Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (grupa I)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. 0 0 :

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Gliwice 22 42 187:33
2. KS Orthomedyk Spin Częstochowa 22 31 122:98
3. LKS Strażak Mikołów 22 29 122:98
4. Liswarta Lisów 22 27 118:102
5. KŚ AZS Politechnika Gliwice 22 25 115:105
6. MKS Skarbek III Tarnowskie Góry 22 23 109:111
7. UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 22 22 120:100
8. UKS Ikar Mierzęcice 22 20 108:112
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. ATS Ligota Łabędzka 22 27 119:101
2. MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 22 26 130:90
3. KU AZS UŚ Katowice 22 19 108:112
4. LKS Grom Złota Dama Poczesna 22 19 105:115
5. LKS Wilki Wilcza 22 16 97:123
6. KS Unia Kalety 22 16 95:125
7. TRS Millenium Myszków 22 9 59:161
8. UKS Feniks Pyskowice 22 1 46:174
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Dane meczu

Data: 2019-04-17, godz. 18:00
Mecz nr: 053 3LMI 22 (22. kolejka)

Weryfikacja: pozytywna

Sędzia Główny: Marian Michalski
Informacja dodatkowa: Zmiana terminu spotkania
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 10:0 LKS Grom Złota Dama Poczesna

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Abramowicz Robert - Sławiński Kacper 1 3:1 (12:14, 11:5 ,11:5, 11:3)
Matejczyk Mateusz - Pawlik Cezary 1 3:0 (12:10, 11:7, 11:9)
Abramowicz Robert - Pawlik Cezary 1 3:1 (6:11, 11:4, 15:13, 12:10)
Matejczyk Mateusz - Sławiński Kacper 1 3:0 (11:5, 11:4, 11:8)
Cesarz Miłosz - Badura Artur 2 3:2 (11:6, 12:10, 9:11, 10:12, 11:6)
Jęsiek Jakub - Sikora Mariusz 2 3:1 (9:11, 11:3, 11:6, 11:9)
Cesarz Miłosz - Sikora Mariusz 2 3:0 (11:5, 11:3, 11:5)
Jęsiek Jakub - Badura Artur 2 3:0 (11:5, 11:9, 11:7)
Abramowicz Robert / Matejczyk Mateusz - Pawlik Cezary / Badura Artur 1 3:2 (8:11, 11:3, 11:8, 5:11, 11:4)
Cesarz Miłosz / Jęsiek Jakub - Sikora Mariusz / Sławiński Kacper 2 3:0 (11:9, 12:10, 11:1)