Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (grupa II)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 17 33 146:24
2. LKS Orzeł Kozy 18 30 128:52
3. LKS Lesznianka Leszna Górna 17 30 118:52
4. UKTS Sokół II Orzesze 17 27 116:54
5. KS Ogniwo Rogoźna Żory 17 20 88:82
6. LITS Meble Anders II Żywiec 17 19 96:74
7. KS Bojanów 17 19 92:78
8. KTS Lędziny 18 15 87:93
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS II Czechowice Dziedzice 17 17 88:82
2. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 16 16 87:73
3. ULKTS Pszczyna 17 15 81:89
4. KRS TKKF Relaks Wodzisław 17 11 70:100
5. AKS II Mikołów 16 9 66:94
6. Fundacja Talent Cieszyn 17 5 40:130
7. LKS Rój Żory 17 4 47:123
8. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Dane meczu

Data: 2019-02-08, godz. 19:00
Mecz nr: 113 3LMII 15 (15. kolejka)

Weryfikacja: pozytywna

Sędzia Główny: Przemysław Piątek
UKTS Sokół II Orzesze 5:5 KS Bojanów

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Mrozik Sebastian - Buczyński Witold 1 2:3 (11;5, 7;11, 9;11, 11;7, 8;11)
Jurowicz Grzegorz - Gasman Dalibor 1 0:3 (6;11, 8;11, 4;11)
Mrozik Sebastian - Gasman Dalibor 1 3:2 (11;3, 6;11, 11;7, 5;11, 11;3)
Jurowicz Grzegorz - Buczyński Witold 1 3:1 (11;5, 11;7, 9;11, 16;14)
Czyrnia Piotr - Kuc Andrzej 2 3:0 (11;8, 11;6, 11;5)
Pełka Jerzy - Siódmok Zbigniew 2 1:3 (7;11, 7;11, 11;8, 12;14)
Czyrnia Piotr - Siódmok Zbigniew 2 0:3 (10;12, 10;12, 9;11)
Pełka Jerzy - Kuc Andrzej 2 3:2 (11;5, 8;11, 9;11, 11;9, 11;5)
Mrozik Sebastian / Jurowicz Grzegorz - Gasman Dalibor / Kuc Andrzej 1 3:1 (8;11, 11;7, 11;3, 11;6)
Czyrnia Piotr / Pełka Jerzy - Buczyński Witold / Siódmok Zbigniew 2 0:3 (7;11, 7;11, 10;12)