Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (grupa II)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. 0 0 :
2. 0 0 :

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 22 41 185:35
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 22 38 150:70
3. LKS Orzeł Kozy 21 31 137:73
4. UKTS Sokół II Orzesze 21 31 133:77
5. KS Bojanów 22 27 128:92
6. KS Ogniwo Rogoźna Żory 22 22 106:114
7. LITS Meble Anders II Żywiec 22 21 111:109
8. KTS Lędziny 22 18 101:119
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 21 21 115:95
2. MKS II Czechowice Dziedzice 21 20 106:104
3. ULKTS Pszczyna 20 19 98:102
4. KRS TKKF Relaks Wodzisław 21 14 86:124
5. AKS II Mikołów 20 13 84:116
6. Fundacja Talent Cieszyn 20 10 58:142
7. LKS Rój Żory 20 6 62:138
8. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Dane meczu

Data: 2018-10-03, godz. 18:30
Mecz nr: 020 3LMII 3 (3. kolejka)

Weryfikacja: pozytywna

Sędzia Główny: Mirosław Matuszewski
LUKS Węgierska Górka 10:0 AKS II Mikołów

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Stokłosa Jacek - Komandzik Rafał 1 3:0 (11:2, 11:5.11:3)
Wróbel Andrzej - Bomba Artur 2 3:0 (11:7,11:4,12:10)
Wróbel Jan - Kochańczyk Łukasz 1 3:0 (11:7,11:5,11:6)
Tomiczek Jakub - Mielcarz Bartłomiej 2 3:1 (9:11,11:3,11:7,11:6)
Stokłosa Jacek - Kochańczyk Łukasz 1 3:0 (11:9,11:7,11:5)
Wróbel Andrzej - Mielcarz Bartłomiej 2 3:1 (11:9,11:7,4:11,11:7)
Wróbel Jan - Komandzik Rafał 1 3:0 (11:6,11:5,11:8)
Tomiczek Jakub - Bomba Artur 2 3:0 (11:7,11:8,11:7)
Stokłosa Jacek / Wróbel Jan - Kochańczyk Łukasz / Mielcarz Bartłomiej 1 3:0 (11:9,11:8,11:6)
Madej Bogusław / Tomiczek Jakub - Komandzik Rafał / Bomba Artur 2 3:0 (11:9,11:6,11:8)