Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 22 41 171:49
2. TTS II Bytom 22 39 159:61
3. LZS BLYSS Kujakowice 22 33 141:79
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 22 30 138:82
5. KS Naprzód Borucin 22 26 125:95
6. TS Kuźnia Martex Rybnik 22 23 117:103
7. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 22 22 104:116
8. UKTS Sokół I Orzesze 22 17 91:129
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice-Dziedzice 22 24 124:96
2. KS Mysław 22 23 110:110
3. LITS Meble Anders Żywiec 22 19 99:121
4. MUKS Jedynka Pszów 22 19 88:132
5. AKS Mikołów 22 13 78:142
6. UKS Huragan Sosnowiec 22 10 59:161
7. Kadra Juniorów 22 7 75:145
8. LZS Odra Kąty Opolskie 22 6 81:139
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Dane meczu

Data: 2019-03-20, godz. 19:00
Mecz nr: 014 2LM 19 (19. kolejka)

Weryfikacja: pozytywna

Sędzia Główny: Dariusz Kleczko
Informacja dodatkowa: Termin do ustalenia
UKS Huragan Sosnowiec 6:4 LITS Meble Anders Żywiec

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Szydło Aleksander - Pietraszko Łukasz 1 2:3 (11:8, 11:5, 5:11, 3:11, 12:14)
Szydło Stanisław - Pal Waldemar 1 3:1 (11:9, 12:10, 4:11, 12:10)
Szydło Aleksander - Pal Waldemar 1 1:3 (4:11, 1:11, 11:6, 6:11)
Szydło Stanisław - Pietraszko Łukasz 1 0:3 (8:11, 3:11, 8:11)
Minda Michał - Pniaczek Dominik 2 3:0 (13:11, 11:5, 11:3)
Skórski Michał - Rułka Filip 2 2:3 (5:11, 11:3, 11:4, 3:11, 2:11)
Minda Michał - Rułka Filip 2 3:1 (6:11, 11:9, 11:3, 11;3)
Skórski Michał - Pniaczek Dominik 2 3:1 (11:5, 4:11, 11:9, 11:7)
Szydło Stanisław / Szydło Aleksander - Pal Waldemar / Pietraszko Łukasz 1 3:2 (11:4, 11:9, 5:11, 6:11, 11:8)
Minda Michał / Skórski Michał - Rułka Filip / Pniaczek Dominik 2 3:0 (11:4, 11:6, 11:8)