Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (gr. I)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKTS I Pszczyna 9 18 71:19
2. MKS II Czechowice Dziedzice 9 14 67:23
3. RKS Cukrownik Chybie 9 14 60:30
4. LKS Orzeł Kozy 9 12 56:34
5. Fundacja Talent Cieszyn 9 9 46:44
6. LITS Meble Anders II Żywiec 9 7 37:53
7. JKTS Jastrzębie-Zdrój 9 7 34:56
8. LKS Lesznianka I Leszna Górna 9 4 32:58
9. PKS Olimpijczyk Gilowice 9 4 29:61
10. ULKTS II Pszczyna 9 1 18:72

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Lewczak Krzysztof
(ULKTS I Pszczyna)
9 8 1 89%
2. Kralczyński Kornel
(LKS Orzeł Kozy)
9 8 1 89%
3. Sobel Artur
(RKS Cukrownik Chybie)
8 7 1 88%
4. Durka Tadeusz
(ULKTS I Pszczyna)
8 7 1 88%
5. Kajstura I Tomasz
(RKS Cukrownik Chybie)
9 7 2 78%
6. Wójcik Krzysztof
(LKS Orzeł Kozy)
9 7 2 78%
7. Gryga Rafał
(MKS II Czechowice Dziedzice)
6 6 0 100%
8. Polok Paweł
(MKS II Czechowice Dziedzice)
7 6 1 86%
9. Ramenda Krzysztof
(MKS II Czechowice Dziedzice)
7 6 1 86%
10. Friebe Janusz
(ULKTS I Pszczyna)
8 6 2 75%
11. Suchodolski Zbigniew
(ULKTS I Pszczyna)
8 6 2 75%
12. Puda Piotr
(MKS II Czechowice Dziedzice)
7 5 2 71%
13. Sztuka Jacek
(LKS Lesznianka I Leszna Górna)
8 5 3 63%
14. Walarus Dariusz
(LKS Lesznianka I Leszna Górna)
8 5 3 63%
15. Prochot Krystian
(LKS Orzeł Kozy)
9 5 4 56%
16. Wróbel Paweł
(MKS II Czechowice Dziedzice)
6 4 2 67%
17. Sztwiertnia Andrzej
(LKS Lesznianka I Leszna Górna)
8 4 4 50%
18. Ormaniec Rafał
(PKS Olimpijczyk Gilowice)
9 4 5 44%
19. Łosiński Wojciech
(JKTS Jastrzębie-Zdrój)
9 4 5 44%
20. Ormaniec Bartłomiej
(PKS Olimpijczyk Gilowice)
9 4 5 44%
21. Kleta Rafał
(JKTS Jastrzębie-Zdrój)
9 4 5 44%
22. Roszkowski Adam
(Fundacja Talent Cieszyn)
9 4 5 44%
23. Mirek Krzysztof
(LKS Orzeł Kozy)
3 3 0 100%
24. Kufel Dominik
(LITS Meble Anders II Żywiec)
3 3 0 100%
25. Ihas Jerzy
(RKS Cukrownik Chybie)
4 3 1 75%
26. Dziembała Dawid
(LKS Lesznianka I Leszna Górna)
6 3 3 50%
27. Machej Adrian
(Fundacja Talent Cieszyn)
7 3 4 43%
28. Kajstura II Tomasz
(RKS Cukrownik Chybie)
7 3 4 43%
29. Massalski Marcin
(Fundacja Talent Cieszyn)
7 3 4 43%
30. Rus Maksymilian
(LITS Meble Anders II Żywiec)
8 3 5 38%
31. Kufel Karol
(LITS Meble Anders II Żywiec)
9 3 6 33%
32. Wiecheć Adrian
(Fundacja Talent Cieszyn)
9 3 6 33%
33. Łuczka Jakub
(JKTS Jastrzębie-Zdrój)
9 3 6 33%
34. Juchnik Henryk
(JKTS Jastrzębie-Zdrój)
9 3 6 33%
35. Ostanek Michał
(MKS II Czechowice Dziedzice)
2 2 0 100%
36. Wyrzykowski Artur
(ULKTS I Pszczyna)
2 2 0 100%
37. Nikiel Sebastian
(RKS Cukrownik Chybie)
3 2 1 67%
38. Rój Wojciech
(RKS Cukrownik Chybie)
5 2 3 40%
39. Kolonko Piotr
(PKS Olimpijczyk Gilowice)
6 2 4 33%
40. Ormaniec Wojciech
(PKS Olimpijczyk Gilowice)
9 2 7 22%
41. Siedlaczek Andrzej
(LKS Lesznianka I Leszna Górna)
1 1 0 100%
42. Suchodolski Paweł
(ULKTS I Pszczyna)
1 1 0 100%
43. Gawlas Mateusz
(MKS II Czechowice Dziedzice)
1 1 0 100%
44. Cieślar Marcin
(LKS Lesznianka I Leszna Górna)
2 1 1 50%
45. Waszut Piotr
(LKS Lesznianka I Leszna Górna)
2 1 1 50%
46. Krutak Michał
(LITS Meble Anders II Żywiec)
3 1 2 33%
47. Małysiak Ryszard
(LITS Meble Anders II Żywiec)
3 1 2 33%
48. Krajewski Arkadiusz
(Fundacja Talent Cieszyn)
4 1 3 25%
49. Gajewski Adam
(LITS Meble Anders II Żywiec)
4 1 3 25%
50. Nowakowski Witold
(LKS Orzeł Kozy)
6 1 5 17%
51. Bałoń Robert
(LKS Lesznianka I Leszna Górna)
1 0 1 0%
52. Macioł Grzegorz
(ULKTS II Pszczyna)
2 0 2 0%
53. Ormaniec Marian
(PKS Olimpijczyk Gilowice)
3 0 3 0%
54. Hetnał Sandra
(LITS Meble Anders II Żywiec)
6 0 6 0%
55. Stec Wacław
(ULKTS II Pszczyna)
7 0 7 0%
56. Rus Jacek
(ULKTS II Pszczyna)
9 0 9 0%
57. Kukla Sabina
(ULKTS II Pszczyna)
9 0 9 0%
58. Duraj Mariusz
(ULKTS II Pszczyna)
9 0 9 0%