Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (grupa II)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. 0 0 :
2. 0 0 :

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 22 41 185:35
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 22 38 150:70
3. LKS Orzeł Kozy 21 31 137:73
4. UKTS Sokół II Orzesze 21 31 133:77
5. KS Bojanów 22 27 128:92
6. KS Ogniwo Rogoźna Żory 22 22 106:114
7. LITS Meble Anders II Żywiec 22 21 111:109
8. KTS Lędziny 22 18 101:119
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 21 21 115:95
2. MKS II Czechowice Dziedzice 21 20 106:104
3. ULKTS Pszczyna 20 19 98:102
4. KRS TKKF Relaks Wodzisław 21 14 86:124
5. AKS II Mikołów 20 13 84:116
6. Fundacja Talent Cieszyn 20 10 58:142
7. LKS Rój Żory 20 6 62:138
8. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Dane meczu

Data: 2018-11-21, godz. 18:00
Mecz nr: 058 3LMII 8 (8. kolejka)

Weryfikacja: pozytywna

Sędzia Główny: Sławomir Matusewicz
Informacja dodatkowa: W czwartym secie piątej partii kontuzji w czasie odbioru piłki przy stanie seta 1:2 uległ zawodnik TKKF Relaks Grzegorz Marciniec
KRS TKKF Relaks Wodzisław 4:6 KS Bojanów

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Balawajder Bogusław - Buczyński Witold 1 0:3 (6:11, 6:11, 9:11)
Marciniec Grzegorz - Gasman Dalibor 1 1:3 (8:11, 6:11, 11:7, 9:11)
Balawajder Bogusław - Gasman Dalibor 1 1:3 (4:11, 8:11, 11:9, 7:11)
Wrzód Jerzy - Buczyński Witold 1 3:2 (11:9, 11:9, 4:11, 10:12, 11:8)
Kubin Dariusz - Kuc Andrzej 2 3:2 (7:11, 6:11, 12:10, 11:3, 11:9)
Musur Robert - Siódmok Zbigniew 2 3:0 (11:6, 11:8, 11:9)
Kubin Dariusz - Siódmok Zbigniew 2 3:0 (11:4, 11:5, 11:6)
Musur Robert - Kuc Andrzej 2 2:3 (4:11, 5:11, 11:8, 11:9, 8:11)
Balawajder Bogusław / Marciniec Grzegorz - Buczyński Witold / Gasman Dalibor 1 2:3 (4:11, 12:10, 16:14, 1:2, Krecz)
Kubin Dariusz / Musur Robert - Kuc Andrzej / Siódmok Zbigniew 2 2:3 (11:9, 11:6, 1:11, 6:11, 5:11)