Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (gr. II)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 22 41 185:35
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 22 38 150:70
3. UKTS Sokół II Orzesze 22 33 139:81
4. LKS Orzeł Kozy 22 31 141:79
5. KS Bojanów 22 27 128:92
6. KS Ogniwo Rogoźna Żory 22 22 106:114
7. LITS Meble Anders II Żywiec 22 21 111:109
8. KTS Lędziny 22 18 101:119
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 21 21 115:95
2. ULKTS Pszczyna 21 21 105:105
3. MKS II Czechowice Dziedzice 21 20 106:104
4. KRS TKKF Relaks Wodzisław 21 14 86:124
5. AKS II Mikołów 21 13 87:123
6. Fundacja Talent Cieszyn 21 11 63:147
7. LKS Rój Żory 21 7 67:143
8. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Dane meczu

Data: 2018-12-05, godz. 18:30
Mecz nr: 068 3LMII 9 (9. kolejka)

Weryfikacja: pozytywna

Sędzia Główny: Mirosław Matuszewski
LUKS Węgierska Górka 8:2 LKS Gwiazda Seger Skrzyszów

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Madej Bogusław - Banach Piotr 2 2:3 (6:11,11:4,11:3,7:11,6:11)
Stokłosa Jacek - Jabłoński Filip 1 2:3 (14:16,11:7,9:11,11:7,5:11)
Tomiczek Jakub - Porembski Damian 2 3:1 (11:13,11:8,11:6,11:4)
Wróbel Jan - Juzek Sebastian 1 3:2 (11:6,4:11,11:6,11:13,11:5)
Stokłosa Jacek - Juzek Sebastian 1 3:0 (11:6,11:4,11:4)
Madej Bogusław - Porembski Damian 2 3:0 (11:5,11:8,11:7)
Wróbel Jan - Jabłoński Filip 1 3:0 (11:4,11:8,11:8)
Tomiczek Jakub - Banach Piotr 2 3:1 (11:5,14:12,9:11,11:6)
Madej Bogusław / Tomiczek Jakub - Porembski Damian / Juzek Sebastian 2 3:0 (11:3,11:4,11:5)
Stokłosa Jacek / Wróbel Jan - Jabłoński Filip / Banach Piotr 1 3:1 (11:8,9:11,11:7,11:3)