Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (gr. II)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS II Jedynka Pszów 9 18 71:19
2. Naprzód II Borucin 9 16 65:25
3. UKTS Sokół III Orzesze 9 12 54:36
4. MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 9 12 52:38
5. MUKS Czerwionka 9 11 48:42
6. GKS Gwarek II Ornontowice 9 7 38:52
7. LKS Strażak II Mikołów 9 6 36:54
8. AKS II Mikołów 9 4 34:56
9. LKS Wilki II Wilcza 9 3 27:63
10. LKS Strażak III Mikołów 9 1 25:65

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Mysz Paweł
(MKS Tajfun Kuźnia Raciborska)
8 7 1 88%
2. Burszka Michał
(LKS Strażak II Mikołów)
9 7 2 78%
3. Piecowski Bogdan
(Naprzód II Borucin)
9 7 2 78%
4. Sliwka Oliwier
(Naprzód II Borucin)
9 7 2 78%
5. Wystyrk Marcelina
(Naprzód II Borucin)
9 7 2 78%
6. Kabut Mateusz
(MUKS II Jedynka Pszów)
7 6 1 86%
7. Stokłosa Przemysław
(MUKS Czerwionka)
9 6 3 67%
8. Menżyk Zbigniew
(LKS Wilki II Wilcza)
9 6 3 67%
9. Lasota Marcin
(MUKS II Jedynka Pszów)
5 5 0 100%
10. Sławacki Adam
(MUKS II Jedynka Pszów)
8 5 3 63%
11. Budzyn Tadeusz
(MUKS Czerwionka)
8 5 3 63%
12. Tomaszewski Kacper
(UKTS Sokół III Orzesze)
9 5 4 56%
13. Kałuża Tomasz
(UKTS Sokół III Orzesze)
9 5 4 56%
14. Kaczorek Marek
(MUKS II Jedynka Pszów)
4 4 0 100%
15. Grab Krzysztof
(MKS Tajfun Kuźnia Raciborska)
4 4 0 100%
16. Ciemienga Marek
(Naprzód II Borucin)
6 4 2 67%
17. Skrzypczyk Jakub
(AKS II Mikołów)
8 4 4 50%
18. Depta Bronisław
(MKS Tajfun Kuźnia Raciborska)
8 4 4 50%
19. Humeniuk Łukasz
(LKS Wilki II Wilcza)
8 4 4 50%
20. Stokłosa Czesław
(MUKS Czerwionka)
9 4 5 44%
21. Królikowski Dariusz
(MUKS Czerwionka)
9 4 5 44%
22. Buczyński Witold
(Naprzód II Borucin)
3 3 0 100%
23. Komandzik Rafał
(AKS II Mikołów)
3 3 0 100%
24. Reih Grzegorz
(MKS Tajfun Kuźnia Raciborska)
3 3 0 100%
25. Puzio Paweł
(MKS Tajfun Kuźnia Raciborska)
4 3 1 75%
26. Widenka Kamil
(MUKS II Jedynka Pszów)
6 3 3 50%
27. Gatner Patryk
(AKS II Mikołów)
9 3 6 33%
28. Turek Oliwier
(UKTS Sokół III Orzesze)
9 3 6 33%
29. Szymik Jakub
(UKTS Sokół III Orzesze)
9 3 6 33%
30. Kuchta Marcin
(LKS Strażak III Mikołów)
9 3 6 33%
31. Piwko Adam
(GKS Gwarek II Ornontowice)
9 3 6 33%
32. Kiszka Daniel
(GKS Gwarek II Ornontowice)
9 3 6 33%
33. Kapica Mirosław
(LKS Strażak II Mikołów)
2 2 0 100%
34. Szczyrba Wojciech
(LKS Strażak II Mikołów)
2 2 0 100%
35. Ziętara Hubert
(AKS II Mikołów)
2 2 0 100%
36. Kowalski Janusz
(LKS Strażak II Mikołów)
3 2 1 67%
37. Ogaza Dawid
(LKS Strażak II Mikołów)
7 2 5 29%
38. Kowalski Łukasz
(LKS Strażak II Mikołów)
7 2 5 29%
39. Piontek Krzysztof
(LKS Wilki II Wilcza)
7 2 5 29%
40. Noglik Łukasz
(LKS Strażak III Mikołów)
8 2 6 25%
41. Kucharczyk Agata
(LKS Strażak III Mikołów)
8 2 6 25%
42. Kania Grzegorz
(GKS Gwarek II Ornontowice)
9 2 7 22%
43. Maszka Bolesław
(GKS Gwarek II Ornontowice)
9 2 7 22%
44. Kowol Marek
(MUKS II Jedynka Pszów)
1 1 0 100%
45. Kempa Mateusz
(MUKS II Jedynka Pszów)
1 1 0 100%
46. Budziński Marian
(LKS Strażak II Mikołów)
1 1 0 100%
47. Święcicki Szymon
(MUKS II Jedynka Pszów)
1 1 0 100%
48. Szczeponik Tomasz
(MUKS Czerwionka)
1 1 0 100%
49. Chrupcała Hanna
(MUKS II Jedynka Pszów)
1 1 0 100%
50. Stużyński Dawid
(MUKS II Jedynka Pszów)
1 1 0 100%
51. Termin Roman
(LKS Strażak II Mikołów)
2 1 1 50%
52. Rygol Marcin
(LKS Strażak II Mikołów)
3 1 2 33%
53. Pietrzak Bogumił
(LKS Wilki II Wilcza)
3 1 2 33%
54. Zydek Dariusz
(LKS Wilki II Wilcza)
4 1 3 25%
55. Adamus Piotr
(AKS II Mikołów)
4 1 3 25%
56. Łukaszewski Przemysław
(AKS II Mikołów)
5 1 4 20%
57. Szymik Jarosław
(MKS Tajfun Kuźnia Raciborska)
5 1 4 20%
58. Mateja Tomasz
(LKS Strażak III Mikołów)
7 1 6 14%
59. Rusok Tobiasz
(MUKS II Jedynka Pszów)
1 0 1 0%
60. Bieniewski Mateusz
(MKS Tajfun Kuźnia Raciborska)
1 0 1 0%
61. Glenc Mateusz
(MKS Tajfun Kuźnia Raciborska)
1 0 1 0%
62. Nowicki Mateusz
(MKS Tajfun Kuźnia Raciborska)
1 0 1 0%
63. Ziętara Grzegorz
(AKS II Mikołów)
1 0 1 0%
64. Secher Julien
(AKS II Mikołów)
1 0 1 0%
65. Grab Marek
(MKS Tajfun Kuźnia Raciborska)
1 0 1 0%
66. Wymysło Janusz
(LKS Wilki II Wilcza)
2 0 2 0%
67. Mikołajczak Marek
(LKS Wilki II Wilcza)
3 0 3 0%
68. Jendrusz Kamil
(AKS II Mikołów)
3 0 3 0%
69. Lechowski Tadeusz
(LKS Strażak III Mikołów)
4 0 4 0%