Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Liga Terenowa
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KŚ AZS Politechnika II Gliwice 12 22 106:14
2. UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze 12 18 70:50
3. LKS Strażak III Mikołów 12 15 63:57
4. LKS Wilki II Wilcza 12 14 68:52
5. LKS Naprzód II Świbie 12 8 49:71
6. STS II Żernica 12 4 35:85
7. ULKS Ruch II Pniów 12 3 29:91

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Jeweczko Mieczysław
(KŚ AZS Politechnika II Gliwice)
12 11 1 92%
2. Waldowski Wojciech
(KŚ AZS Politechnika II Gliwice)
8 8 0 100%
3. Zydek Dariusz
(LKS Wilki II Wilcza)
12 8 4 67%
4. Piontek Krzysztof
(LKS Wilki II Wilcza)
10 7 3 70%
5. Kaczmarek Ryszard
(LKS Strażak III Mikołów)
12 7 5 58%
6. Ciepiał Jan
(KŚ AZS Politechnika II Gliwice)
6 6 0 100%
7. Noglik Łukasz
(LKS Strażak III Mikołów)
12 6 6 50%
8. Kożuszek Piotr
(LKS Naprzód II Świbie)
12 6 6 50%
9. Wiża Zbigniew
(UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze)
12 6 6 50%
10. Adach Rafał
(UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze)
5 5 0 100%
11. Lechowski Tadeusz
(LKS Strażak III Mikołów)
7 5 2 71%
12. Ogaza Dawid
(LKS Wilki II Wilcza)
7 5 2 71%
13. Stefaniak Sławomir
(KŚ AZS Politechnika II Gliwice)
7 5 2 71%
14. Kula Aneta
(KŚ AZS Politechnika II Gliwice)
8 5 3 63%
15. Wiatrek Sebastian
(UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze)
8 5 3 63%
16. Szczygieł Aleksander
(UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze)
9 5 4 56%
17. Rygol Marcin
(LKS Naprzód II Świbie)
10 5 5 50%
18. Pietrzak Bogumił
(LKS Wilki II Wilcza)
6 4 2 67%
19. Lolo Leszek
(KŚ AZS Politechnika II Gliwice)
6 4 2 67%
20. Królikowski Dariusz
(LKS Wilki II Wilcza)
6 4 2 67%
21. Kucharczyk Agata
(LKS Strażak III Mikołów)
7 4 3 57%
22. Kotyrba Mariusz
(LKS Naprzód II Świbie)
9 4 5 44%
23. Rybiński Wojciech
(ULKS Ruch II Pniów)
9 4 5 44%
24. Drozdowski Marcin
(LKS Wilki II Wilcza)
4 3 1 75%
25. Plaskaty Patryk
(STS II Żernica)
5 3 2 60%
26. Kuchta Marcin
(LKS Strażak III Mikołów)
7 3 4 43%
27. Pietrzyk Mariusz
(ULKS Ruch II Pniów)
9 3 6 33%
28. Staroń Julian
(UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze)
9 3 6 33%
29. Langer Michał
(STS II Żernica)
9 3 6 33%
30. Kalka Mateusz
(LKS Naprzód II Świbie)
4 2 2 50%
31. Jendrysik Jacek
(LKS Naprzód II Świbie)
4 2 2 50%
32. Oleszowski Paweł
(STS II Żernica)
4 2 2 50%
33. Rokita Piotr
(UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze)
5 2 3 40%
34. Cichorczyk Szymon
(ULKS Ruch II Pniów)
8 2 6 25%
35. Biskup Piotr
(LKS Wilki II Wilcza)
1 1 0 100%
36. Kucharczyk Agnieszka
(LKS Strażak III Mikołów)
1 1 0 100%
37. Sajdak Marek
(KŚ AZS Politechnika II Gliwice)
1 1 0 100%
38. Stasiak Robert
(ULKS Ruch II Pniów)
1 1 0 100%
39. Dubec Paweł
(STS II Żernica)
2 1 1 50%
40. Dudek Artur
(LKS Naprzód II Świbie)
4 1 3 25%
41. Kulik Grzegorz
(ULKS Ruch II Pniów)
5 1 4 20%
42. Jeleń Maciej
(ULKS Ruch II Pniów)
5 1 4 20%
43. Wojciechowski Krzysztof
(STS II Żernica)
7 1 6 14%
44. Szulc Marek
(STS II Żernica)
8 1 7 13%
45. Kapek Marek
(STS II Żernica)
9 1 8 11%
46. Urbaś Maciej
(LKS Strażak III Mikołów)
1 0 1 0%
47. Dudek Dominik
(LKS Naprzód II Świbie)
1 0 1 0%
48. Mrzyk Grzegorz
(LKS Wilki II Wilcza)
1 0 1 0%
49. Tabacki Tomasz
(LKS Strażak III Mikołów)
1 0 1 0%
50. Wymysło Janusz
(LKS Wilki II Wilcza)
1 0 1 0%
51. Cebula Marek
(ULKS Ruch II Pniów)
1 0 1 0%
52. Palka Łukasz
(ULKS Ruch II Pniów)
2 0 2 0%
53. Gralla Michał
(ULKS Ruch II Pniów)
2 0 2 0%
54. Cebula Artur
(ULKS Ruch II Pniów)
2 0 2 0%
55. Poczęty Denis
(STS II Żernica)
4 0 4 0%
56. Knopp Marcin
(LKS Naprzód II Świbie)
4 0 4 0%