Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (grupa II)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 15 29 128:22
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 15 26 104:46
3. LKS Orzeł Kozy 15 24 103:47
4. UKTS Sokół II Orzesze 15 23 101:49
5. KS Ogniwo Rogoźna Żory 15 20 84:66
6. LITS Meble Anders II Żywiec 15 19 94:56
7. KS Bojanów 15 19 86:64
8. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 15 15 82:68
9. KTS Lędziny 15 15 81:69
10. MKS II Czechowice Dziedzice 15 13 75:75
11. ULKTS Pszczyna 15 12 70:80
12. AKS II Mikołów 15 9 62:88
13. KRS TKKF Relaks Wodzisław 15 8 59:91
14. LKS Rój Żory 15 4 39:111
15. Fundacja Talent Cieszyn 15 4 32:118
16. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
17. 0 0 :
18. 0 0 :
19. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Dane meczu

Data: 2019-01-10, godz. 19:00
Mecz nr: 081 3LMII 11 (11. kolejka)

Weryfikacja: pozytywna

Sędzia Główny: Patrycja Loewe
Informacja dodatkowa: Zmiana Terminu meczu
UKTS Sokół II Orzesze 9:1 KTS Lędziny

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Mrozik Sebastian - Olencki Robert 1 3:0 (11:6, 11:4, 11:6)
Jurowicz Grzegorz - Szczęsnowicz Adam 1 1:3 (6:11, 12:10, 7:11, 7:11)
Mrozik Sebastian - Szczęsnowicz Adam 1 3:2 (11:4, 3:11, 11:7, 7:11, 11:4)
Jurowicz Grzegorz - Olencki Robert 1 3:2 (6:11, 11:8, 12:10, 6:11, 11:4)
Pełka Jerzy - Szczęsnowicz Piotr 2 3:1 (11:9, 6:11, 11:5, 11:5)
Czyrnia Piotr - Budzyński Henryk 2 3:1 (11:9, 11:6, 7:11, 11:5)
Pełka Jerzy - Budzyński Henryk 2 3:1 (11:7, 6:11, 11:5, 11:7)
Czyrnia Piotr - Szczęsnowicz Piotr 2 3:0 (11:5, 15:13, 11:7)
Mrozik Sebastian / Jurowicz Grzegorz - Szczęsnowicz Adam / Szczęsnowicz Piotr 1 3:1 (11:9, 9:11, 11:9, 11:7)
Czyrnia Piotr / Pełka Jerzy - Budzyński Henryk / Olencki Robert 2 3:2 (11:7, 8:11, 7:11, 11:3, 11:3)