Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (gr. I)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Gliwice 22 42 187:33
2. KS Orthomedyk Spin Częstochowa 22 31 122:98
3. LKS Strażak Mikołów 22 29 122:98
4. Liswarta Lisów 22 27 118:102
5. KŚ AZS Politechnika Gliwice 22 25 115:105
6. MKS Skarbek III Tarnowskie Góry 22 23 109:111
7. UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 22 22 120:100
8. UKS Ikar Mierzęcice 22 20 108:112
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. ATS Ligota Łabędzka 22 27 119:101
2. MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 22 26 130:90
3. KU AZS UŚ Katowice 22 19 108:112
4. LKS Grom Złota Dama Poczesna 22 19 105:115
5. LKS Wilki Wilcza 22 16 97:123
6. KS Unia Kalety 22 16 95:125
7. TRS Millenium Myszków 22 9 59:161
8. UKS Feniks Pyskowice 22 1 46:174
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Dane meczu

Data: 2018-11-08, godz. 19:30
Mecz nr: 163 3LMI 6 (6. kolejka)

Weryfikacja: pozytywna

Sędzia Główny: Krzysztof Kozieł
UKS Ikar Mierzęcice 8:2 Liswarta Lisów

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Sokołowski Janusz - Koczyba Mariusz 1 2:3 (12:10, 13:11, 7:11, 11:13, 7:11.)
Michalski Jakub - Skubała Piotr 1 3:2 (11:6, 8:11, 6:11, 11:7, 12:10.)
Sokołowski Janusz - Skubała Piotr 1 3:1 (11:9, 11:6, 5:11, 11:9.)
Michalski Jakub - Koczyba Mariusz 1 3:0 (11:7,11:8,11:8.)
Glanowski Waldemar - Wydmuch Karol 2 3:0 (11:8,11:3, 11:4.)
Głód Andrzej - Malcher Krzysztof 2 3:0 (11:4, 11:8, 11:4.)
Glanowski Waldemar - Malcher Krzysztof 2 3:1 (11:5, 11:7, 5:11, 12:10.)
Głód Andrzej - Wydmuch Karol 2 3:0 (11:3, 11:5, 11:7.)
Sokołowski Janusz / Glanowski Waldemar - Koczyba Mariusz / Malcher Krzysztof 1 1:3 (10:12, 11:6, 6:11, 4:11.)
Michalski Jakub / Głód Andrzej - Skubała Piotr / Wydmuch Karol 2 3:0 (11:6, 11:6, 11:7.)