Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (grupa II)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. 0 0 :
2. 0 0 :

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 22 41 185:35
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 22 38 150:70
3. LKS Orzeł Kozy 21 31 137:73
4. UKTS Sokół II Orzesze 21 31 133:77
5. KS Bojanów 22 27 128:92
6. KS Ogniwo Rogoźna Żory 22 22 106:114
7. LITS Meble Anders II Żywiec 22 21 111:109
8. KTS Lędziny 22 18 101:119

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 21 21 115:95
2. MKS II Czechowice Dziedzice 21 20 106:104
3. ULKTS Pszczyna 20 19 98:102
4. KRS TKKF Relaks Wodzisław 21 14 86:124
5. AKS II Mikołów 20 13 84:116
6. Fundacja Talent Cieszyn 20 10 58:142
7. LKS Rój Żory 20 6 62:138
8. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Stokłosa Jacek
(LUKS Węgierska Górka)
21 19 2 90%
2. Wróbel Jan
(LUKS Węgierska Górka)
18 16 2 89%
3. Tomiczek Jakub
(LUKS Węgierska Górka)
19 16 3 84%
4. Madej Bogusław
(LUKS Węgierska Górka)
19 16 3 84%
5. Pełka Jerzy
(UKTS Sokół II Orzesze)
17 14 3 82%
6. Ihas Janusz
(LKS Orzeł Kozy)
19 14 5 74%
7. Szczęsnowicz Adam
(KTS Lędziny)
19 14 5 74%
8. Dytko Dawid
(LKS Lesznianka Leszna Górna)
21 14 7 67%
9. Jabłoński Filip
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
20 13 7 65%
10. Banach Piotr
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
20 13 7 65%
11. Gasman Dalibor
(KS Bojanów)
20 13 7 65%
12. Walarus Dariusz
(LKS Lesznianka Leszna Górna)
21 13 8 62%
13. Libiszewski Grzegorz
(LKS Lesznianka Leszna Górna)
21 13 8 62%
14. Mrozek Patryk
(KS Bojanów)
13 12 1 92%
15. Uniszewski Mariusz
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
19 12 7 63%
16. Nowakowski Witold
(LKS Lesznianka Leszna Górna)
21 12 9 57%
17. Ramenda Krzysztof
(MKS II Czechowice Dziedzice)
18 11 7 61%
18. Ihas Jerzy
(LKS Orzeł Kozy)
19 11 8 58%
19. Kralczyński Kornel
(LKS Orzeł Kozy)
20 11 9 55%
20. Czyrnia Piotr
(UKTS Sokół II Orzesze)
11 10 1 91%
21. Broda Jacek
(LKS Rój Żory)
15 10 5 67%
22. Gryga Rafał
(MKS II Czechowice Dziedzice)
16 10 6 63%
23. Mrozik Sebastian
(UKTS Sokół II Orzesze)
18 10 8 56%
24. Jurowicz Grzegorz
(UKTS Sokół II Orzesze)
18 10 8 56%
25. Kapek Roman
(LKS Rój Żory)
19 10 9 53%
26. Rułka Filip
(LITS Meble Anders II Żywiec)
12 9 3 75%
27. Puda Piotr
(MKS II Czechowice Dziedzice)
17 9 8 53%
28. Olencki Robert
(KTS Lędziny)
18 9 9 50%
29. Balawajder Bogusław
(KRS TKKF Relaks Wodzisław)
20 9 11 45%
30. Szczęsnowicz Piotr
(KTS Lędziny)
11 8 3 73%
31. Mielcarz Bartłomiej
(AKS II Mikołów)
17 8 9 47%
32. Rybak Kazimierz
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
18 8 10 44%
33. Badura Jarosław
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
20 8 12 40%
34. Roszkowski Adam
(LKS Orzeł Kozy)
20 8 12 40%
35. Wróbel Andrzej
(LUKS Węgierska Górka)
7 7 0 100%
36. Buczyński Witold
(KS Bojanów)
10 7 3 70%
37. Suchodolski Zbigniew
(ULKTS Pszczyna)
16 7 9 44%
38. Siódmok Zbigniew
(KS Bojanów)
16 7 9 44%
39. Polok Paweł
(MKS II Czechowice Dziedzice)
16 7 9 44%
40. Kochańczyk Łukasz
(AKS II Mikołów)
17 7 10 41%
41. Kobza Wojciech
(LITS Meble Anders II Żywiec)
17 7 10 41%
42. Sobel Bartosz
(LITS Meble Anders II Żywiec)
17 7 10 41%
43. Bomba Artur
(AKS II Mikołów)
17 7 10 41%
44. Krutak Michał
(LITS Meble Anders II Żywiec)
18 7 11 39%
45. Marciniec Grzegorz
(KRS TKKF Relaks Wodzisław)
20 7 13 35%
46. Juzek Sebastian
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
20 7 13 35%
47. Mrozik Zbigniew
(UKTS Sokół II Orzesze)
7 6 1 86%
48. Budzyński Henryk
(KTS Lędziny)
14 6 8 43%
49. Gierlicki Grzegorz
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
15 6 9 40%
50. Lewczak Krzysztof
(ULKTS Pszczyna)
18 6 12 33%
51. Wyrzykowski Artur
(ULKTS Pszczyna)
19 6 13 32%
52. Wąsik Michał
(KTS Lędziny)
8 5 3 63%
53. Porembski Damian
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
13 5 8 38%
54. Kuc Andrzej
(KS Bojanów)
17 5 12 29%
55. Musur Robert
(KRS TKKF Relaks Wodzisław)
19 5 14 26%
56. Laska Tadeusz
(LKS Rój Żory)
19 5 14 26%
57. Oślizło Krzysztof
(LKS Rój Żory)
19 5 14 26%
58. Krajewski Arkadiusz
(Fundacja Talent Cieszyn)
5 4 1 80%
59. Kowalczyk Mateusz
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
5 4 1 80%
60. Kasperski Adam
(Fundacja Talent Cieszyn)
5 4 1 80%
61. Boberek Adam
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
7 4 3 57%
62. Komandzik Rafał
(AKS II Mikołów)
11 4 7 36%
63. Kurek Kamil
(Fundacja Talent Cieszyn)
18 4 14 22%
64. Friebe Janusz
(ULKTS Pszczyna)
19 4 15 21%
65. Pięciak Łukasz
(AKS II Mikołów)
7 3 4 43%
66. Kubin Dariusz
(KRS TKKF Relaks Wodzisław)
16 3 13 19%
67. Massalski Marcin
(Fundacja Talent Cieszyn)
17 3 14 18%
68. Pniaczek Dominik
(LITS Meble Anders II Żywiec)
2 2 0 100%
69. Pal Waldemar
(LITS Meble Anders II Żywiec)
3 2 1 67%
70. Kufel Dominik
(LITS Meble Anders II Żywiec)
3 2 1 67%
71. Skrzypczyk Jakub
(AKS II Mikołów)
4 2 2 50%
72. Roj Wojciech
(MKS II Czechowice Dziedzice)
5 2 3 40%
73. Stebel Grzegorz
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
7 2 5 29%
74. Kozubek Filip
(Fundacja Talent Cieszyn)
13 2 11 15%
75. Schreiber Jerzy
(LITS Meble Anders II Żywiec)
1 1 0 100%
76. Ziętara Hubert
(AKS II Mikołów)
1 1 0 100%
77. Gawlas Michał
(MKS II Czechowice Dziedzice)
1 1 0 100%
78. Koch Grzegorz
(KTS Lędziny)
1 1 0 100%
79. Farana Krzysztof
(KS Bojanów)
1 1 0 100%
80. Szary Piotr
(MKS II Czechowice Dziedzice)
1 1 0 100%
81. Mirek Krzysztof
(LKS Orzeł Kozy)
1 1 0 100%
82. Wróbel Paweł
(MKS II Czechowice Dziedzice)
2 1 1 50%
83. Smakowski Marcin
(UKTS Sokół II Orzesze)
3 1 2 33%
84. Wycisk Rafał
(KS Bojanów)
3 1 2 33%
85. Piątek Adam
(UKTS Sokół II Orzesze)
3 1 2 33%
86. Suchodolski Paweł
(ULKTS Pszczyna)
4 1 3 25%
87. Kuś Aleksander
(KTS Lędziny)
4 1 3 25%
88. Rus Maksymilian
(LITS Meble Anders II Żywiec)
8 1 7 13%
89. Rucki Patryk
(Fundacja Talent Cieszyn)
12 1 11 8%
90. Koziński Karol
(KTS Lędziny)
1 0 1 0%
91. Orszulik Jan
(UKTS Sokół II Orzesze)
1 0 1 0%
92. Mrozek Eryk
(KTS Lędziny)
1 0 1 0%
93. Gołombek Denis
(KS Bojanów)
1 0 1 0%
94. Słowik Marcin
(LITS Meble Anders II Żywiec)
1 0 1 0%
95. Stós Michał
(KS Bojanów)
1 0 1 0%
96. Spendel Marek
(UKTS Sokół II Orzesze)
1 0 1 0%
97. Mrozik Dawid
(UKTS Sokół II Orzesze)
1 0 1 0%
98. Manzel Mateusz
(KTS Lędziny)
1 0 1 0%
99. Godoś Krzysztof
(KRS TKKF Relaks Wodzisław)
1 0 1 0%
100. Mazur Paweł
(MKS II Czechowice Dziedzice)
1 0 1 0%
101. Dudek Mikołaj
(MKS II Czechowice Dziedzice)
1 0 1 0%
102. Gawlas Mateusz
(MKS II Czechowice Dziedzice)
1 0 1 0%
103. Orszulak Kamil
(MKS II Czechowice Dziedzice)
1 0 1 0%
104. Toś Maciej
(KTS Lędziny)
2 0 2 0%
105. Gajewski Adam
(LITS Meble Anders II Żywiec)
2 0 2 0%
106. Kuc Szymon
(KS Bojanów)
2 0 2 0%
107. Machej Marzena
(Fundacja Talent Cieszyn)
2 0 2 0%
108. Lewandowska Weronika
(AKS II Mikołów)
2 0 2 0%
109. Wrzód Jerzy
(KRS TKKF Relaks Wodzisław)
4 0 4 0%
110. Gawałkiewicz Ireneusz
(LKS Rój Żory)
4 0 4 0%
111. Kufel Tadeusz
(KTS Lędziny)
4 0 4 0%