Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (grupa I)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. 0 0 :

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Gliwice 22 42 187:33
2. KS Orthomedyk Spin Częstochowa 22 31 122:98
3. LKS Strażak Mikołów 22 29 122:98
4. Liswarta Lisów 22 27 118:102
5. KŚ AZS Politechnika Gliwice 22 25 115:105
6. MKS Skarbek III Tarnowskie Góry 22 23 109:111
7. UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 22 22 120:100
8. UKS Ikar Mierzęcice 22 20 108:112
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. ATS Ligota Łabędzka 22 27 119:101
2. MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 22 26 130:90
3. KU AZS UŚ Katowice 22 19 108:112
4. LKS Grom Złota Dama Poczesna 22 19 105:115
5. LKS Wilki Wilcza 22 16 97:123
6. KS Unia Kalety 22 16 95:125
7. TRS Millenium Myszków 22 9 59:161
8. UKS Feniks Pyskowice 22 1 46:174
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Dane meczu

Data: 2019-01-16, godz. 18:00
Mecz nr: 208 3LMI 12 (12. kolejka)

Weryfikacja: pozytywna

Sędzia Główny: Dominik Rzepka
LKS Strażak Mikołów 4:6 Liswarta Lisów

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Szafarczyk Marek - Skubała Piotr 1 3:1 (5-11, 11-5, 11-6, 11-1)
Galicki Kamil - Koczyba Mariusz 1 2:3 (5-11, 11-9, 11-6, 5-11, 10-12)
Szafarczyk Marek - Koczyba Mariusz 1 3:1 (3-11, 11-5, 11-7, 12-10)
Galicki Kamil - Skubała Piotr 1 2:3 (11-7, 9-11, 11-5, 9-11, 9-11)
Adamczyk II Andrzej - Pytlas Wojciech 2 3:2 (7-11, 9-11, 11-9, 11-9, 11-8)
Kotwica Dawid - Malcher Krzysztof 2 2:3 (1-11, 9-11, 11-8, 11-7, 10-12)
Adamczyk II Andrzej - Malcher Krzysztof 2 2:3 (8-11, 5-11, 11-5, 11-9, 11-13)
Kotwica Dawid - Pytlas Wojciech 2 3:0 (13-11, 11-8, 12-10)
Galicki Kamil / Szafarczyk Marek - Koczyba Mariusz / Malcher Krzysztof 1 1:3 (4-11, 12-10, 8-11, 7-11)
Adamczyk II Andrzej / Kotwica Dawid - Skubała Piotr / Pytlas Wojciech 2 2:3 (11-6, 11-4, 9-11, 9-11, 8-11)