Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (grupa II)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 18 35 155:25
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 19 34 132:58
3. LKS Orzeł Kozy 18 30 128:52
4. UKTS Sokół II Orzesze 18 27 119:61
5. KS Bojanów 19 23 108:82
6. KS Ogniwo Rogoźna Żory 18 20 91:89
7. LITS Meble Anders II Żywiec 19 19 98:92
8. KTS Lędziny 19 15 90:100
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 17 18 94:76
2. MKS II Czechowice Dziedzice 18 17 92:88
3. ULKTS Pszczyna 17 15 81:89
4. KRS TKKF Relaks Wodzisław 18 13 76:104
5. AKS II Mikołów 17 9 70:100
6. Fundacja Talent Cieszyn 18 7 46:134
7. LKS Rój Żory 18 4 50:130
8. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Dane meczu

Data: 2019-01-16, godz. 19:00
Mecz nr: 092 3LMII 12 (12. kolejka)

Weryfikacja: pozytywna

Sędzia Główny: Karolina Kłaptocz
MKS II Czechowice Dziedzice 2:8 LUKS Węgierska Górka

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Puda Piotr - Stokłosa Jacek 1 0:3 (3:11, 5:11, 3:11)
Ramenda Krzysztof - Wróbel Jan 1 0:3 (4:11, 6:11, 4:11)
Puda Piotr - Wróbel Jan 1 1:3 (14:12, 6:11, 3:11, 3:11)
Ramenda Krzysztof - Stokłosa Jacek 1 1:3 (1:11, 4:11, 12:10, 8:11)
Gryga Rafał - Tomiczek Jakub 2 3:0 (11:8, 11:8, 11:7)
Polok Paweł - Wróbel Andrzej 2 3:0 (11:6 11:6, 11:9)
Gryga Rafał - Wróbel Andrzej 2 2:3 (9;11, 8:11, 11:6, 11:4, 6:11)
Polok Paweł - Tomiczek Jakub 2 1:3 (8:11, 10:12, 11:7, 7:11)
Ramenda Krzysztof / Gryga Rafał - Stokłosa Jacek / Wróbel Jan 1 0:3 (6:11, 11:13, 8:11)
Polok Paweł / Puda Piotr - Tomiczek Jakub / Madej Bogusław 2 2:3 (8:11, 11:5, 10:12, 11:5, 6:11)