Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (gr. II)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 22 41 185:35
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 22 38 150:70
3. UKTS Sokół II Orzesze 22 33 139:81
4. LKS Orzeł Kozy 22 31 141:79
5. KS Bojanów 22 27 128:92
6. KS Ogniwo Rogoźna Żory 22 22 106:114
7. LITS Meble Anders II Żywiec 22 21 111:109
8. KTS Lędziny 22 18 101:119
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 21 21 115:95
2. ULKTS Pszczyna 21 21 105:105
3. MKS II Czechowice Dziedzice 21 20 106:104
4. KRS TKKF Relaks Wodzisław 21 14 86:124
5. AKS II Mikołów 21 13 87:123
6. Fundacja Talent Cieszyn 21 11 63:147
7. LKS Rój Żory 21 7 67:143
8. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Dane meczu

Data: 2018-12-12, godz. 19:00
Mecz nr: 074 3LMII 10 (10. kolejka)

Weryfikacja: pozytywna

Sędzia Główny: Jacek Drążyk
MKS II Czechowice Dziedzice 6:4 KS Bojanów

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Puda Piotr - Buczyński Witold 1 3:1 (11:9, 11:13, 11:9, 11:4)
Ramenda Krzysztof - Gasman Dalibor 1 0:3 (4:11, 9:11, 5:11)
Puda Piotr - Gasman Dalibor 1 1:3 (9:11, 12:10, 8:11, 2:11)
Ramenda Krzysztof - Buczyński Witold 1 3:1 (9:11, 11:9, 11:8, 13:11)
Gryga Rafał - Kuc Andrzej 2 3:1 (11:4, 11:6, 7:11, 12:10)
Polok Paweł - Siódmok Zbigniew 2 2:3 (3:11, 12:10, 5:11, 11:6, 5:11)
Gryga Rafał - Siódmok Zbigniew 2 3:1 (14:12, 11:9, 11:13, 11:8)
Polok Paweł - Kuc Andrzej 2 3:0 (11:5, 11:9, 11:5)
Gryga Rafał / Ramenda Krzysztof - Kuc Andrzej / Gasman Dalibor 1 3:1 (11:9, 2:11, 11:5, 11:7)
Polok Paweł / Puda Piotr - Siódmok Zbigniew / Buczyński Witold 2 0:3 (9:11, 10:12, 14:16)