Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (gr. IV)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS V Gliwice 8 14 61:19
2. ULKS Ruch Pniów 8 14 57:23
3. STS II Żernica 8 13 53:27
4. UKS Feniks II Pyskowice 8 10 51:29
5. LKS Naprzód II Świbie 8 7 39:41
6. ATS Ligota Łabędzka 8 6 39:41
7. STS I Żernica 8 5 30:50
8. KŚ AZS Politechnika II Śląska 8 3 30:50
9. LKS Młodość II Rudno 8 0 0:80

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Nosiadek Daniel
(STS II Żernica)
7 7 0 100%
2. Janecki Andrzej
(UKS Feniks II Pyskowice)
7 7 0 100%
3. Sosna Adam
(STS II Żernica)
6 6 0 100%
4. Sopel Jan
(UKS Feniks II Pyskowice)
7 6 1 86%
5. Kożuszek Piotr
(LKS Naprzód II Świbie)
6 5 1 83%
6. Frasek Stanisław
(ULKS Ruch Pniów)
7 5 2 71%
7. Sokołowski Oliwier
(KTS V Gliwice)
7 5 2 71%
8. Sokołowski Mirosław
(ATS Ligota Łabędzka)
7 5 2 71%
9. Kotyrba Mariusz
(LKS Naprzód II Świbie)
8 5 3 63%
10. Kwaśniok Dawid
(ULKS Ruch Pniów)
6 4 2 67%
11. Pietrzyk Mariusz
(ULKS Ruch Pniów)
6 4 2 67%
12. Dyrszka Rajnard
(STS I Żernica)
6 4 2 67%
13. Peczalka Adrian
(ULKS Ruch Pniów)
7 4 3 57%
14. Gągola Mirosław
(STS I Żernica)
7 4 3 57%
15. Sokołowski Oskar
(KTS V Gliwice)
7 4 3 57%
16. Durda Michał
(KTS V Gliwice)
7 4 3 57%
17. Pasiński Adam
(ATS Ligota Łabędzka)
6 3 3 50%
18. Kupka Rafał
(UKS Feniks II Pyskowice)
7 3 4 43%
19. Ciepiał Jan
(KTS V Gliwice)
2 2 0 100%
20. Przybyła Mateusz
(STS II Żernica)
3 2 1 67%
21. Lewandowski Adam
(UKS Feniks II Pyskowice)
4 2 2 50%
22. Piwowarski Jakub
(KTS V Gliwice)
4 2 2 50%
23. Rozik Andrzej
(KŚ AZS Politechnika II Śląska)
5 2 3 40%
24. Pawełek Dariusz
(KŚ AZS Politechnika II Śląska)
5 2 3 40%
25. Cieślar Karol
(STS I Żernica)
1 1 0 100%
26. Plaskaty Patryk
(STS II Żernica)
1 1 0 100%
27. Kwaśniok Mateusz
(ULKS Ruch Pniów)
1 1 0 100%
28. Żamojda Andrzej
(UKS Feniks II Pyskowice)
1 1 0 100%
29. Knevels Daniel
(KTS V Gliwice)
1 1 0 100%
30. Szmaj Dominik
(UKS Feniks II Pyskowice)
1 1 0 100%
31. Klencz Piotr
(LKS Naprzód II Świbie)
1 1 0 100%
32. Bryś Natalia
(ATS Ligota Łabędzka)
2 1 1 50%
33. Radło Sławomir
(ATS Ligota Łabędzka)
2 1 1 50%
34. Łagowski Piotr
(ATS Ligota Łabędzka)
3 1 2 33%
35. Langer Michał
(STS II Żernica)
4 1 3 25%
36. Waloszek Roman
(LKS Naprzód II Świbie)
6 1 5 17%
37. Machał Grzegorz
(ATS Ligota Łabędzka)
6 1 5 17%
38. Mrzyk Grzegorz
(STS II Żernica)
6 1 5 17%
39. Wojciechowski Krzysztof
(STS I Żernica)
7 1 6 14%
40. Makselon Adam
(ATS Ligota Łabędzka)
1 0 1 0%
41. Biliński Leszek
(UKS Feniks II Pyskowice)
1 0 1 0%
42. Stasiak Robert
(ULKS Ruch Pniów)
1 0 1 0%
43. Jagoda Michał
(ATS Ligota Łabędzka)
1 0 1 0%
44. Zajonc Michał
(STS I Żernica)
1 0 1 0%
45. Dudek Dominik
(LKS Naprzód II Świbie)
2 0 2 0%
46. Gierczycki Ireneusz
(LKS Naprzód II Świbie)
4 0 4 0%
47. Gładysz Marek
(KŚ AZS Politechnika II Śląska)
5 0 5 0%
48. Pedrycz Adam
(STS I Żernica)
6 0 6 0%
49. Kansy Marian
(KŚ AZS Politechnika II Śląska)
6 0 6 0%
50. Sajdak Marek
(KŚ AZS Politechnika II Śląska)
7 0 7 0%