Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Śląska Liga Amatorów (gr. II)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy 12 22 81:39
2. Piast Katowice 12 19 79:41
3. UKS Huragan II Sosnowiec 12 17 80:40
4. Piast Ożarowice 12 11 68:52
5. UKS Quo Vadis III Zabrze Makoszowy 12 8 47:73
6. UKS IV Chorzów 12 4 34:86
7. Bartek III Siemianowice 12 3 31:89
8. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Staroń Julian
(UKS Quo Vadis III Zabrze Makoszowy)
10 8 2 80%
2. Pawłowski Tomasz
(Piast Katowice)
10 8 2 80%
3. Burzawa Krzysztof
(Piast Katowice)
9 7 2 78%
4. Wiża Zbigniew
(UKS Quo Vadis III Zabrze Makoszowy)
9 7 2 78%
5. Wolnicki Piotr
(UKS Huragan II Sosnowiec)
7 6 1 86%
6. Borowczak Mirosław
(UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy)
6 5 1 83%
7. Dworski Damian
(UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy)
7 5 2 71%
8. Siwicki Tadeusz
(UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy)
5 4 1 80%
9. Dec Zbigniew
(UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy)
6 4 2 67%
10. Braksator Andrzej
(UKS Huragan II Sosnowiec)
9 4 5 44%
11. Doman Radosław
(UKS IV Chorzów)
9 3 6 33%
12. Krzykała Sławomir
(UKS IV Chorzów)
11 3 8 27%
13. Ostrówka Arkadiusz
(Piast Katowice)
2 2 0 100%
14. Kachel Bogdan
(Piast Ożarowice)
6 2 4 33%
15. Seget Michał
(Piast Ożarowice)
7 2 5 29%
16. Kater Krystian
(Piast Katowice)
1 1 0 100%
17. Wons Daniel
(UKS IV Chorzów)
1 1 0 100%
18. Ruszkiewicz Adam
(UKS IV Chorzów)
1 1 0 100%
19. Migdał Eugeniusz
(UKS Huragan II Sosnowiec)
2 1 1 50%
20. Nowak Dariusz
(UKS Huragan II Sosnowiec)
3 1 2 33%
21. Wojciechowski Edward
(UKS Quo Vadis III Zabrze Makoszowy)
3 1 2 33%
22. Malik Damian
(Bartek III Siemianowice)
9 1 8 11%
23. Nowaczyk Tadeusz
(Bartek III Siemianowice)
9 1 8 11%
24. Picheń Leon
(Bartek III Siemianowice)
1 0 1 0%
25. Koźluk Krzysztof
(Piast Ożarowice)
1 0 1 0%
26. Filak Dariusz
(UKS Huragan II Sosnowiec)
1 0 1 0%
27. Nowaczyk Aleksander
(Piast Ożarowice)
1 0 1 0%
28. Skubała Piotr
(Bartek III Siemianowice)
2 0 2 0%
29. Król Janusz
(UKS IV Chorzów)
2 0 2 0%
30. Chrost Daniel
(Bartek III Siemianowice)
3 0 3 0%
31. Barton Aleksander
(Piast Ożarowice)
3 0 3 0%