Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (grupa II)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. 0 0 :
2. 0 0 :

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 22 41 185:35
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 22 38 150:70
3. UKTS Sokół II Orzesze 22 33 139:81
4. LKS Orzeł Kozy 22 31 141:79
5. KS Bojanów 22 27 128:92
6. KS Ogniwo Rogoźna Żory 22 22 106:114
7. LITS Meble Anders II Żywiec 22 21 111:109
8. KTS Lędziny 22 18 101:119
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 21 21 115:95
2. ULKTS Pszczyna 21 21 105:105
3. MKS II Czechowice Dziedzice 21 20 106:104
4. KRS TKKF Relaks Wodzisław 21 14 86:124
5. AKS II Mikołów 21 13 87:123
6. Fundacja Talent Cieszyn 21 11 63:147
7. LKS Rój Żory 21 7 67:143
8. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Dane meczu

Data: 2019-01-30, godz. 18:00
Mecz nr: 112 3LMII 14 (14. kolejka)

Weryfikacja: pozytywna

Sędzia Główny: Marek Tyniecki
KS Ogniwo Rogoźna Żory 8:2 ULKTS Pszczyna

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Uniszewski Mariusz - Lewczak Krzysztof 1 3:2 (11:9, 9:11, 8:11, 11:9, 12:10)
Badura Jarosław - Friebe Janusz 1 1:3 (11:6, 5:11, 6:11, 3:11)
Uniszewski Mariusz - Friebe Janusz 1 3:2 (11:8, 4:11, 14:12, 9:11, 13:11)
Badura Jarosław - Lewczak Krzysztof 1 0:3 (7:11, 5:11, 8:11)
Kowalczyk Mateusz - Suchodolski Paweł 2 3:0 (11:5, 11:4, 11:7)
Rybak Kazimierz - Wyrzykowski Artur 2 3:0 (11:5, 11:4, 11:7)
Kowalczyk Mateusz - Wyrzykowski Artur 2 3:0 (11:1, 11:7, 11:2)
Rybak Kazimierz - Suchodolski Paweł 2 3:1 (12:14, 12:10, 11:6, 11:7)
Uniszewski Mariusz / Kowalczyk Mateusz - Friebe Janusz / Wyrzykowski Artur 1 3:1 (9:11, 12:10, 11:7, 11:7)
Badura Jarosław / Rybak Kazimierz - Lewczak Krzysztof / Suchodolski Zbigniew 2 3:2 (11:8, 8:11, 5:11, 11:6, 11:6)