Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
1. Śląska Liga Amatorów
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 13 26 109:21
2. ALTS Poczesna 13 24 104:26
3. UKS Chorzów 13 20 93:37
4. UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 13 16 68:62
5. LKS Strażak Mikołów 13 15 66:64
6. UKS Wolej Ruda Śląska 13 10 57:73
7. UKS II Chorzów 13 9 53:77
8. UKS III Chorzów 13 5 32:98
9. Schodbud Mysłowice 13 4 42:88
10. UKS Huragan Sosnowiec 13 1 26:104

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Strof Łukasz
(KTS Gliwice )
13 11 2 85%
2. Wnęk Andrzej
(ALTS Poczesna)
13 11 2 85%
3. Lebek Marian
(UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy)
13 10 3 77%
4. Krause Marcin
(UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy)
13 10 3 77%
5. Krupa Sebastian
(UKS Chorzów)
13 9 4 69%
6. Adamus Mariusz
(ALTS Poczesna)
10 8 2 80%
7. Adamczyk Andrzej
(LKS Strażak Mikołów)
10 7 3 70%
8. Zemła Piotr
(KTS Gliwice )
7 6 1 86%
9. Noparlik Adam
(UKS Chorzów)
8 5 3 63%
10. Słomiany Jacek
(UKS II Chorzów)
9 5 4 56%
11. Kostępski Robert
(UKS Wolej Ruda Śląska)
13 5 8 38%
12. Wójcik Rafał
(UKS Chorzów)
5 4 1 80%
13. Wiża Roman
(KTS Gliwice )
5 4 1 80%
14. Szafarczyk Marek
(LKS Strażak Mikołów)
7 4 3 57%
15. Schaniel Krzysztof
(UKS II Chorzów)
8 4 4 50%
16. Maraszkiewicz Ryszard
(UKS Wolej Ruda Śląska)
11 4 7 36%
17. Gąsiorski Paweł
(ALTS Poczesna)
3 3 0 100%
18. Klafczyński Robert
(LKS Strażak Mikołów)
4 3 1 75%
19. Ptaszek Grzegorz
(Schodbud Mysłowice)
11 3 8 27%
20. Zięty Krzysztof
(Schodbud Mysłowice)
5 2 3 40%
21. Tomecki Laurent
(UKS II Chorzów)
5 2 3 40%
22. Król Bogusław
(UKS III Chorzów)
7 2 5 29%
23. Ścigany Dariusz
(UKS III Chorzów)
9 2 7 22%
24. Suchecki Wacław
(KTS Gliwice )
1 1 0 100%
25. Olszyna Zbigniew
(UKS Wolej Ruda Śląska)
2 1 1 50%
26. Cypek Adam
(UKS II Chorzów)
2 1 1 50%
27. Wons Paweł
(Schodbud Mysłowice)
4 1 3 25%
28. Rodek Zbigniew
(UKS Huragan Sosnowiec )
7 1 6 14%
29. Boryszko Piotr
(UKS Huragan Sosnowiec )
11 1 10 9%
30. Ludwichowski Piotr
(LKS Strażak Mikołów)
1 0 1 0%
31. Rendak Grzegorz
(LKS Strażak Mikołów)
1 0 1 0%
32. Budziński Marian
(LKS Strażak Mikołów)
1 0 1 0%
33. Ruszkiewicz Adam
(UKS III Chorzów)
2 0 2 0%
34. Gwizdon Artur
(Schodbud Mysłowice)
2 0 2 0%
35. Grzegorczyk Marcin
(LKS Strażak Mikołów)
2 0 2 0%
36. Król Janusz
(UKS III Chorzów)
2 0 2 0%
37. Żołądek Paweł
(UKS II Chorzów)
2 0 2 0%
38. Katolik Mirosław
(UKS Huragan Sosnowiec )
3 0 3 0%
39. Migdał Eugeniusz
(UKS Huragan Sosnowiec )
3 0 3 0%
40. Fafiński Piotr
(Schodbud Mysłowice)
4 0 4 0%
41. Richta Marian
(UKS III Chorzów)
6 0 6 0%