Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (grupa I)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Gliwice 22 42 187:33
2. KS Orthomedyk Spin Częstochowa 22 31 122:98
3. LKS Strażak Mikołów 21 27 115:95
4. Liswarta Lisów 21 27 115:95
5. KŚ AZS Politechnika Gliwice 21 23 107:103
6. MKS Skarbek III Tarnowskie Góry 21 23 105:105
7. UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 21 22 118:92
8. UKS Ikar Mierzęcice 21 18 102:108
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 22 26 130:90
2. ATS Ligota Łabędzka 21 25 112:98
3. LKS Grom Złota Dama Poczesna 22 19 105:115
4. KU AZS UŚ Katowice 21 17 100:110
5. KS Unia Kalety 21 16 92:118
6. LKS Wilki Wilcza 21 14 87:123
7. TRS Millenium Myszków 21 9 59:151
8. UKS Feniks Pyskowice 21 1 44:166
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Dane meczu

Data: 2018-11-14, godz. 19:00
Mecz nr: 170 3LMI 7 (7. kolejka)

Weryfikacja: pozytywna

Sędzia Główny: Dariusz Steuer
ATS Ligota Łabędzka 6:4 UKS Ikar Mierzęcice

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Opozda Rafał - Michalski Jakub 1 0:3 (5:11, 6:11, 6:11)
Piwowarski Krzysztof - Sokołowski Janusz 1 3:2 (11:9, 11:6, 6:11, 6:11, 11:8)
Opozda Rafał - Sokołowski Janusz 1 0:3 (5:11, 11:13, 5:11)
Piwowarski Krzysztof - Michalski Jakub 1 0:3 (8:11, 9:11, 9:11)
Zemła Piotr - Głód Andrzej 2 3:1 (2:11, 11:6, 11:0, 13:11)
Stefanów Paweł - Glanowski Waldemar 2 1:3 (10:12, 3:11, 11:5, 4:11)
Zemła Piotr - Glanowski Waldemar 2 3:2 (7:11, 4:11, 11:4, 11:6, 13:11)
Stefanów Paweł - Głód Andrzej 2 3:2 (10:12, 17:15, 8:11, 11:4, 11:5)
Opozda Rafał / Stefanów Paweł - Sokołowski Janusz / Glanowski Waldemar 1 3:2 (11:8, 6:11, 11:9, 6:11, 11:8)
Zemła Piotr / Piwowarski Krzysztof - Michalski Jakub / Głód Andrzej 2 3:0 (11:9, 11:6, 11:8)