Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (gr. III)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Machoń Zenon
(GLKS Lot Konopiska)
7 7 0 100%
2. Łysak Franciszek
(LKS Zgoda Byczyna Jaworzno)
8 7 1 88%
3. Kamiński Bogdan
(GLKS Lot Konopiska)
7 6 1 86%
4. Januszko Sylwester
(LKS Zgoda Byczyna Jaworzno)
7 6 1 86%
5. Jeweczko Mieczysław
(TTS Polonia III Bytom)
6 5 1 83%
6. Tomaszczyk Bartosz
(KU AZS UJD Częstochowa)
7 5 2 71%
7. Pięta Paweł
(KU AZS UJD Częstochowa)
7 5 2 71%
8. Domagała Wojciech
(MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie)
8 5 3 63%
9. Lenartowicz Józef
(LKS Zgoda Byczyna Jaworzno)
8 5 3 63%
10. Jabłoński Karol
(KU AZS UJD Częstochowa)
8 5 3 63%
11. Cesarz Damian
(GLKS Lot Konopiska)
8 5 3 63%
12. Szeliga Adrian
(KU AZS UJD Częstochowa)
8 5 3 63%
13. Basiński Mariusz
(MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie)
8 5 3 63%
14. Błajet Mateusz
(TTS Polonia III Bytom)
5 4 1 80%
15. Skorupa Jakub
(MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry)
6 4 2 67%
16. Milewski Zdzisław
(LKS Zgoda Byczyna Jaworzno)
6 4 2 67%
17. Ciosmak Maciej
(UKS Huragan II Sosnowiec)
8 4 4 50%
18. Francka Łukasz
(TTS Polonia III Bytom)
3 3 0 100%
19. Kot Szymon
(UKS Huragan II Sosnowiec)
5 3 2 60%
20. Łęczycki Mariusz
(TTS Polonia III Bytom)
5 3 2 60%
21. Garus Robert
(GLKS Lot Konopiska)
5 3 2 60%
22. Jonik Krzysztof
(MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie)
6 3 3 50%
23. Cesarz Oskar
(MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry)
6 3 3 50%
24. Cesarz Amadeusz
(MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry)
6 3 3 50%
25. Pakuła Jakub
(MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry)
7 3 4 43%
26. Szymański Igor
(UKS Huragan II Sosnowiec)
8 3 5 38%
27. Gazda Mateusz
(MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie)
8 3 5 38%
28. Cesarz Oliwier
(MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry)
2 2 0 100%
29. Wiża Zbigniew
(TTS Polonia III Bytom)
2 2 0 100%
30. Radko Grzegorz
(LKS Zgoda Byczyna Jaworzno)
3 2 1 67%
31. Cierpiał Piotr
(GLKS Lot Konopiska)
3 2 1 67%
32. Pakuła Radosław
(MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry)
4 2 2 50%
33. Groyecki Jacek
(TTS Polonia III Bytom)
4 2 2 50%
34. Olejnik Zbigniew
(TTS Polonia III Bytom)
6 2 4 33%
35. Herszkiewicz Dariusz
(UKS Huragan II Sosnowiec)
8 2 6 25%
36. Puszczewicz Tomasz
(GLKS Lot Konopiska)
1 1 0 100%
37. Wróbel Piotr
(TTS Polonia III Bytom)
1 1 0 100%
38. Podlewski Paweł
(KU AZS UJD Częstochowa)
1 1 0 100%
39. Czaputa Piotr
(MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry)
1 1 0 100%
40. Haszcz Janusz
(KU AZS UJD Częstochowa)
1 1 0 100%
41. Nieszporek Tomasz
(UKS Ikar II Mierzęcice)
1 1 0 100%
42. Kozieł Krzysztof
(UKS Ikar II Mierzęcice)
1 1 0 100%
43. Bereska Bartłomiej
(UKS Ikar II Mierzęcice)
7 1 6 14%
44. Sikora Janusz
(UKS Ikar II Mierzęcice)
8 1 7 13%
45. Kusek Bartłomiej
(TTS Polonia IV Bytom)
8 1 7 13%
46. Matusiak Mateusz
(TTS Polonia IV Bytom)
8 1 7 13%
47. Nowak Konrad
(UKS Ikar II Mierzęcice)
1 0 1 0%
48. Cierpiał Maciej
(GLKS Lot Konopiska)
1 0 1 0%
49. Gabryś Jacek
(MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie)
2 0 2 0%
50. Wilczyński Michał
(UKS Ikar II Mierzęcice)
2 0 2 0%
51. Michta Jan
(UKS Huragan II Sosnowiec)
3 0 3 0%
52. Dulik Aleksander
(UKS Ikar II Mierzęcice)
4 0 4 0%
53. Tyrała Tomasz
(UKS Ikar II Mierzęcice)
8 0 8 0%
54. Kolczok Paweł
(TTS Polonia IV Bytom)
8 0 8 0%
55. Gurok Oktawian
(TTS Polonia IV Bytom)
8 0 8 0%