Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Liga Okręgowa (gr. I)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. RKS Cukrownik Chybie 22 40 168:52
2. LKS Pogórze 22 35 158:62
3. LKS Lesznianka II Leszna Górna 22 35 158:62
4. JKTS Jastrzębie 22 33 155:65
5. UGKS Sokół Zebrzydowice 22 32 145:75
6. LKS Lesznianka III Leszna Górna 22 25 119:101
7. ULKS II Pszczyna 22 18 95:125
8. UKS Wisła Wiślanie 22 15 75:145
9. LITS Meble Anders III Żywiec 22 13 73:147
10. LITS Meble Anders IV Żywiec 22 12 74:146
11. PKS Olimpijczyk II Gilowice 22 4 53:167
12. Fundacja Talent II Cieszyn 22 2 47:173

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Kajstura II Tomasz
(RKS Cukrownik Chybie)
21 20 1 95%
2. Sztuka Jacek
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
22 18 4 82%
3. Kajstura I Tomasz
(RKS Cukrownik Chybie)
17 17 0 100%
4. Balcar Jacek
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
21 17 4 81%
5. Miklar Piotr
(UGKS Sokół Zebrzydowice)
19 16 3 84%
6. Nikiel Sebastian
(RKS Cukrownik Chybie)
19 16 3 84%
7. Domin Maciej
(JKTS Jastrzębie)
21 16 5 76%
8. Mrowca Michał
(LKS Pogórze)
21 16 5 76%
9. Rus Jacek
(ULKS II Pszczyna)
22 16 6 73%
10. Kukla Sabina
(ULKS II Pszczyna)
19 15 4 79%
11. Szostok Sebastian
(LKS Pogórze)
22 15 7 68%
12. Kleta Rafał
(UGKS Sokół Zebrzydowice)
17 14 3 82%
13. Łosiński Wojciech
(UGKS Sokół Zebrzydowice)
21 14 7 67%
14. Skórko Bartłomiej
(JKTS Jastrzębie)
16 12 4 75%
15. Śmieja Zbigniew
(RKS Cukrownik Chybie)
18 12 6 67%
16. Duda Wojciech
(LKS Pogórze)
16 11 5 69%
17. Łosiński Adam
(UGKS Sokół Zebrzydowice)
14 10 4 71%
18. Wizner Jakub
(JKTS Jastrzębie)
16 10 6 63%
19. Sztwiertnia Andrzej
(LKS Lesznianka III Leszna Górna)
17 10 7 59%
20. Majocha Jarosław
(LKS Pogórze)
14 9 5 64%
21. Dolbicki Przemysław
(JKTS Jastrzębie)
16 9 7 56%
22. Legierski Marek
(UKS Wisła Wiślanie)
20 9 11 45%
23. Seklecki Radosław
(UKS Wisła Wiślanie)
22 9 13 41%
24. Śliwka Zdzisław
(LKS Pogórze)
11 8 3 73%
25. Lorc Mateusz
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
14 8 6 57%
26. Sanetra Andrzej
(LITS Meble Anders IV Żywiec)
14 8 6 57%
27. Zuziak Wojciech
(LITS Meble Anders IV Żywiec)
16 8 8 50%
28. Bujok Andrzej
(UKS Wisła Wiślanie)
17 8 9 47%
29. Bałoń Robert
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
19 8 11 42%
30. Jahn Artur
(LKS Lesznianka III Leszna Górna)
19 8 11 42%
31. Kalisz Robert
(Fundacja Talent II Cieszyn)
21 8 13 38%
32. Duraj Mariusz
(ULKS II Pszczyna)
22 8 14 36%
33. Wiecheć Adrian
(LKS Lesznianka III Leszna Górna)
22 8 14 36%
34. Krajewski Arkadiusz
(Fundacja Talent II Cieszyn)
16 7 9 44%
35. Słowik Marcin
(LITS Meble Anders III Żywiec )
17 7 10 41%
36. Kufel Karol
(LITS Meble Anders III Żywiec )
19 7 12 37%
37. Szop Jakub
(UGKS Sokół Zebrzydowice)
9 6 3 67%
38. Ochodek Grzegorz
(RKS Cukrownik Chybie)
12 6 6 50%
39. Podżorski Roman
(UKS Wisła Wiślanie)
14 6 8 43%
40. Mika Tomasz
(LITS Meble Anders IV Żywiec)
16 6 10 38%
41. Pastor Zenon
(LITS Meble Anders IV Żywiec)
16 6 10 38%
42. Kolonko Piotr
(PKS Olimpijczyk II Gilowice)
22 6 16 27%
43. Rus Maksymilian
(LITS Meble Anders III Żywiec )
10 5 5 50%
44. Pieronek Grzegorz
(LITS Meble Anders IV Żywiec)
11 5 6 45%
45. Gajewski Adam
(LITS Meble Anders III Żywiec )
15 5 10 33%
46. Juchnik Henryk
(JKTS Jastrzębie)
4 4 0 100%
47. Waszut Piotr
(LKS Lesznianka III Leszna Górna)
6 4 2 67%
48. Dziembała Dawid
(LKS Lesznianka III Leszna Górna)
6 4 2 67%
49. Cieślar Marcin
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
7 4 3 57%
50. Król Jarosław
(PKS Olimpijczyk II Gilowice)
19 4 15 21%
51. Tomzik Piotr
(LKS Pogórze)
4 3 1 75%
52. Wigłasz Piotr
(ULKS II Pszczyna)
8 3 5 38%
53. Fajkus Roman
(JKTS Jastrzębie)
8 3 5 38%
54. Baborski Andrzej
(ULKS II Pszczyna)
14 3 11 21%
55. Sudoł Amanda
(LITS Meble Anders III Żywiec )
15 3 12 20%
56. Małysiak Ryszard
(PKS Olimpijczyk II Gilowice)
22 3 19 14%
57. Czyż Paweł
(UKS Wisła Wiślanie)
4 2 2 50%
58. Łuczka Jakub
(JKTS Jastrzębie)
4 2 2 50%
59. Minge Andrzej
(UKS Wisła Wiślanie)
9 2 7 22%
60. Widz Jan
(LITS Meble Anders IV Żywiec)
13 2 11 15%
61. Siedlaczek Andrzej
(LKS Lesznianka III Leszna Górna)
14 2 12 14%
62. Turek Jarosław
(RKS Cukrownik Chybie)
1 1 0 100%
63. Krutak Michał
(LITS Meble Anders IV Żywiec)
1 1 0 100%
64. Giza Wojciech
(UGKS Sokół Zebrzydowice)
1 1 0 100%
65. Bartnicki Łukasz
(UGKS Sokół Zebrzydowice)
1 1 0 100%
66. Sobala Mateusz
(JKTS Jastrzębie)
2 1 1 50%
67. Czendlik Kacper
(LKS Lesznianka III Leszna Górna)
2 1 1 50%
68. Czendlik Wojciech
(LKS Lesznianka III Leszna Górna)
2 1 1 50%
69. Makles Robert
(UGKS Sokół Zebrzydowice)
2 1 1 50%
70. Schreiber Jerzy
(LITS Meble Anders III Żywiec )
2 1 1 50%
71. Wanat Zdzisław
(UGKS Sokół Zebrzydowice)
2 1 1 50%
72. Ormaniec Marian
(PKS Olimpijczyk II Gilowice)
2 1 1 50%
73. Sibik Łukasz
(ULKS II Pszczyna)
3 1 2 33%
74. Diaczenko Jakub
(Fundacja Talent II Cieszyn)
4 1 3 25%
75. Brak Sławomir
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
5 1 4 20%
76. Rucka Celina
(Fundacja Talent II Cieszyn)
20 1 19 5%
77. Chmielniak Konrad
(Fundacja Talent II Cieszyn)
21 1 20 5%
78. Wowrzeczka Gustaw
(Fundacja Talent II Cieszyn)
1 0 1 0%
79. Soboszek Piotr
(Fundacja Talent II Cieszyn)
1 0 1 0%
80. Kupczak Antoni
(LITS Meble Anders IV Żywiec)
1 0 1 0%
81. Polok Przemysław
(UKS Wisła Wiślanie)
1 0 1 0%
82. Sapiński Piotr
(LITS Meble Anders III Żywiec )
1 0 1 0%
83. Brzezina Tadeusz
(UGKS Sokół Zebrzydowice)
2 0 2 0%
84. Droździk Dariusz
(PKS Olimpijczyk II Gilowice)
2 0 2 0%
85. Sembol Mikołaj
(Fundacja Talent II Cieszyn)
2 0 2 0%
86. Kukuczka Filip
(Fundacja Talent II Cieszyn)
2 0 2 0%
87. Szymik Dawid
(LITS Meble Anders III Żywiec )
4 0 4 0%
88. Gniadek Michał
(LITS Meble Anders III Żywiec )
5 0 5 0%
89. Małysiak Dominik
(PKS Olimpijczyk II Gilowice)
21 0 21 0%