Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (grupa I)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Gliwice 22 42 187:33
2. KS Orthomedyk Spin Częstochowa 22 31 122:98
3. LKS Strażak Mikołów 21 27 115:95
4. Liswarta Lisów 21 27 115:95
5. KŚ AZS Politechnika Gliwice 21 23 107:103
6. MKS Skarbek III Tarnowskie Góry 21 23 105:105
7. UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 21 22 118:92
8. UKS Ikar Mierzęcice 21 18 102:108
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 22 26 130:90
2. ATS Ligota Łabędzka 21 25 112:98
3. LKS Grom Złota Dama Poczesna 22 19 105:115
4. KU AZS UŚ Katowice 21 17 100:110
5. KS Unia Kalety 21 16 92:118
6. LKS Wilki Wilcza 21 14 87:123
7. TRS Millenium Myszków 21 9 59:151
8. UKS Feniks Pyskowice 21 1 44:166
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Dane meczu

Data: 2018-11-08, godz. 19:00
Mecz nr: 164 3LMI 6 (6. kolejka)

Weryfikacja: pozytywna

Sędzia Główny: Wojciech Romik
Informacja dodatkowa: Zmiana hali z uwagi na po�ar - mecze w miesi�cu listopadzie s� rozgrywane w sali gimnastycznej Zespo�u Szk� i Przedszkola w Kaletach Miotku przy ul.Orzeszkowej 10 w czwartki o godz. 19.00
KS Unia Kalety 5:5 ATS Ligota Łabędzka

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Piech Paweł - Opozda Rafał 1 3:1 (11:9, 11:13, 11:9, 12:10)
Piech Mateusz - Piwowarski Krzysztof 1 3:1 (11:5, 8:11, 11:9, 16:14)
Piech Paweł - Piwowarski Krzysztof 1 3:2 (5:11, 11:4, 6:11, 11:9, 11:7)
Piech Mateusz - Opozda Rafał 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:4)
Brunner Marian - Stefanów Paweł 2 0:3 (6:11, 6:11, 4:11)
Mnich Krystian - Zemła Piotr 2 0:3 (4:11, 7:11, 6:11)
Brunner Marian - Zemła Piotr 2 0:3 (1:11, 4:11, 6:11)
Mnich Krystian - Stefanów Paweł 2 3:2 (3:11, 1:11, 11:2, 11:6, 11:4)
Piech Paweł / Piech Mateusz - Opozda Rafał / Stefanów Paweł 1 0:3 (9:11, 9:11, 10:12)
Jeż Antoni / Mnich Krystian - Zemła Piotr / Piwowarski Krzysztof 2 0:3 (4:11, 6:11, 10:12)