Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 17 33 132:38
2. TTS II Bytom 16 29 123:37
3. LZS BLYSS Kujakowice 17 27 113:57
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 17 27 113:57
5. KS Naprzód Borucin 16 21 99:61
6. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 16 19 82:78
7. TS Kuźnia Martex Rybnik 18 18 94:86
8. UKTS Sokół I Orzesze 17 15 80:90
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice-Dziedzice 17 17 91:79
2. KS Mysław 17 16 83:87
3. LITS Meble Anders Żywiec 16 14 68:92
4. MUKS Jedynka Pszów 17 11 59:111
5. AKS Mikołów 17 6 51:119
6. UKS Huragan Sosnowiec 16 6 39:121
7. Kadra Juniorów 17 5 52:118
8. LZS Odra Kąty Opolskie 17 4 61:109
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Dane meczu

Data: 2018-12-05, godz. 18:30
Mecz nr: 094 2LM 11 (11. kolejka)

Weryfikacja: pozytywna

Sędzia Główny: Jerzy Konieczny
TS Kuźnia Martex Rybnik 6:4 MKS Czechowice-Dziedzice

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Zwoliński Mariusz - Ramenda Adam 1 2:3 (11/5 7/11 11/8 7/11 9/11)
Stecyszyn Jakub - Cioch Błażej 1 1:3 (5/11 9/11 11/1 2/11)
Zwoliński Mariusz - Cioch Błażej 1 1:3 (9/11 9/11 11/4 9/11)
Stecyszyn Jakub - Ramenda Adam 1 3:2 (5/11 6/11 11/5 11/8 11/5)
Prudel Leszek - Grabski Dawid 2 3:1 (7/11 11/4 12/10 12/10)
Gumiński Krzysztof - Wróbel Paweł 2 3:2 (11/9 8/11 11/8 12/14 11/1)
Prudel Leszek - Wróbel Paweł 2 3:0 (11/3 11/8 11/6)
Gumiński Krzysztof - Grabski Dawid 2 3:1 (11/6 7/11 11/8 11/6)
Zwoliński Mariusz / Stecyszyn Jakub - Cioch Błażej / Ramenda Adam 1 1:3 (13/15 6/11 11/7 9/11)
Prudel Leszek / Gumiński Krzysztof - Grabski Dawid / Wróbel Paweł 2 3:0 (11/4 11/1 11/3)