Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 20 39 159:41
2. TTS II Bytom 20 35 145:55
3. LZS BLYSS Kujakowice 20 31 132:68
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 20 30 130:70
5. KS Naprzód Borucin 20 24 115:85
6. TS Kuźnia Martex Rybnik 20 21 107:93
7. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 20 20 95:105
8. UKTS Sokół I Orzesze 20 15 83:117
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice-Dziedzice 21 22 116:94
2. KS Mysław 21 21 104:106
3. LITS Meble Anders Żywiec 19 17 83:107
4. MUKS Jedynka Pszów 20 16 76:124
5. AKS Mikołów 20 10 67:133
6. Kadra Juniorów 20 7 70:130
7. LZS Odra Kąty Opolskie 20 6 75:125
8. UKS Huragan Sosnowiec 19 6 43:147
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Dane meczu

Data: 2018-11-30, godz. 19:00
Mecz nr: 087 2LM 10 (10. kolejka)

Weryfikacja: pozytywna

Sędzia Główny: Jacek Drążyk
MKS Czechowice-Dziedzice 7:3 Kadra Juniorów

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Ramenda Adam - Lilien Aleksander 1 1:3 (11:4, 9:11, 11:13, 3:11)
Cioch Błażej - Pawłowski Krzysztof 1 3:0 (11:9, 11:2, 11:4)
Ramenda Adam - Pawłowski Krzysztof 1 3:1 (11:5, 11:9, 10:12, 11:7)
Cioch Błażej - Lilien Aleksander 1 3:1 (6:11, 11:9, 11:6, 11:7)
Wróbel Paweł - Rułka Filip 2 3:2 (11:13, 11:9, 5:11, 25:23, 11:7)
Grabski Dawid - Radło Szymon 2 3:2 (11:9, 10:12, 15:13, 10:12, 11:9)
Wróbel Paweł - Radło Szymon 2 0:3 (3:11, 10:12, 10:12)
Grabski Dawid - Rułka Filip 2 3:0 (11:5, 11:6, 11:6)
Cioch Błażej / Ramenda Adam - Pawłowski Krzysztof / Lilien Aleksander 1 2:3 (12:10, 6:11, 11:9, 17:19, 8:11)
Wróbel Paweł / Grabski Dawid - Rułka Filip / Radło Szymon 2 3:2 (15:13, 10:12, 8:11, 11:7, 11:2)