Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (grupa II)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 17 33 146:24
2. LKS Orzeł Kozy 18 30 128:52
3. LKS Lesznianka Leszna Górna 17 30 118:52
4. UKTS Sokół II Orzesze 17 27 116:54
5. KS Ogniwo Rogoźna Żory 17 20 88:82
6. LITS Meble Anders II Żywiec 17 19 96:74
7. KS Bojanów 17 19 92:78
8. KTS Lędziny 18 15 87:93

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS II Czechowice Dziedzice 17 17 88:82
2. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 16 16 87:73
3. ULKTS Pszczyna 17 15 81:89
4. KRS TKKF Relaks Wodzisław 17 11 70:100
5. AKS II Mikołów 16 9 66:94
6. Fundacja Talent Cieszyn 17 5 40:130
7. LKS Rój Żory 17 4 47:123
8. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Stokłosa Jacek
(LUKS Węgierska Górka)
15 14 1 93%
2. Tomiczek Jakub
(LUKS Węgierska Górka)
15 13 2 87%
3. Ihas Janusz
(LKS Orzeł Kozy)
16 13 3 81%
4. Pełka Jerzy
(UKTS Sokół II Orzesze)
15 12 3 80%
5. Szczęsnowicz Adam
(KTS Lędziny)
16 12 4 75%
6. Wróbel Jan
(LUKS Węgierska Górka)
12 11 1 92%
7. Madej Bogusław
(LUKS Węgierska Górka)
13 11 2 85%
8. Ihas Jerzy
(LKS Orzeł Kozy)
16 11 5 69%
9. Dytko Dawid
(LKS Lesznianka Leszna Górna)
16 11 5 69%
10. Uniszewski Mariusz
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
15 10 5 67%
11. Libiszewski Grzegorz
(LKS Lesznianka Leszna Górna)
16 10 6 63%
12. Kralczyński Kornel
(LKS Orzeł Kozy)
17 10 7 59%
13. Rułka Filip
(LITS Meble Anders II Żywiec)
12 9 3 75%
14. Banach Piotr
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
15 9 6 60%
15. Jabłoński Filip
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
15 9 6 60%
16. Walarus Dariusz
(LKS Lesznianka Leszna Górna)
16 9 7 56%
17. Szczęsnowicz Piotr
(KTS Lędziny)
11 8 3 73%
18. Broda Jacek
(LKS Rój Żory)
12 8 4 67%
19. Gryga Rafał
(MKS II Czechowice Dziedzice)
13 8 5 62%
20. Ramenda Krzysztof
(MKS II Czechowice Dziedzice)
14 8 6 57%
21. Mrozik Sebastian
(UKTS Sokół II Orzesze)
15 8 7 53%
22. Jurowicz Grzegorz
(UKTS Sokół II Orzesze)
15 8 7 53%
23. Gasman Dalibor
(KS Bojanów)
15 8 7 53%
24. Kapek Roman
(LKS Rój Żory)
16 8 8 50%
25. Nowakowski Witold
(LKS Lesznianka Leszna Górna)
16 8 8 50%
26. Roszkowski Adam
(LKS Orzeł Kozy)
17 8 9 47%
27. Mrozek Patryk
(KS Bojanów)
7 7 0 100%
28. Czyrnia Piotr
(UKTS Sokół II Orzesze)
8 7 1 88%
29. Sobel Bartosz
(LITS Meble Anders II Żywiec)
12 7 5 58%
30. Puda Piotr
(MKS II Czechowice Dziedzice)
13 7 6 54%
31. Krutak Michał
(LITS Meble Anders II Żywiec)
13 7 6 54%
32. Olencki Robert
(KTS Lędziny)
15 7 8 47%
33. Siódmok Zbigniew
(KS Bojanów)
15 7 8 47%
34. Mielcarz Bartłomiej
(AKS II Mikołów)
15 7 8 47%
35. Balawajder Bogusław
(KRS TKKF Relaks Wodzisław)
16 7 9 44%
36. Buczyński Witold
(KS Bojanów)
8 6 2 75%
37. Kobza Wojciech
(LITS Meble Anders II Żywiec)
12 6 6 50%
38. Bomba Artur
(AKS II Mikołów)
13 6 7 46%
39. Polok Paweł
(MKS II Czechowice Dziedzice)
13 6 7 46%
40. Rybak Kazimierz
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
13 6 7 46%
41. Kochańczyk Łukasz
(AKS II Mikołów)
14 6 8 43%
42. Badura Jarosław
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
15 6 9 40%
43. Juzek Sebastian
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
15 6 9 40%
44. Lewczak Krzysztof
(ULKTS Pszczyna)
16 6 10 38%
45. Wróbel Andrzej
(LUKS Węgierska Górka)
5 5 0 100%
46. Mrozik Zbigniew
(UKTS Sokół II Orzesze)
6 5 1 83%
47. Budzyński Henryk
(KTS Lędziny)
10 5 5 50%
48. Suchodolski Zbigniew
(ULKTS Pszczyna)
13 5 8 38%
49. Marciniec Grzegorz
(KRS TKKF Relaks Wodzisław)
16 5 11 31%
50. Kowalczyk Mateusz
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
5 4 1 80%
51. Boberek Adam
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
6 4 2 67%
52. Wąsik Michał
(KTS Lędziny)
7 4 3 57%
53. Porembski Damian
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
8 4 4 50%
54. Gierlicki Grzegorz
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
10 4 6 40%
55. Komandzik Rafał
(AKS II Mikołów)
10 4 6 40%
56. Friebe Janusz
(ULKTS Pszczyna)
16 4 12 25%
57. Wyrzykowski Artur
(ULKTS Pszczyna)
16 4 12 25%
58. Musur Robert
(KRS TKKF Relaks Wodzisław)
16 4 12 25%
59. Kuc Andrzej
(KS Bojanów)
12 3 9 25%
60. Oślizło Krzysztof
(LKS Rój Żory)
16 3 13 19%
61. Laska Tadeusz
(LKS Rój Żory)
16 3 13 19%
62. Pniaczek Dominik
(LITS Meble Anders II Żywiec)
2 2 0 100%
63. Pal Waldemar
(LITS Meble Anders II Żywiec)
3 2 1 67%
64. Kufel Dominik
(LITS Meble Anders II Żywiec)
3 2 1 67%
65. Pięciak Łukasz
(AKS II Mikołów)
4 2 2 50%
66. Roj Wojciech
(MKS II Czechowice Dziedzice)
5 2 3 40%
67. Stebel Grzegorz
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
7 2 5 29%
68. Kubin Dariusz
(KRS TKKF Relaks Wodzisław)
12 2 10 17%
69. Kozubek Filip
(Fundacja Talent Cieszyn)
13 2 11 15%
70. Kurek Kamil
(Fundacja Talent Cieszyn)
15 2 13 13%
71. Szary Piotr
(MKS II Czechowice Dziedzice)
1 1 0 100%
72. Mirek Krzysztof
(LKS Orzeł Kozy)
1 1 0 100%
73. Schreiber Jerzy
(LITS Meble Anders II Żywiec)
1 1 0 100%
74. Gawlas Michał
(MKS II Czechowice Dziedzice)
1 1 0 100%
75. Koch Grzegorz
(KTS Lędziny)
1 1 0 100%
76. Farana Krzysztof
(KS Bojanów)
1 1 0 100%
77. Skrzypczyk Jakub
(AKS II Mikołów)
2 1 1 50%
78. Kasperski Adam
(Fundacja Talent Cieszyn)
2 1 1 50%
79. Kuś Aleksander
(KTS Lędziny)
2 1 1 50%
80. Wróbel Paweł
(MKS II Czechowice Dziedzice)
2 1 1 50%
81. Krajewski Arkadiusz
(Fundacja Talent Cieszyn)
2 1 1 50%
82. Smakowski Marcin
(UKTS Sokół II Orzesze)
2 1 1 50%
83. Piątek Adam
(UKTS Sokół II Orzesze)
3 1 2 33%
84. Suchodolski Paweł
(ULKTS Pszczyna)
3 1 2 33%
85. Rucki Patryk
(Fundacja Talent Cieszyn)
12 1 11 8%
86. Massalski Marcin
(Fundacja Talent Cieszyn)
14 1 13 7%
87. Wycisk Rafał
(KS Bojanów)
1 0 1 0%
88. Manzel Mateusz
(KTS Lędziny)
1 0 1 0%
89. Godoś Krzysztof
(KRS TKKF Relaks Wodzisław)
1 0 1 0%
90. Mazur Paweł
(MKS II Czechowice Dziedzice)
1 0 1 0%
91. Gawlas Mateusz
(MKS II Czechowice Dziedzice)
1 0 1 0%
92. Koziński Karol
(KTS Lędziny)
1 0 1 0%
93. Toś Maciej
(KTS Lędziny)
1 0 1 0%
94. Mrozek Eryk
(KTS Lędziny)
1 0 1 0%
95. Słowik Marcin
(LITS Meble Anders II Żywiec)
1 0 1 0%
96. Stós Michał
(KS Bojanów)
1 0 1 0%
97. Lewandowska Weronika
(AKS II Mikołów)
2 0 2 0%
98. Kufel Tadeusz
(KTS Lędziny)
2 0 2 0%
99. Gajewski Adam
(LITS Meble Anders II Żywiec)
2 0 2 0%
100. Machej Marzena
(Fundacja Talent Cieszyn)
2 0 2 0%
101. Wrzód Jerzy
(KRS TKKF Relaks Wodzisław)
3 0 3 0%
102. Rus Maksymilian
(LITS Meble Anders II Żywiec)
3 0 3 0%
103. Gawałkiewicz Ireneusz
(LKS Rój Żory)
4 0 4 0%