Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn (gr. A)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS Jedynka Pszów 10 19 72:28
2. MKS Czechowice-Dziedzice 10 16 70:30
3. KTS III Gliwice 10 13 62:38
4. KS Naprzód Borucin 10 13 58:42
5. KTS Lew Głubczyce 10 13 54:46
6. KS Viret CMC Zawiercie 10 12 55:45
7. KS Orthomedyk Spin Częstochowa 10 8 43:57
8. KS Mysław 10 7 48:52
9. LUKS Węgierska Górka 10 7 34:66
10. MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 10 2 30:70
11. LZS Odra Kąty Opolskie 10 0 24:76

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Ramenda Adam
(MKS Czechowice-Dziedzice)
10 9 1 90%
2. Jemilianowicz Sebastian
(MKS Czechowice-Dziedzice)
10 9 1 90%
3. Minda Michał
(KS Viret CMC Zawiercie)
10 8 2 80%
4. Glanowski Jakub
(KS Viret CMC Zawiercie)
10 8 2 80%
5. Cioch Błażej
(MKS Czechowice-Dziedzice)
10 8 2 80%
6. Kowol Marek
(MUKS Jedynka Pszów)
10 8 2 80%
7. Grabski Dawid
(MKS Czechowice-Dziedzice)
10 8 2 80%
8. Kempa Mateusz
(MUKS Jedynka Pszów)
10 8 2 80%
9. Piecowski Mirosław
(KS Naprzód Borucin)
10 7 3 70%
10. Piecowski Miłosz
(KS Naprzód Borucin)
10 7 3 70%
11. Struś Piotr
(KS Orthomedyk Spin Częstochowa)
10 7 3 70%
12. Trela Mateusz
(KS Viret CMC Zawiercie)
9 6 3 67%
13. Korzec Przemysław
(KS Orthomedyk Spin Częstochowa)
9 6 3 67%
14. Piotrowski Tadeusz
(KS Viret CMC Zawiercie)
10 6 4 60%
15. Stokłosa Jacek
(LUKS Węgierska Górka)
10 6 4 60%
16. Borek Łukasz
(MUKS Jedynka Pszów)
10 6 4 60%
17. Wróbel Jan
(LUKS Węgierska Górka)
10 6 4 60%
18. Lasota Mateusz
(MUKS Jedynka Pszów)
10 6 4 60%
19. Radło Szymon
(KTS III Gliwice)
10 6 4 60%
20. Kwodawski Bartosz
(KTS III Gliwice)
8 5 3 63%
21. Steuer Dariusz
(KTS III Gliwice)
9 5 4 56%
22. Gumiński Krzysztof
(KTS III Gliwice)
9 5 4 56%
23. Zwoliński Mariusz
(KTS Lew Głubczyce)
10 5 5 50%
24. Eliasz Adrian
(KS Naprzód Borucin)
10 5 5 50%
25. Mrozek Patryk
(KS Naprzód Borucin)
10 5 5 50%
26. Szołtysek Artur
(KTS Lew Głubczyce)
10 5 5 50%
27. Gwizdon Oliwier
(KS Mysław)
7 4 3 57%
28. Fomin Jurij
(KS Mysław)
8 4 4 50%
29. Tomiczek Jakub
(LUKS Węgierska Górka)
9 4 5 44%
30. Madej Bogusław
(LUKS Węgierska Górka)
10 4 6 40%
31. Rolak Jarosław
(KS Orthomedyk Spin Częstochowa)
10 3 7 30%
32. Jędrysik Dawid
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
6 2 4 33%
33. Lojtek Tomasz
(KS Orthomedyk Spin Częstochowa)
7 2 5 29%
34. Gerlic Piotr
(LZS Odra Kąty Opolskie)
8 2 6 25%
35. Kondziela Krzysztof
(LZS Odra Kąty Opolskie)
9 2 7 22%
36. Twardowski Szymon
(KS Mysław)
9 2 7 22%
37. Staniszewski Piotr
(LZS Odra Kąty Opolskie)
10 2 8 20%
38. Bąk Sebastian
(LZS Odra Kąty Opolskie)
10 2 8 20%
39. Kalinowski Mateusz
(KS Mysław)
10 2 8 20%
40. Szymik Robert
(KTS Lew Głubczyce)
10 2 8 20%
41. Prudel Leszek
(KTS Lew Głubczyce)
10 2 8 20%
42. Suchy Mieczysław
(KS Orthomedyk Spin Częstochowa)
1 1 0 100%
43. Gwizdon Maksymilian
(KS Mysław)
1 1 0 100%
44. Felkel Grzegorz
(KTS III Gliwice)
1 1 0 100%
45. Masłowski Jakub
(KTS III Gliwice)
1 1 0 100%
46. Ptak Wiktor
(KS Mysław)
1 1 0 100%
47. Adamus Paweł
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
1 1 0 100%
48. Tomicki Jarosław
(KTS III Gliwice)
2 1 1 50%
49. Wrześniak Tomasz
(KS Orthomedyk Spin Częstochowa)
3 1 2 33%
50. Czapla Kamil
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
7 1 6 14%
51. Abramowicz Robert
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
9 1 8 11%
52. Łysakowski Michał
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
10 1 9 10%
53. Kardyś Adam
(LZS Odra Kąty Opolskie)
1 0 1 0%
54. Burkacki Mateusz
(KS Mysław)
1 0 1 0%
55. Lewczuk Mirosław
(LUKS Węgierska Górka)
1 0 1 0%
56. Wojtaszczyk Tomasz
(KS Viret CMC Zawiercie)
1 0 1 0%
57. Kowalski Damian
(KS Mysław)
1 0 1 0%
58. Bajer Kamil
(KS Mysław)
2 0 2 0%
59. Maczurek Robert
(LZS Odra Kąty Opolskie)
2 0 2 0%
60. Gulba Juliusz
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
7 0 7 0%