Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (grupa I)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. 0 0 :

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Gliwice 22 42 187:33
2. KS Orthomedyk Spin Częstochowa 22 31 122:98
3. LKS Strażak Mikołów 22 29 122:98
4. Liswarta Lisów 22 27 118:102
5. KŚ AZS Politechnika Gliwice 22 25 115:105
6. MKS Skarbek III Tarnowskie Góry 22 23 109:111
7. UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 22 22 120:100
8. UKS Ikar Mierzęcice 22 20 108:112
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. ATS Ligota Łabędzka 22 27 119:101
2. MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 22 26 130:90
3. KU AZS UŚ Katowice 22 19 108:112
4. LKS Grom Złota Dama Poczesna 22 19 105:115
5. LKS Wilki Wilcza 22 16 97:123
6. KS Unia Kalety 22 16 95:125
7. TRS Millenium Myszków 22 9 59:161
8. UKS Feniks Pyskowice 22 1 46:174
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Dane meczu

Data: 2019-03-20, godz. 18:00
Mecz nr: 019 3LMI 18 (18. kolejka)

Weryfikacja: pozytywna

Sędzia Główny: Henryk Malcher
Liswarta Lisów 6:4 UKS Ikar Mierzęcice

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Koczyba Mariusz - Michalski Jakub 1 0:3 (9:11, 10:12, 10:12)
Malcher Krzysztof - Glanowski Waldemar 1 0:3 (2:11, 2:11, 2:11)
Pytlas Wojciech - Sokołowski Janusz 2 3:1 (8:11, 11:5, 11:3, 11:3)
Skubała Piotr - Żmijewski Artur 2 3:1 (7:11, 11:4, 11:5, 13:11)
Koczyba Mariusz - Glanowski Waldemar 1 3:1 (8:11, 11:6, 11:5, 11:7)
Malcher Krzysztof - Michalski Jakub 1 2:3 (5:11, 7:11, 11:7, 11:8, 7:11)
Pytlas Wojciech - Żmijewski Artur 2 3:0 (11:3, 11:7, 11:8)
Skubała Piotr - Sokołowski Janusz 2 1:3 (7:11, 11:8, 3:11, 2:11)
Koczyba Mariusz / Malcher Krzysztof - Michalski Jakub / Glanowski Waldemar 1 3:0 (11:5, 11:4, 12:10)
Skubała Piotr / Pytlas Wojciech - Sokołowski Janusz / Żmijewski Artur 2 3:0 (11:9, 16:14, 11:6)