Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (grupa II)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 10 20 88:12
2. LKS Orzeł Kozy 10 16 65:35
3. LKS Lesznianka Leszna Górna 10 15 63:37
4. UKTS Sokół II Orzesze 9 13 57:33
5. KTS Lędziny 10 12 60:40
6. KS Bojanów 9 12 54:36
7. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 9 11 52:38
8. LITS Meble Anders II Żywiec 9 11 49:41
9. KS Ogniwo Rogoźna Żory 9 10 46:44
10. ULKTS Pszczyna 10 9 47:53
11. MKS II Czechowice Dziedzice 8 8 43:37
12. AKS II Mikołów 10 5 38:62
13. KRS TKKF Relaks Wodzisław 9 2 26:64
14. Fundacja Talent Cieszyn 9 2 21:69
15. PKS Olimpijczyk Gilowice 9 2 20:70
16. LKS Rój Żory 10 2 21:79
17. 0 0 :
18. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Jacek Stokłosa
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
10 10 0 100%
2. Jakub Tomiczek
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
10 10 0 100%
3. Bogusław Madej
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
9 9 0 100%
4. Jan Wróbel
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
7 7 0 100%
5. Mariusz Uniszewski
(LKS Lesznianka Leszna Górna)
8 7 1 88%
6. Jerzy Pełka
(AKS II Mikołów)
8 7 1 88%
7. Dawid Dytko
(LKS Rój Żory)
9 7 2 78%
8. Filip Jabłoński
(UKTS Sokół III Orzesze)
9 7 2 78%
9. Piotr Banach
(UKTS Sokół III Orzesze)
9 7 2 78%
10. Adam Szczęsnowicz
(ULKTS Pszczyna)
10 7 3 70%
11. Janusz Ihas
(PKS Olimpijczyk Gilowice)
8 6 2 75%
12. Robert Olencki
(ULKTS Pszczyna)
9 6 3 67%
13. Filip Rułka
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
9 6 3 67%
14. Jerzy Ihas
(PKS Olimpijczyk Gilowice)
9 6 3 67%
15. Grzegorz Libiszewski
(LKS Rój Żory)
9 6 3 67%
16. Patryk Mrozek
(KTS Lędziny)
5 5 0 100%
17. Piotr Szczęsnowicz
(ULKTS Pszczyna)
7 5 2 71%
18. Dariusz Walarus
(LKS Rój Żory)
9 5 4 56%
19. Krzysztof Lewczak
(MKS II Czechowice Dziedzice)
9 5 4 56%
20. Dalibor Gasman
(KTS Lędziny)
9 5 4 56%
21. Bartłomiej Mielcarz
(LITS Meble Anders II Żywiec)
10 5 5 50%
22. Adam Roszkowski
(PKS Olimpijczyk Gilowice)
10 5 5 50%
23. Kornel Kralczyński
(PKS Olimpijczyk Gilowice)
10 5 5 50%
24. Andrzej Wróbel
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
4 4 0 100%
25. Michał Wąsik
(ULKTS Pszczyna)
5 4 1 80%
26. Adam Boberek
(LKS Lesznianka Leszna Górna)
5 4 1 80%
27. Piotr Puda
(LKS Pogórze)
5 4 1 80%
28. Rafał Gryga
(LKS Pogórze)
6 4 2 67%
29. Zbigniew Mrozik
(AKS II Mikołów)
6 4 2 67%
30. Krzysztof Ramenda
(LKS Pogórze)
6 4 2 67%
31. Paweł Polok
(LKS Pogórze)
6 4 2 67%
32. Jacek Broda
(LKS Lesznianka III Leszna Górna)
6 4 2 67%
33. Zbigniew Suchodolski
(MKS II Czechowice Dziedzice)
7 4 3 57%
34. Artur Bomba
(LITS Meble Anders II Żywiec)
8 4 4 50%
35. Witold Nowakowski
(LKS Rój Żory)
9 4 5 44%
36. Roman Kapek
(LKS Lesznianka III Leszna Górna)
10 4 6 40%
37. Wojciech Kobza
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
5 3 2 60%
38. Bartosz Sobel
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
5 3 2 60%
39. Wojciech Roj
(LKS Pogórze)
6 3 3 50%
40. Michał Krutak
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
6 3 3 50%
41. Kazimierz Rybak
(LKS Lesznianka Leszna Górna)
7 3 4 43%
42. Andrzej Kuc
(KTS Lędziny)
8 3 5 38%
43. Rafał Komandzik
(LITS Meble Anders II Żywiec)
8 3 5 38%
44. Zbigniew Siódmok
(KTS Lędziny)
8 3 5 38%
45. Grzegorz Stebel
(UKTS Sokół III Orzesze)
8 3 5 38%
46. Sebastian Mrozik
(AKS II Mikołów)
8 3 5 38%
47. Bartłomiej Ormaniec
(KRS TKKF Relax Wodzisław ŚL)
8 3 5 38%
48. Grzegorz Jurowicz
(AKS II Mikołów)
8 3 5 38%
49. Artur Wyrzykowski
(MKS II Czechowice Dziedzice)
9 3 6 33%
50. Łukasz Kochańczyk
(LITS Meble Anders II Żywiec)
9 3 6 33%
51. Jarosław Badura
(LKS Lesznianka Leszna Górna)
9 3 6 33%
52. Bogusław Balawajder
(RKS Cukrownik Chybie)
9 3 6 33%
53. Robert Musur
(RKS Cukrownik Chybie)
9 3 6 33%
54. Sebastian Juzek
(UKTS Sokół III Orzesze)
9 3 6 33%
55. Dominik Pniaczek
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
2 2 0 100%
56. Piotr Czyrnia
(AKS II Mikołów)
2 2 0 100%
57. Waldemar Pal
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
3 2 1 67%
58. Dominik Kufel
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
3 2 1 67%
59. Henryk Budzyński
(ULKTS Pszczyna)
4 2 2 50%
60. Witold Buczyński
(KTS Lędziny)
5 2 3 40%
61. Grzegorz Gierlicki
(LKS Lesznianka Leszna Górna)
5 2 3 40%
62. Wojciech Ormaniec
(KRS TKKF Relax Wodzisław ŚL)
8 2 6 25%
63. Marcin Massalski
(LKS Orzeł Kozy)
9 2 7 22%
64. Kamil Kurek
(LKS Orzeł Kozy)
9 2 7 22%
65. Rafał Ormaniec
(KRS TKKF Relax Wodzisław ŚL)
9 2 7 22%
66. Janusz Friebe
(MKS II Czechowice Dziedzice)
9 2 7 22%
67. Jerzy Schreiber
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
1 1 0 100%
68. Grzegorz Koch
(ULKTS Pszczyna)
1 1 0 100%
69. Piotr Kolonko
(KRS TKKF Relax Wodzisław ŚL)
2 1 1 50%
70. Grzegorz Kanik
(KRS TKKF Relax Wodzisław ŚL)
2 1 1 50%
71. Marcin Smakowski
(AKS II Mikołów)
2 1 1 50%
72. Mateusz Kowalczyk
(LKS Lesznianka Leszna Górna)
2 1 1 50%
73. Krzysztof Mirek
(PKS Olimpijczyk Gilowice)
2 1 1 50%
74. Aleksander Kuś
(ULKTS Pszczyna)
2 1 1 50%
75. Paweł Wróbel
(LKS Pogórze)
2 1 1 50%
76. Łukasz Pięciak
(LITS Meble Anders II Żywiec)
3 1 2 33%
77. Marian Ormaniec
(KRS TKKF Relax Wodzisław ŚL)
4 1 3 25%
78. Dariusz Kubin
(RKS Cukrownik Chybie)
6 1 5 17%
79. Patryk Rucki
(LKS Orzeł Kozy)
8 1 7 13%
80. Grzegorz Marciniec
(RKS Cukrownik Chybie)
9 1 8 11%
81. Filip Kozubek
(LKS Orzeł Kozy)
9 1 8 11%
82. Tadeusz Laska
(LKS Lesznianka III Leszna Górna)
10 1 9 10%
83. Krzysztof Oślizło
(LKS Lesznianka III Leszna Górna)
10 1 9 10%
84. Mateusz Pindel
(KRS TKKF Relax Wodzisław ŚL)
1 0 1 0%
85. Michał Stós
(KTS Lędziny)
1 0 1 0%
86. Marzena Machej
(LKS Orzeł Kozy)
1 0 1 0%
87. Jakub Skrzypczyk
(LITS Meble Anders II Żywiec)
1 0 1 0%
88. Krzysztof Godoś
(RKS Cukrownik Chybie)
1 0 1 0%
89. Weronika Lewandowska
(LITS Meble Anders II Żywiec)
1 0 1 0%
90. Paweł Mazur
(LKS Pogórze)
1 0 1 0%
91. Damian Porembski
(UKTS Sokół III Orzesze)
1 0 1 0%
92. Paweł Suchodolski
(MKS II Czechowice Dziedzice)
2 0 2 0%
93. Adam Gajewski
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
2 0 2 0%
94. Jerzy Wrzód
(RKS Cukrownik Chybie)
2 0 2 0%
95. Adam Piątek
(AKS II Mikołów)
2 0 2 0%
96. Tadeusz Kufel
(ULKTS Pszczyna)
2 0 2 0%
97. Witold Duc
(KRS TKKF Relax Wodzisław ŚL)
2 0 2 0%
98. Ireneusz Gawałkiewicz
(LKS Lesznianka III Leszna Górna)
4 0 4 0%