Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Kobiet
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Matros Izabela
(LZS Victoria Chróścice)
9 8 1 89%
2. Wójcik Julia
(LZS Victoria Chróścice)
9 8 1 89%
3. Tomczak Weronika
(JKTS II Jastrzębie Zdrój)
7 7 0 100%
4. Kluszewska Milena
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
8 7 1 88%
5. Rakowska Karolina
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
8 7 1 88%
6. Radzik Martyna
(UKTS Sokół Orzesze)
9 7 2 78%
7. Kałużny Laura
(JKTS II Jastrzębie Zdrój)
9 7 2 78%
8. Stanisławska Sandra
(UKTS Sokół Orzesze)
9 7 2 78%
9. Zygadło Martyna
(UKS Huragan Sosnowiec)
7 6 1 86%
10. Knap Julia
(UKS Huragan Sosnowiec)
7 6 1 86%
11. Razakowska Estera
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
8 6 2 75%
12. Czyrnia Justyna
(UKTS Sokół Orzesze II)
9 6 3 67%
13. Januś Karolina
(UKTS Sokół Orzesze II)
9 6 3 67%
14. Paluch Dorota
(JKTS II Jastrzębie Zdrój)
5 5 0 100%
15. Wyrobek Sabina
(JKTS II Jastrzębie Zdrój)
7 5 2 71%
16. Górska Aleksandra
(UKS Energia Siewierz)
9 5 4 56%
17. Gąsior Oliwia
(UKTS Sokół Orzesze II)
9 5 4 56%
18. Myrmus Aneta
(UKS Energia Siewierz)
9 5 4 56%
19. Świniarska Mariola
(ULKS Ruch Pniów)
9 5 4 56%
20. Toborek Maria
(UKTS Sokół Orzesze II)
9 5 4 56%
21. Ksol Izabela
(ULKS Ruch Pniów)
9 5 4 56%
22. Wiącek Amelia
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
6 4 2 67%
23. Falarz Kinga
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
3 3 0 100%
24. Grzesińska Zuzanna
(UKS Huragan Sosnowiec)
7 3 4 43%
25. Gralok Maria
(ULKS Ruch Pniów)
8 3 5 38%
26. Majewska Bogusława
(UKS Huragan Sosnowiec)
8 3 5 38%
27. Mazur Klaudia
(MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry)
9 3 6 33%
28. Rakowska Magdalena
(MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry)
9 3 6 33%
29. Gołębiowska Aleksandra
(MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry)
9 3 6 33%
30. Gulba Maria
(MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry)
9 3 6 33%
31. Bylica Dominika
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
2 2 0 100%
32. Majewska Zuzanna
(UKS Huragan Sosnowiec)
2 2 0 100%
33. Paszek Patrycja
(JKTS II Jastrzębie Zdrój)
3 2 1 67%
34. Pawelec Sylwia
(LZS Victoria Chróścice)
7 2 5 29%
35. Fliszkiewicz Agnieszka
(ULKS Ruch Pniów)
7 2 5 29%
36. Nawara Wiktoria
(UKS Energia Siewierz)
9 2 7 22%
37. Pawelec Natalia
(LZS Victoria Chróścice)
9 2 7 22%
38. Rogowicz Natalia
(UKS Energia Siewierz)
9 2 7 22%
39. Kloczkowska Nadia
(JKTS II Jastrzębie Zdrój)
1 1 0 100%
40. Zborowska Alina
(JKTS II Jastrzębie Zdrój)
1 1 0 100%
41. Młynek Natalia
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
1 1 0 100%
42. Kukurudza Agnieszka
(ULKS Ruch Pniów)
2 1 1 50%
43. Baraniok Monika
(UKTS Sokół Orzesze)
7 1 6 14%
44. Bladocha Maja
(KU AZS UJD II Częstochowa)
8 1 7 13%
45. Szemiel Julia
(KU AZS UJD II Częstochowa)
8 1 7 13%
46. Jastrzębska Dajana
(UKTS Sokół Orzesze)
8 1 7 13%
47. Kubiak Anna
(JKTS II Jastrzębie Zdrój)
1 0 1 0%
48. Brachaczek Nadine
(JKTS II Jastrzębie Zdrój)
1 0 1 0%
49. Kozik Dominika
(ULKS Ruch Pniów)
1 0 1 0%
50. Jurczyk Julia
(LZS Victoria Chróścice)
2 0 2 0%
51. Krawczyk Kinga
(UKTS Sokół Orzesze)
3 0 3 0%
52. Jezik Aleksandra
(KU AZS UJD II Częstochowa)
3 0 3 0%
53. Gruca Alicja
(KU AZS UJD II Częstochowa)
5 0 5 0%
54. Pawełczak Zuzanna
(KU AZS UJD II Częstochowa)
8 0 8 0%