Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (grupa II)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. 0 0 :
2. 0 0 :

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 22 41 185:35
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 22 38 150:70
3. UKTS Sokół II Orzesze 22 33 139:81
4. LKS Orzeł Kozy 22 31 141:79
5. KS Bojanów 22 27 128:92
6. KS Ogniwo Rogoźna Żory 22 22 106:114
7. LITS Meble Anders II Żywiec 22 21 111:109
8. KTS Lędziny 22 18 101:119
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 21 21 115:95
2. ULKTS Pszczyna 21 21 105:105
3. MKS II Czechowice Dziedzice 21 20 106:104
4. KRS TKKF Relaks Wodzisław 21 14 86:124
5. AKS II Mikołów 21 13 87:123
6. Fundacja Talent Cieszyn 21 11 63:147
7. LKS Rój Żory 21 7 67:143
8. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Dane meczu

Data: 2018-10-12, godz. 18:00
Mecz nr: 026 3LMII 4 (4. kolejka)

Weryfikacja: pozytywna

Sędzia Główny: Andrzej Baborski
Informacja dodatkowa: Zmiana gospodarza meczu - spotkanie odbyło się w Bojanowie.
ULKTS Pszczyna 4:6 KS Bojanów

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Friebe Janusz - Mrozek Patryk 1 3:2 (9:11, 11:5, 11:13, 14:12, 11:5)
Lewczak Krzysztof - Gasman Dalibor 1 1:3 (11:6, 3:11, 5:11, 9:11)
Lewczak Krzysztof - Mrozek Patryk 1 2:3 (7:11, 8:11, 11:9, 11:8, 6:11)
Friebe Janusz - Gasman Dalibor 1 2:3 (11:6, 3:11, 10:12, 11:9, 9:11)
Suchodolski Zbigniew - Kuc Andrzej 2 1:3 (6:11, 8:11, 11:7, 7:11)
Wyrzykowski Artur - Siódmok Zbigniew 2 3:0 (11:0, 11:3, 11:8,)
Wyrzykowski Artur - Kuc Andrzej 2 0:3 (5:11, 8:11, 7:11)
Suchodolski Zbigniew - Siódmok Zbigniew 2 3:0 (11:4, 11:5, 11:9)
Friebe Janusz / Wyrzykowski Artur - Gasman Dalibor / Mrozek Patryk 1 1:3 (6:11, 7:11, 11:8, 7:11)
Lewczak Krzysztof / Suchodolski Zbigniew - Kuc Andrzej / Siódmok Zbigniew 2 3:2 (5:11, 20:18, 11:6, 7:11, 11:9)