Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (grupa II)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 17 33 146:24
2. LKS Orzeł Kozy 18 30 128:52
3. LKS Lesznianka Leszna Górna 17 30 118:52
4. UKTS Sokół II Orzesze 17 27 116:54
5. KS Ogniwo Rogoźna Żory 17 20 88:82
6. LITS Meble Anders II Żywiec 17 19 96:74
7. KS Bojanów 17 19 92:78
8. KTS Lędziny 18 15 87:93
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS II Czechowice Dziedzice 17 17 88:82
2. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 16 16 87:73
3. ULKTS Pszczyna 17 15 81:89
4. KRS TKKF Relaks Wodzisław 17 11 70:100
5. AKS II Mikołów 16 9 66:94
6. Fundacja Talent Cieszyn 17 5 40:130
7. LKS Rój Żory 17 4 47:123
8. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Dane meczu

Data: 2019-03-04, godz. 18:00
Mecz nr: 003 3LMII 16 (16. kolejka)

Weryfikacja: pozytywna

Sędzia Główny: Krzysztof Mirek
LKS Orzeł Kozy 10:0 LITS Meble Anders II Żywiec

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Ihas Jerzy - Sobel Bartosz 1 3:1 (11-7, 11-7, 9-11, 14-12)
Ihas Janusz - Kobza Wojciech 1 3:2 (7-11, 11-5, 8-11, 11-7, 11-8)
Ihas Jerzy - Kobza Wojciech 1 3:1 (12-10,11-7, 10-12, 11-3)
Ihas Janusz - Sobel Bartosz 1 3:0 (11-8, 11-9, 11-7)
Roszkowski Adam - Krutak Michał 2 3:1 (10-12, 11-5, 11-8, 11-4)
Kralczyński Kornel - Rus Maksymilian 2 3:0 (11-6, 11-6, 13-11)
Mirek Krzysztof - Rus Maksymilian 2 3:1 (11-9, 10-12, 11-4, 11-6)
Dziendziel Zdzisław - Krutak Michał 2 3:2 (11-8, 12-14, 10-12, 11-6, 11-8)
Ihas Janusz / Ihas Jerzy - Sobel Bartosz / Krutak Michał 1 3:1 (6-11, 11-8, 11-6, 11-4)
Roszkowski Adam / Kralczyński Kornel - Kobza Wojciech / Rus Maksymilian 2 3:1 (11-6, 11-8, 10-12, 11-5)