Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (grupa II)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 15 29 128:22
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 15 26 104:46
3. LKS Orzeł Kozy 15 24 103:47
4. UKTS Sokół II Orzesze 15 23 101:49
5. KS Ogniwo Rogoźna Żory 15 20 84:66
6. LITS Meble Anders II Żywiec 15 19 94:56
7. KS Bojanów 15 19 86:64
8. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 15 15 82:68
9. KTS Lędziny 15 15 81:69
10. MKS II Czechowice Dziedzice 15 13 75:75
11. ULKTS Pszczyna 15 12 70:80
12. AKS II Mikołów 15 9 62:88
13. KRS TKKF Relaks Wodzisław 15 8 59:91
14. LKS Rój Żory 15 4 39:111
15. Fundacja Talent Cieszyn 15 4 32:118
16. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
17. 0 0 :
18. 0 0 :
19. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Dane meczu

Data: 2018-10-12, godz. 18:00
Mecz nr: 026 3LMII 4 (4. kolejka)

Weryfikacja: pozytywna

Sędzia Główny: Andrzej Baborski
Informacja dodatkowa: Zmiana gospodarza meczu - spotkanie odbyło się w Bojanowie.
ULKTS Pszczyna 4:6 KS Bojanów

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Friebe Janusz - Mrozek Patryk 1 3:2 (9:11, 11:5, 11:13, 14:12, 11:5)
Lewczak Krzysztof - Gasman Dalibor 1 1:3 (11:6, 3:11, 5:11, 9:11)
Lewczak Krzysztof - Mrozek Patryk 1 2:3 (7:11, 8:11, 11:9, 11:8, 6:11)
Friebe Janusz - Gasman Dalibor 1 2:3 (11:6, 3:11, 10:12, 11:9, 9:11)
Suchodolski Zbigniew - Kuc Andrzej 2 1:3 (6:11, 8:11, 11:7, 7:11)
Wyrzykowski Artur - Siódmok Zbigniew 2 3:0 (11:0, 11:3, 11:8,)
Wyrzykowski Artur - Kuc Andrzej 2 0:3 (5:11, 8:11, 7:11)
Suchodolski Zbigniew - Siódmok Zbigniew 2 3:0 (11:4, 11:5, 11:9)
Friebe Janusz / Wyrzykowski Artur - Gasman Dalibor / Mrozek Patryk 1 1:3 (6:11, 7:11, 11:8, 7:11)
Lewczak Krzysztof / Suchodolski Zbigniew - Kuc Andrzej / Siódmok Zbigniew 2 3:2 (5:11, 20:18, 11:6, 7:11, 11:9)