Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
1. Śląska Liga Amatorów
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ALTS Poczesna 9 16 63:27
2. UKS Chorzów 9 15 66:24
3. KTS Gliwice 9 14 53:37
4. UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 9 13 59:31
5. LKS Strażak Mikołów 9 8 45:45
6. UKS Wolej Ruda Śląska 9 8 39:51
7. LKS Wilki Wilcza 9 7 39:51
8. MOSiR Czeladź 9 4 27:63
9. UKS III Chorzów 9 3 31:59
10. UKS II Chorzów 9 2 28:62

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Krause Marcin
(UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy)
9 8 1 89%
2. Lebek Marian
(UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy)
9 8 1 89%
3. Wiża Roman
(KTS Gliwice)
9 7 2 78%
4. Wójcik Rafał
(UKS Chorzów)
7 6 1 86%
5. Szafarczyk Marek
(LKS Strażak Mikołów)
8 6 2 75%
6. Baron Mariusz
(LKS Strażak Mikołów)
9 6 3 67%
7. Zemła Piotr
(KTS Gliwice)
7 5 2 71%
8. Krupa Sebastian
(UKS Chorzów)
7 5 2 71%
9. Wnęk Andrzej
(ALTS Poczesna)
7 4 3 57%
10. Żmijewski Artur
(MOSiR Czeladź)
7 4 3 57%
11. Sokołowski Janusz
(MOSiR Czeladź)
8 4 4 50%
12. Maraszkiewicz Ryszard
(UKS Wolej Ruda Śląska)
9 4 5 44%
13. Kostępski Robert
(UKS Wolej Ruda Śląska)
6 3 3 50%
14. Gąsiorski Paweł
(ALTS Poczesna)
6 3 3 50%
15. Wiciok Piotr
(LKS Wilki Wilcza)
7 3 4 43%
16. Biskup Piotr
(LKS Wilki Wilcza)
9 3 6 33%
17. Adamus Mariusz
(ALTS Poczesna)
3 2 1 67%
18. Suchecki Wacław
(KTS Gliwice)
1 1 0 100%
19. Schaniel Krzysztof
(UKS Chorzów)
1 1 0 100%
20. Opozda Rafał
(KTS Gliwice)
1 1 0 100%
21. Desperak Zbigniew
(ALTS Poczesna)
1 1 0 100%
22. Olszyna Zbigniew
(UKS Wolej Ruda Śląska)
3 1 2 33%
23. Ścigany Dariusz
(UKS III Chorzów)
4 1 3 25%
24. Tomecki Laurent
(UKS II Chorzów)
6 1 5 17%
25. Richta Marian
(UKS III Chorzów)
8 1 7 13%
26. Żołądek Paweł
(UKS II Chorzów)
8 1 7 13%
27. Noparlik Adam
(UKS Chorzów)
1 0 1 0%
28. Cypek Adam
(UKS III Chorzów)
1 0 1 0%
29. Świetlik Robert
(MOSiR Czeladź)
1 0 1 0%
30. Wons Daniel
(UKS II Chorzów)
1 0 1 0%
31. Król Bogusław
(UKS III Chorzów)
1 0 1 0%
32. Krzykała Sławomir
(UKS Chorzów)
1 0 1 0%
33. Juszczyk Krzysztof
(ALTS Poczesna)
1 0 1 0%
34. Knapek Krzysztof
(UKS Chorzów)
1 0 1 0%
35. Lechowski Tadeusz
(LKS Strażak Mikołów)
1 0 1 0%
36. Rudzki Roman
(MOSiR Czeladź)
2 0 2 0%
37. Krasowski Jarosław
(LKS Wilki Wilcza)
2 0 2 0%
38. Ruszkiewicz Adam
(UKS II Chorzów)
3 0 3 0%
39. Król Janusz
(UKS III Chorzów)
4 0 4 0%