Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn (gr. II)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LZS BLYSS Kujakowice 10 20 79:21
2. LITS Meble Anders Żywiec 10 16 76:24
3. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 10 14 62:38
4. UKTS Sokół Orzesze 10 13 59:41
5. LKS Pogórze 10 11 58:42
6. LZS Chespa Żywocice 10 9 51:49
7. KTS II Gliwice 10 8 44:56
8. AKS Mikołów 10 7 47:53
9. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 10 6 42:58
10. UKS Huragan Sosnowiec 10 6 28:72
11. UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 10 0 4:96

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Galas Michał
(LZS BLYSS Kujakowice)
10 10 0 100%
2. Mrowca Michał
(LKS Pogórze)
9 8 1 89%
3. Durak Kamil
(LKS Pogórze)
10 8 2 80%
4. Załuski Jakub
(LZS BLYSS Kujakowice)
7 7 0 100%
5. Głuszek Wojciech
(LZS BLYSS Kujakowice)
8 6 2 75%
6. Płóciennik Marek
(LZS BLYSS Kujakowice)
8 6 2 75%
7. Pawłowski Krzysztof
(LKS Pogórze)
9 6 3 67%
8. Pal Waldemar
(LITS Meble Anders Żywiec)
9 6 3 67%
9. Dytko Dawid
(LKS Pogórze)
10 6 4 60%
10. Jędrzejak Patryk
(LZS Chespa Żywocice)
10 6 4 60%
11. Myszewski Adrian
(LITS Meble Anders Żywiec)
10 6 4 60%
12. Idaczyk Dominik
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
10 6 4 60%
13. Czyrnia Krzysztof
(UKTS Sokół Orzesze)
10 6 4 60%
14. Przewłocki Jacek
(UKTS Sokół Orzesze)
10 6 4 60%
15. Woźniak Jakub
(UKTS Sokół Orzesze)
10 6 4 60%
16. Linek Adam
(LZS Chespa Żywocice)
10 6 4 60%
17. Czyrnia Piotr
(UKTS Sokół Orzesze)
10 6 4 60%
18. Szczepanek Błażej
(LZS Chespa Żywocice)
10 6 4 60%
19. Bartusik Marek
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
9 5 4 56%
20. Pustołka Bartosz
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
9 5 4 56%
21. Rułka Filip
(LITS Meble Anders Żywiec)
10 5 5 50%
22. Sobel Bartosz
(LITS Meble Anders Żywiec)
4 4 0 100%
23. Banach Piotr
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
6 4 2 67%
24. Strof Łukasz
(KTS II Gliwice)
8 4 4 50%
25. Mugowski Arkadiusz
(KTS II Gliwice)
9 4 5 44%
26. Ostachowski Piotr
(KTS II Gliwice)
9 4 5 44%
27. Brożek Piotr
(AKS Mikołów)
10 4 6 40%
28. Misiak Mateusz
(AKS Mikołów)
10 4 6 40%
29. Skop Szymon
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
10 4 6 40%
30. Papała Jakub
(AKS Mikołów)
10 4 6 40%
31. Ziętara Ksawery
(AKS Mikołów)
10 4 6 40%
32. Libiszewski Grzegorz
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
3 3 0 100%
33. Malecha Maciej
(LZS BLYSS Kujakowice)
4 3 1 75%
34. Jabłoński Filip
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
5 3 2 60%
35. Szydło Stanisław
(UKS Huragan Sosnowiec)
5 3 2 60%
36. Szczepanek Karol
(LZS Chespa Żywocice)
6 3 3 50%
37. Siwiec Michał
(KTS II Gliwice)
7 3 4 43%
38. Pietraszko Łukasz
(LITS Meble Anders Żywiec)
7 3 4 43%
39. Szydło Aleksander
(UKS Huragan Sosnowiec)
8 3 5 38%
40. Piech Paweł
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
8 3 5 38%
41. Skórski Michał
(UKS Huragan Sosnowiec)
9 3 6 33%
42. Babicz Adam
(UKS Huragan Sosnowiec)
9 3 6 33%
43. Wodniak Michał
(LZS Chespa Żywocice)
3 2 1 67%
44. Kleszcz Krzesimir
(LZS BLYSS Kujakowice)
3 2 1 67%
45. Smołka Kamil
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
9 2 7 22%
46. Zaremba Marcin
(LZS Chespa Żywocice)
1 1 0 100%
47. Matejczyk Mateusz
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
1 1 0 100%
48. Jęsiek Jakub
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
1 1 0 100%
49. Wiża Roman
(KTS II Gliwice)
2 1 1 50%
50. Juzek Sebastian
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
4 1 3 25%
51. Herszkiewicz Dariusz
(UKS Huragan Sosnowiec)
1 0 1 0%
52. Kot Szymon
(UKS Huragan Sosnowiec)
1 0 1 0%
53. Migas Jacek
(UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza)
1 0 1 0%
54. Szymański Igor
(UKS Huragan Sosnowiec)
1 0 1 0%
55. Adamczyk Mikołaj
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
1 0 1 0%
56. Ciosmak Maciej
(UKS Huragan Sosnowiec)
2 0 2 0%
57. Szostok Sebastian
(LKS Pogórze)
2 0 2 0%
58. Pietrzak Adrian
(UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza)
2 0 2 0%
59. Mirek Piotr
(UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza)
3 0 3 0%
60. Głód Andrzej
(UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza)
4 0 4 0%
61. Lekstan Mateusz
(UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza)
7 0 7 0%
62. Mirek Mikołaj
(UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza)
7 0 7 0%
63. Lekstan Michał
(UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza)
7 0 7 0%
64. Migas Dawid
(UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza)
9 0 9 0%