Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 21 41 167:43
2. TTS II Bytom 21 37 153:57
3. LZS BLYSS Kujakowice 21 31 134:76
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 21 30 134:76
5. KS Naprzód Borucin 21 24 119:91
6. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 21 22 101:109
7. TS Kuźnia Martex Rybnik 20 21 107:93
8. UKTS Sokół I Orzesze 22 17 91:129
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice-Dziedzice 21 22 116:94
2. KS Mysław 21 21 104:106
3. LITS Meble Anders Żywiec 20 17 87:113
4. MUKS Jedynka Pszów 20 16 76:124
5. AKS Mikołów 21 12 73:137
6. UKS Huragan Sosnowiec 21 8 53:157
7. Kadra Juniorów 20 7 70:130
8. LZS Odra Kąty Opolskie 20 6 75:125
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Dane meczu

Data: 2019-04-17, godz. 18:30
Mecz nr: 036 2LM 22 (22. kolejka)

Weryfikacja: pozytywna

Sędzia Główny: Robert Szymik
TS Kuźnia Martex Rybnik 8:2 UKTS Sokół I Orzesze

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Zwoliński Mariusz - Woźniak Jakub 1 2:3 (12:14, 11:7, 11:5, 8:11, 7:11)
Prudel Leszek - Przewłocki Jacek 1 3:1 (12:10, 5:11, 11:8, 11:6)
Zwoliński Mariusz - Przewłocki Jacek 1 0:3 (7:11, 9:11, 9:11)
Prudel Leszek - Woźniak Jakub 1 3:0 (16:14, 11:6, 12:10)
Gumiński Krzysztof - Piątek Adam 2 3:0 (11:9, 11:3, 11:3)
Lasota Marcin - Tkocz Marek 2 3:1 (11:7, 2:11, 11:9, 11:7)
Gumiński Krzysztof - Tkocz Marek 2 3:1 (11:7, 7:11, 11:8, 11:9)
Lasota Marcin - Piątek Adam 2 3:1 (11:5, 11:13, 11:8, 11:3)
Zwoliński Mariusz / Prudel Leszek - Woźniak Jakub / Przewłocki Jacek 1 3:2 (15:13, 8:11, 11:6, 4:11, 13:11)
Gumiński Krzysztof / Lasota Marcin - Piątek Adam / Tkocz Marek 2 3:2 (8:11, 11:7, 12:10, 10:12, 11:5)