Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Śląska Liga Amatorów (gr. II)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Ogniwo Rogoźna Żory 9 17 71:19
2. UKS Wolej II Ruda Śląska 9 14 62:28
3. KTS Tajfun II Tychy 9 13 60:30
4. UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy 9 13 57:33
5. ATS Ligota Łabędzka 9 8 47:43
6. Chełm Masters 9 8 44:46
7. LKS Wilki II Wilcza 9 8 39:51
8. MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 9 7 49:41
9. UKS Quo Vadis III Zabrze Makoszowy 9 2 21:69
10. KTS II Gliwice 9 0 0:90
11. - 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Borowczak Mirosław
(UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy)
9 8 1 89%
2. Knapik Mirosław
(UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy)
9 8 1 89%
3. Menżyk Zbigniew
(LKS Wilki II Wilcza)
8 6 2 75%
4. Piontek Krzysztof
(LKS Wilki II Wilcza)
9 6 3 67%
5. Wolny Michał
(UKS Wolej II Ruda Śląska)
9 6 3 67%
6. Budzyn Tadeusz
(MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka)
9 6 3 67%
7. Wendlocha Janusz
(MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka)
8 5 3 63%
8. Wolny Grażyna
(UKS Wolej II Ruda Śląska)
7 4 3 57%
9. Klama Marcin
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
7 4 3 57%
10. Klimek Jacek
(Chełm Masters)
4 3 1 75%
11. Podsiadły Andrzej
(KTS Tajfun II Tychy)
6 3 3 50%
12. Czyż Dawid
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
6 3 3 50%
13. Gdak Sebastian
(Chełm Masters)
7 3 4 43%
14. Wolny Marek
(UKS Wolej II Ruda Śląska)
2 2 0 100%
15. Sorek Tomasz
(KTS Tajfun II Tychy)
3 2 1 67%
16. Krawczyk Maciej
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
3 2 1 67%
17. Jochymczyk Adam
(Chełm Masters)
4 2 2 50%
18. Markiewka Robert
(KTS Tajfun II Tychy)
4 2 2 50%
19. Kowol Andrzej
(KTS Tajfun II Tychy)
4 2 2 50%
20. Radło Sławomir
(ATS Ligota Łabędzka)
5 2 3 40%
21. Sokołowski Mirosław
(ATS Ligota Łabędzka)
7 2 5 29%
22. Włoczko Grzegorz
(MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka)
1 1 0 100%
23. Bilgoń Tadeusz
(KTS Tajfun II Tychy)
1 1 0 100%
24. Makselon Adam
(ATS Ligota Łabędzka)
2 1 1 50%
25. Kot Rafał
(UKS Quo Vadis III Zabrze Makoszowy)
2 1 1 50%
26. Grabowski Piotr
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
2 1 1 50%
27. Dec Zbigniew
(UKS Quo Vadis III Zabrze Makoszowy)
3 1 2 33%
28. Pasiński Adam
(ATS Ligota Łabędzka)
3 1 2 33%
29. Wojciechowski Edward
(UKS Quo Vadis III Zabrze Makoszowy)
4 1 3 25%
30. Siwicki Tadeusz
(UKS Quo Vadis III Zabrze Makoszowy)
6 1 5 17%
31. Kruszyński Krzysztof
(Chełm Masters)
1 0 1 0%
32. Woliński Leszek
(ATS Ligota Łabędzka)
1 0 1 0%
33. Pietrzak Bogumił
(LKS Wilki II Wilcza)
1 0 1 0%
34. Jagoda Maciej
(Chełm Masters)
2 0 2 0%
35. Pawlik Piotr
(UKS Quo Vadis III Zabrze Makoszowy)
2 0 2 0%
36. Stopka Łukasz
(KTS II Gliwice)
6 0 6 0%
37. Shvets Daria
(KTS II Gliwice)
6 0 6 0%
38. Jaworski Tomasz
(KTS II Gliwice)
6 0 6 0%