Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (grupa II)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. 0 0 :
2. 0 0 :

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 22 41 185:35
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 22 38 150:70
3. LKS Orzeł Kozy 21 31 137:73
4. UKTS Sokół II Orzesze 21 31 133:77
5. KS Bojanów 22 27 128:92
6. KS Ogniwo Rogoźna Żory 22 22 106:114
7. LITS Meble Anders II Żywiec 22 21 111:109
8. KTS Lędziny 22 18 101:119
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 21 21 115:95
2. MKS II Czechowice Dziedzice 21 20 106:104
3. ULKTS Pszczyna 20 19 98:102
4. KRS TKKF Relaks Wodzisław 21 14 86:124
5. AKS II Mikołów 20 13 84:116
6. Fundacja Talent Cieszyn 20 10 58:142
7. LKS Rój Żory 20 6 62:138
8. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Dane meczu

Data: 2018-09-26, godz. 18:00
Mecz nr: 016 3LMII 2 (2. kolejka)

Weryfikacja: pozytywna

Sędzia Główny: Wojciech Kaptur
KRS TKKF Relaks Wodzisław 2:8 MKS II Czechowice Dziedzice

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Balawajder Bogusław - Ramenda Krzysztof 1 3:1 (9:11, 11:9,11:9, 11:9,)
Marciniec Grzegorz - Gryga Rafał 1 3:2 (11:9, 11:6, 10:12, 7:11, 11:5,)
Kubin Dariusz - Roj Wojciech 2 1:3 (4:11, 11:7, 5:11, 8:11, )
Musur Robert - Puda Piotr 2 2:3 (14:12, 2:11, 5:11, 12:10, 9:11, )
Kubin Dariusz - Puda Piotr 2 0:3 (8:11, 10:12, 4:11,)
Musur Robert - Roj Wojciech 2 1:3 (10:12, 9:11, 11:3, 6:11, )
Marciniec Grzegorz - Wróbel Paweł 1 0:3 (9:11, 7:11, 9:11)
Balawajder Bogusław - Wróbel Paweł 1 1:3 (10:12, 7:11, 11:8, 6:11)
Balawajder Bogusław / Musur Robert - Roj Wojciech / Ramenda Krzysztof 2 1:3 (11:9, 11:13, 12:14, 7:11, )
Marciniec Grzegorz / Kubin Dariusz - Wróbel Paweł / Gryga Rafał 1 1:3 (7:11, 6:11, 11:8, 9:11)