Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn (gr. A)
Sezon 2023/2024

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice Dziedzice 21 42 169:41
2. LITS Meble Anders Żywiec 21 39 173:37
3. KS Naprzód Borucin 21 29 134:76
4. KS Viret CMC Zawiercie 18 27 107:73
5. ULKTS Pszczyna 21 27 122:88
6. MKS Skarbek Tarnowskie Góry 21 22 114:96
7. MKS II Czechowice Dziedzice 21 20 98:112
8. KS Mysław Mysłowice 22 14 88:132
9. LUKS Węgierska Górka 22 12 79:141
10. UKTS Sokół Orzesze 22 10 75:145
11. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 22 8 69:151
12. KTS III Sigmatom Gliwice 22 4 42:178

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Ramenda Adam
(MKS Czechowice Dziedzice)
21 20 1 95%
2. Wiśniewski Mateusz
(MKS Czechowice Dziedzice)
21 20 1 95%
3. Piotrowski Marcin
(KS Viret CMC Zawiercie)
18 17 1 94%
4. Gawlas Mateusz
(MKS Czechowice Dziedzice)
21 17 4 81%
5. Szary Piotr
(MKS Czechowice Dziedzice)
21 17 4 81%
6. Piotrowski Tadeusz
(KS Viret CMC Zawiercie)
18 16 2 89%
7. Pietraszko Łukasz
(LITS Meble Anders Żywiec)
21 15 6 71%
8. Kufel Karol
(LITS Meble Anders Żywiec)
21 15 6 71%
9. Myszewski Adrian
(LITS Meble Anders Żywiec)
18 14 4 78%
10. Nosiadek Jakub
(KS Naprzód Borucin)
19 14 5 74%
11. Sobel Artur
(ULKTS Pszczyna)
21 14 7 67%
12. Zwoliński Mariusz
(ULKTS Pszczyna)
21 14 7 67%
13. Piecowski Mirosław
(KS Naprzód Borucin)
20 13 7 65%
14. Bartusik Marek
(MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
21 13 8 62%
15. Czyrnia Krzysztof
(UKTS Sokół Orzesze)
22 13 9 59%
16. Piecowski Miłosz
(KS Naprzód Borucin)
20 12 8 60%
17. Suchecki Wacław
(UKTS Sokół Orzesze)
20 12 8 60%
18. Eliasz Adrian
(KS Naprzód Borucin)
20 12 8 60%
19. Lubaś Sebastian
(LITS Meble Anders Żywiec)
20 12 8 60%
20. Jabłoński Filip
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
21 12 9 57%
21. Jemilianowicz Sebastian
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
22 12 10 55%
22. Gryga Rafał
(MKS II Czechowice Dziedzice)
19 11 8 58%
23. Polok Paweł
(MKS II Czechowice Dziedzice)
20 11 9 55%
24. Skórski Michał
(KS Mysław Mysłowice)
20 11 9 55%
25. Cioch Błażej
(MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
20 11 9 55%
26. Tereszczenko Aleksandr
(KS Mysław Mysłowice)
21 11 10 52%
27. Idaczyk Dominik
(MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
14 9 5 64%
28. Siwiec Michał
(LUKS Węgierska Górka)
17 9 8 53%
29. Makajew Maciej
(KS Viret CMC Zawiercie)
17 8 9 47%
30. Stokłosa Jacek
(LUKS Węgierska Górka)
18 8 10 44%
31. Zagajewski Mateusz
(MKS II Czechowice Dziedzice)
18 8 10 44%
32. Kałuża Tomasz
(MKS II Czechowice Dziedzice)
19 8 11 42%
33. Tomiczek Jakub
(LUKS Węgierska Górka)
20 8 12 40%
34. Wróbel Jan
(LUKS Węgierska Górka)
21 8 13 38%
35. Ptak Wiktor
(KS Mysław Mysłowice)
20 7 13 35%
36. Gala Dawid
(KTS III Sigmatom Gliwice)
21 7 14 33%
37. Skop Szymon
(MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
12 6 6 50%
38. Pańczyk Adrian
(KS Viret CMC Zawiercie)
15 6 9 40%
39. Ciosmak Maciej
(KS Mysław Mysłowice)
17 6 11 35%
40. Jendrysik Dawid
(MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
10 5 5 50%
41. Sokołowski Oskar
(KTS III Sigmatom Gliwice)
18 5 13 28%
42. Gala Bartłomiej
(KTS III Sigmatom Gliwice)
21 4 17 19%
43. Kaszuba Mateusz
(MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
3 3 0 100%
44. Mugowski Arkadiusz
(KS Mysław Mysłowice)
5 3 2 60%
45. Orszulak Kamil
(MKS II Czechowice Dziedzice)
6 3 3 50%
46. Madej Bogusław
(LUKS Węgierska Górka)
7 3 4 43%
47. Szołtysek Artur
(ULKTS Pszczyna)
21 3 18 14%
48. Friebe Janusz
(ULKTS Pszczyna)
21 3 18 14%
49. Tomaszuk Kamil
(LITS Meble Anders Żywiec)
4 2 2 50%
50. Smołka Kamil
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
18 2 16 11%
51. Tomaszewski Kacper
(UKTS Sokół Orzesze)
18 2 16 11%
52. Przewłocki Jacek
(UKTS Sokół Orzesze)
22 2 20 9%
53. Mrozek Patryk
(KS Naprzód Borucin)
1 1 0 100%
54. Gacek Maksymilian
(MKS II Czechowice Dziedzice)
2 1 1 50%
55. Piech Paweł
(MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
2 1 1 50%
56. Ratka Andrzej
(KS Mysław Mysłowice)
2 1 1 50%
57. Muranov Oleksandr
(KS Mysław Mysłowice)
3 1 2 33%
58. Kurek Paweł
(KS Viret CMC Zawiercie)
3 1 2 33%
59. Orszulik Jan
(UKTS Sokół Orzesze)
4 1 3 25%
60. Juzek Sebastian
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
6 1 5 17%
61. Paruch Oskar
(KTS III Sigmatom Gliwice)
7 1 6 14%
62. Banach Piotr
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
11 1 10 9%
63. Paruch Wiktor
(KTS III Sigmatom Gliwice)
14 1 13 7%
64. Knevels Daniel
(KTS III Sigmatom Gliwice)
1 0 1 0%
65. Jęsiek Jakub
(MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
1 0 1 0%
66. Glanowski Jakub
(KS Viret CMC Zawiercie)
1 0 1 0%
67. Idaczyk Rafał
(MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
1 0 1 0%
68. Kaczorek Marek
(KTS III Sigmatom Gliwice)
1 0 1 0%
69. Kubies Andrzej
(LUKS Węgierska Górka)
1 0 1 0%
70. Kolekta Jarosław
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
2 0 2 0%
71. Pustołka Bartosz
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
2 0 2 0%
72. Tkocz Marek
(UKTS Sokół Orzesze)
2 0 2 0%
73. Sokołowski Oliwier
(KTS III Sigmatom Gliwice)
4 0 4 0%
74. Molinskyi Viktor
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
6 0 6 0%