Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Liga Okręgowa (gr. IV)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Ikar Mierzęcice 20 40 169:31
2. MCKS Czeladź 20 36 154:46
3. LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 20 29 127:73
4. KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa 20 28 117:83
5. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 20 23 110:90
6. LKS Tęcza Zendek 20 17 79:121
7. TTS POLONIA III Bytom 20 15 86:114
8. KS VIRET CMC Zawiercie II 20 13 83:117
9. PKS Waluś Konopiska 20 12 79:121
10. TTS POLONIA IV Bytom 20 6 73:127
11. UKS Ikar II Mierzęcice 20 1 23:177

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Skotnicki Andrzej
(MCKS Czeladź)
19 19 0 100%
2. Pęciak Krzysztof
(MCKS Czeladź)
19 19 0 100%
3. Głód Andrzej
(UKS Ikar Mierzęcice)
20 19 1 95%
4. Michalski Jakub
(UKS Ikar Mierzęcice)
20 19 1 95%
5. Wyparło Arkadiusz
(MCKS Czeladź)
19 17 2 89%
6. Gruszka Zbigniew
(MCKS Czeladź)
18 16 2 89%
7. Januszko Sylwester
(LKS Zgoda Byczyna Jaworzno)
20 14 6 70%
8. Gulba Juliusz
(MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry)
18 12 6 67%
9. Łysakowski Michał
(TTS POLONIA IV Bytom)
18 12 6 67%
10. Melczyk Marian
(LKS Zgoda Byczyna Jaworzno)
14 11 3 79%
11. Żmijewski Artur
(UKS Ikar Mierzęcice)
17 11 6 65%
12. Kaczmarek Jakub
(KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa)
17 11 6 65%
13. Glanowski Waldemar
(UKS Ikar Mierzęcice)
15 10 5 67%
14. Dzięgiel Michał
(LKS Zgoda Byczyna Jaworzno)
15 10 5 67%
15. Adamczyk Mikołaj
(MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry)
16 10 6 63%
16. Kluszewski Szymon
(KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa)
16 10 6 63%
17. Wieczorek Bartłomiej
(TTS POLONIA IV Bytom)
19 10 9 53%
18. Czornik Grzegorz
(MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry)
16 9 7 56%
19. Nieszporek Tomasz
(LKS Tęcza Zendek)
19 9 10 47%
20. Pyda Łukasz
(PKS Waluś Konopiska)
19 9 10 47%
21. Karwot Kacper
(MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry)
20 9 11 45%
22. Cesarz Miłosz
(PKS Waluś Konopiska)
20 9 11 45%
23. Wrześniak Tomasz
(KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa)
10 8 2 80%
24. Milewski Zdzisław
(LKS Zgoda Byczyna Jaworzno)
11 8 3 73%
25. Dziub Arkadiusz
(KS VIRET CMC Zawiercie II)
17 8 9 47%
26. Kowal Edward
(LKS Zgoda Byczyna Jaworzno)
10 7 3 70%
27. Sikora Janusz
(LKS Tęcza Zendek)
15 7 8 47%
28. Wojtaszczyk Tomasz
(KS VIRET CMC Zawiercie II)
19 7 12 37%
29. Łysak Franciszek
(LKS Zgoda Byczyna Jaworzno)
9 6 3 67%
30. Kościelny Kacper
(KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa)
11 6 5 55%
31. Nocoń Marcin
(KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa)
15 6 9 40%
32. Cesarz Damian
(PKS Waluś Konopiska)
19 6 13 32%
33. Wróbel Piotr
(TTS POLONIA III Bytom)
20 6 14 30%
34. Cieślik Sebastian
(UKS Ikar Mierzęcice)
6 5 1 83%
35. Wyszyński Patryk
(LKS Tęcza Zendek)
11 5 6 45%
36. Olejnik Zbigniew
(TTS POLONIA III Bytom)
11 5 6 45%
37. Skocz Mateusz
(TTS POLONIA IV Bytom)
14 5 9 36%
38. Łęczycki Mariusz
(TTS POLONIA III Bytom)
16 5 11 31%
39. Cesarz Oskar
(MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry)
6 4 2 67%
40. Groyecki Jacek
(TTS POLONIA III Bytom)
10 4 6 40%
41. Lolo Leszek
(TTS POLONIA III Bytom)
15 4 11 27%
42. Cierpiał Piotr
(PKS Waluś Konopiska)
6 3 3 50%
43. Szydło Sławomir
(LKS Tęcza Zendek)
7 3 4 43%
44. Duch Sławomir
(LKS Tęcza Zendek)
7 3 4 43%
45. Świątek Marcin
(KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa)
8 3 5 38%
46. Michalski Karol
(UKS Ikar II Mierzęcice)
9 3 6 33%
47. Tyrała Tomasz
(UKS Ikar II Mierzęcice)
18 3 15 17%
48. Rulik Joachim
(TTS POLONIA III Bytom)
2 2 0 100%
49. Stochel Michał
(KLUB SPORTOWY MAWA SPIN Częstochowa)
3 2 1 67%
50. Morawiec Mateusz
(LKS Tęcza Zendek)
6 2 4 33%
51. Michalak Rafał
(PKS Waluś Konopiska)
9 2 7 22%
52. Pańczyk Adrian
(KS VIRET CMC Zawiercie II)
12 2 10 17%
53. Biały Marcin
(KS VIRET CMC Zawiercie II)
12 2 10 17%
54. Wojtaszczyk Wojciech
(KS VIRET CMC Zawiercie II)
15 2 13 13%
55. Juraszek Marcin
(TTS POLONIA IV Bytom)
18 2 16 11%
56. Kumor Michał
(KS VIRET CMC Zawiercie II)
1 1 0 100%
57. Broncel Rafał
(MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry)
1 1 0 100%
58. Budaj Jakub
(UKS Ikar Mierzęcice)
1 1 0 100%
59. Radło Sławomir
(TTS POLONIA III Bytom)
1 1 0 100%
60. Grzeszczyk Sławomir
(MCKS Czeladź)
1 1 0 100%
61. Zonenberg Dariusz
(TTS POLONIA III Bytom)
3 1 2 33%
62. Szołtysik Marcin
(MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry)
3 1 2 33%
63. Przybylski Dawid
(LKS Tęcza Zendek)
4 1 3 25%
64. Góra Tobiasz
(LKS Tęcza Zendek)
5 1 4 20%
65. Rychlik Artur
(LKS Tęcza Zendek)
6 1 5 17%
66. Mandroch Kamil
(TTS POLONIA IV Bytom)
7 1 6 14%
67. Kamiński Bogdan
(PKS Waluś Konopiska)
7 1 6 14%
68. Rzeszutek Maciej
(UKS Ikar II Mierzęcice)
8 1 7 13%
69. Zowada Iwo
(UKS Ikar II Mierzęcice)
13 1 12 8%
70. Szot Dawid
(LKS Zgoda Byczyna Jaworzno)
1 0 1 0%
71. Sztorc Maciej
(UKS Ikar II Mierzęcice)
1 0 1 0%
72. Budaj Jakub
(UKS Ikar II Mierzęcice)
1 0 1 0%
73. Radło Szymon
(TTS POLONIA III Bytom)
2 0 2 0%
74. Kaziród Oskar
(UKS Ikar II Mierzęcice)
3 0 3 0%
75. Madej Konrad
(KS VIRET CMC Zawiercie II)
3 0 3 0%
76. Nowak Marcel
(UKS Ikar II Mierzęcice)
7 0 7 0%
77. Gumowski Piotr
(UKS Ikar II Mierzęcice)
8 0 8 0%
78. Kucharski Maksym
(UKS Ikar II Mierzęcice)
12 0 12 0%