Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Liga Okręgowa (gr. II)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Wolej Ruda Śląska 22 42 195:25
2. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 22 35 139:81
3. STS Żernica 22 33 147:73
4. LKS Młodość Rudno 22 32 155:65
5. LKS Naprzód Świbie 22 31 148:72
6. ULKS Ruch Pniów 22 26 116:104
7. UKS Feniks II Pyskowice 22 17 103:117
8. TTS POLONIA III Bytom 22 16 85:135
9. ULKS Pławniowice 22 12 74:146
10. ATS II Ligota Łabędzka 22 10 73:147
11. TTS POLONIA IV Bytom 22 6 47:173
12. KTS III Gliwice 22 4 38:182
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Sawicki Dariusz
(LKS Młodość Rudno)
22 19 3 86%
2. Kostępski Robert
(UKS Wolej Ruda Śląska)
22 18 4 82%
3. Olszyna Zbigniew
(UKS Wolej Ruda Śląska)
22 18 4 82%
4. Maraszkiewicz Ryszard
(UKS Wolej Ruda Śląska)
21 17 4 81%
5. Wandas Krzysztof
(ULKS Tajfun Ligota Łabędzka)
22 17 5 77%
6. Gdynia Marcin
(LKS Naprzód Świbie)
22 17 5 77%
7. Sosna Adam
(STS Żernica)
22 17 5 77%
8. Nosiadek Daniel
(STS Żernica)
22 17 5 77%
9. Burkacki Adrian
(ULKS Tajfun Ligota Łabędzka)
18 16 2 89%
10. Frasek Stanisław
(ULKS Ruch Pniów)
21 16 5 76%
11. Klencz Piotr
(LKS Naprzód Świbie)
22 16 6 73%
12. Nowak Krzysztof
(LKS Młodość Rudno)
17 15 2 88%
13. Wolny Michał
(UKS Wolej Ruda Śląska)
17 14 3 82%
14. Kwaśniok Dawid
(ULKS Ruch Pniów)
20 14 6 70%
15. Dyrszka Rajnard
(STS Żernica)
22 14 8 64%
16. Zienć Andrzej
(LKS Naprzód Świbie)
22 13 9 59%
17. Przybyła Mateusz
(STS Żernica)
20 12 8 60%
18. Peczalka Adrian
(ULKS Ruch Pniów)
22 12 10 55%
19. Szczurek Lucjan
(LKS Naprzód Świbie)
22 12 10 55%
20. Wandas Tadeusz
(ULKS Tajfun Ligota Łabędzka)
17 11 6 65%
21. Janecki Andrzej
(UKS Feniks II Pyskowice)
17 11 6 65%
22. Dorosławski Dariusz
(UKS Feniks II Pyskowice)
17 11 6 65%
23. Słobodzian Tomasz
(ULKS Tajfun Ligota Łabędzka)
15 10 5 67%
24. Szymański Henryk
(ULKS Pławniowice)
20 10 10 50%
25. Konopka Romuald
(LKS Młodość Rudno)
11 9 2 82%
26. Pięta Leszek
(ULKS Pławniowice)
18 9 9 50%
27. Stasiak Robert
(ULKS Ruch Pniów)
18 9 9 50%
28. Groyecki Jacek
(TTS POLONIA III Bytom)
19 9 10 47%
29. Sopel Jan
(UKS Feniks II Pyskowice)
21 9 12 43%
30. Wróbel Piotr
(TTS POLONIA III Bytom)
21 9 12 43%
31. Steuer Rudolf
(ULKS Tajfun Ligota Łabędzka)
15 8 7 53%
32. Lukoszek Rafał
(LKS Młodość Rudno)
15 8 7 53%
33. Sokołowski Oliwier
(KTS III Gliwice)
21 8 13 38%
34. Nowak Karol
(LKS Młodość Rudno)
10 7 3 70%
35. Koźluk Andrzej
(ATS II Ligota Łabędzka)
17 7 10 41%
36. Sokołowski Oskar
(KTS III Gliwice)
19 7 12 37%
37. Nowak Roman
(LKS Młodość Rudno)
9 6 3 67%
38. Arbaszewski Jakub
(ULKS Pławniowice)
9 5 4 56%
39. Piekarczyk Tomasz
(ATS II Ligota Łabędzka)
12 5 7 42%
40. Olejnik Zbigniew
(TTS POLONIA III Bytom)
16 5 11 31%
41. Kwiecień Artur
(LKS Młodość Rudno)
4 4 0 100%
42. Wróbel Łukasz
(ULKS Pławniowice)
12 4 8 33%
43. Skocz Mateusz
(TTS POLONIA IV Bytom)
13 4 9 31%
44. Kupka Rafał
(UKS Feniks II Pyskowice)
15 4 11 27%
45. Wieczorek Bartłomiej
(TTS POLONIA IV Bytom)
19 4 15 21%
46. Wolny Marek
(UKS Wolej Ruda Śląska)
4 3 1 75%
47. Okorski Przemysław
(ULKS Pławniowice)
10 3 7 30%
48. Radło Sławomir
(ATS II Ligota Łabędzka)
10 3 7 30%
49. Machał Grzegorz
(ATS II Ligota Łabędzka)
15 3 12 20%
50. Miszka Stefan
(UKS Wolej Ruda Śląska)
2 2 0 100%
51. Gralok Joachim
(ULKS Ruch Pniów)
5 2 3 40%
52. Łęczycki Mariusz
(TTS POLONIA III Bytom)
7 2 5 29%
53. Makselon Adam
(ATS II Ligota Łabędzka)
10 2 8 20%
54. Kozłowski Jarosław
(ATS II Ligota Łabędzka)
10 2 8 20%
55. Krupa Grzegorz
(TTS POLONIA III Bytom)
11 2 9 18%
56. Lewandowski Adam
(UKS Feniks II Pyskowice)
11 2 9 18%
57. Szymański Łukasz
(ULKS Pławniowice)
13 2 11 15%
58. Juraszek Marcin
(TTS POLONIA IV Bytom)
17 2 15 12%
59. Gołębiowska Aleksandra
(TTS POLONIA IV Bytom)
18 2 16 11%
60. Langer Michał
(STS Żernica)
1 1 0 100%
61. Wojciechowski Krzysztof
(STS Żernica)
1 1 0 100%
62. Pietrzyk Mariusz
(ULKS Ruch Pniów)
2 1 1 50%
63. Rusin Kacper
(KTS III Gliwice)
4 1 3 25%
64. Wołek Adam
(UKS Feniks II Pyskowice)
5 1 4 20%
65. Lisok Paweł
(ULKS Pławniowice)
6 1 5 17%
66. Jagoda Michał
(KTS III Gliwice)
11 1 10 9%
67. Mały-Wieczorek Klaudiusz
(TTS POLONIA III Bytom)
12 1 11 8%
68. Piwowarski Jakub
(KTS III Gliwice)
12 1 11 8%
69. Steuer Iwona
(ULKS Tajfun Ligota Łabędzka)
1 0 1 0%
70. Łysakowski Michał
(TTS POLONIA IV Bytom)
1 0 1 0%
71. Wawrzesta Michał
(KTS III Gliwice)
2 0 2 0%
72. Biliński Leszek
(UKS Feniks II Pyskowice)
2 0 2 0%
73. Pilawski Paweł
(TTS POLONIA III Bytom)
2 0 2 0%
74. Sokołowski Mirosław
(KTS III Gliwice)
3 0 3 0%
75. Łagowski Piotr
(ATS II Ligota Łabędzka)
3 0 3 0%
76. Kaczmarczyk Julia
(TTS POLONIA IV Bytom)
5 0 5 0%
77. Pasiński Adam
(ATS II Ligota Łabędzka)
11 0 11 0%
78. Mondroch Kamil
(TTS POLONIA IV Bytom)
15 0 15 0%
79. Usarek Rafał
(KTS III Gliwice)
16 0 16 0%