Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 21 41 167:43
2. TTS II Bytom 21 37 153:57
3. LZS BLYSS Kujakowice 21 31 134:76
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 21 30 134:76
5. KS Naprzód Borucin 21 24 119:91
6. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 21 22 101:109
7. TS Kuźnia Martex Rybnik 20 21 107:93
8. UKTS Sokół I Orzesze 22 17 91:129
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice-Dziedzice 21 22 116:94
2. KS Mysław 21 21 104:106
3. LITS Meble Anders Żywiec 20 17 87:113
4. MUKS Jedynka Pszów 20 16 76:124
5. AKS Mikołów 21 12 73:137
6. UKS Huragan Sosnowiec 21 8 53:157
7. Kadra Juniorów 20 7 70:130
8. LZS Odra Kąty Opolskie 20 6 75:125
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Dane meczu

Data: 2018-11-16, godz. 18:00
Mecz nr: 077 2LM 9 (9. kolejka)

Weryfikacja: pozytywna

Sędzia Główny: Leszek Mrozik
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 8:2 MKS Czechowice-Dziedzice

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Myszewski Adrian - Ramenda Adam 1 3:0 (11;7 ,11:4 ,11:7)
Korzec Przemysław - Cioch Błażej 1 3:2 (9;11 ,9:11 ,14:12 ,16:14 ,11:9)
Myszewski Adrian - Cioch Błażej 1 3:2 (11:5 ,11:4 ,9:11 ,6:11 ,12:10)
Fabiś Adrian - Ramenda Adam 1 0:3 (6:11 ,4:11 ,6:11)
Eliasz Adrian - Wróbel Paweł 2 3:1 (11:7 ,11:2 ,9:11 ,11:4)
Struś Piotr - Grabski Dawid 2 3:2 (2:11 ,11:8 ,8:11 ,11:5 ,12:10)
Eliasz Adrian - Grabski Dawid 2 3:0 (11:5 ,12:10 ,11:4)
Struś Piotr - Wróbel Paweł 2 3:0 (11:9 ,11:1 ,11:2)
Myszewski Adrian / Korzec Przemysław - Cioch Błażej / Ramenda Adam 1 2:3 (5:11 ,11:4 ,11:6 ,6:11 ,9:11)
Struś Piotr / Eliasz Adrian - Wróbel Paweł / Grabski Dawid 2 3:0 (11:9 ,11:9 ,11:3)