Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 20 39 159:41
2. TTS II Bytom 20 35 145:55
3. LZS BLYSS Kujakowice 20 31 132:68
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 20 30 130:70
5. KS Naprzód Borucin 20 24 115:85
6. TS Kuźnia Martex Rybnik 20 21 107:93
7. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 20 20 95:105
8. UKTS Sokół I Orzesze 20 15 83:117
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice-Dziedzice 21 22 116:94
2. KS Mysław 21 21 104:106
3. LITS Meble Anders Żywiec 19 17 83:107
4. MUKS Jedynka Pszów 20 16 76:124
5. AKS Mikołów 20 10 67:133
6. Kadra Juniorów 20 7 70:130
7. LZS Odra Kąty Opolskie 20 6 75:125
8. UKS Huragan Sosnowiec 19 6 43:147
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Dane meczu

Data: 2018-11-30, godz. 17:30
Mecz nr: 089 2LM 10 (10. kolejka)

Weryfikacja: pozytywna

Sędzia Główny: Grzegorz Miler
MUKS Jedynka Pszów 6:4 LZS Odra Kąty Opolskie

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Kempa Mateusz - Pacek Paweł 1 3:0 (11:8, 11:4, 11:9,)
Kowol Marek - Burkacki Mateusz 1 3:2 (11:9, 4:11, 11:7, 13:15, 11:6,)
Kempa Mateusz - Burkacki Mateusz 1 3:1 (10:12, 11:7, 11:4, 11:9,)
Kowol Marek - Pacek Paweł 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:5,)
Święcicki Szymon - Pacek Krzysztof 2 0:3 (8:11, 7:11, 9:11,)
Borek Łukasz - Iwaniuk Grzegorz 2 0:3 (8:11, 9:11, 3:11,)
Borek Kamil - Iwaniuk Grzegorz 2 0:3 (3:11, 7:11, 7:11,)
Borek Łukasz - Pacek Krzysztof 2 3:1 (11:3, 7:11, 11:7, 11:5,)
Kowol Marek / Borek Kamil - Burkacki Mateusz / Bąk Sebastian 1 2:3 (8:11, 11:8, 4:11, 11:6, 2:11,)
Święcicki Szymon / Kempa Mateusz - Iwaniuk Grzegorz / Pacek Krzysztof 2 3:2 (11:2, 11:7, 10:12, 9:11, 11:5,)