Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 17 33 132:38
2. TTS II Bytom 16 29 123:37
3. LZS BLYSS Kujakowice 17 27 113:57
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 17 27 113:57
5. KS Naprzód Borucin 16 21 99:61
6. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 16 19 82:78
7. TS Kuźnia Martex Rybnik 18 18 94:86
8. UKTS Sokół I Orzesze 17 15 80:90
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice-Dziedzice 17 17 91:79
2. KS Mysław 17 16 83:87
3. LITS Meble Anders Żywiec 16 14 68:92
4. MUKS Jedynka Pszów 17 11 59:111
5. AKS Mikołów 17 6 51:119
6. UKS Huragan Sosnowiec 16 6 39:121
7. Kadra Juniorów 17 5 52:118
8. LZS Odra Kąty Opolskie 17 4 61:109
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Dane meczu

Data: 2018-11-09, godz. 19:00
Mecz nr: 065 2LM 8 (8. kolejka)

Weryfikacja: pozytywna

Sędzia Główny: Dariusz Kleczko
UKS Huragan Sosnowiec 2:8 UKTS Sokół I Orzesze

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Szydło Stanisław - Przewłocki Jacek 1 3:2 (6:11, 3:11, 12:10, 11:8, 11:8)
Minda Michał - Szołtysek Artur 1 0:3 (7:11, 12:14, 7:11)
Babicz Adam - Szołtysek Artur 1 0:3 (5:11, 6:11, 8:11)
Minda Michał - Przewłocki Jacek 1 1:3 (8:11, 10:12, 11:9, 6:11)
Szydło Aleksander - Woźniak Jakub 2 2:3 (5:11, 14:12, 11:9, 6:11, 8:11)
Skórski Michał - Tkocz Marek 2 1:3 (11:7, 10:12, 5:11, 8:11)
Szydło Aleksander - Tkocz Marek 2 1:3 (14:12, 7:11, 8:11, 9:11)
Skórski Michał - Woźniak Jakub 2 3:2 (7:11, 3:11, 11:8, 11:8, 11:5)
Minda Michał / Skórski Michał - Przewłocki Jacek / Szołtysek Artur 1 0:3 (10:12, 7:11, 6:11)
Szydło Stanisław / Szydło Aleksander - Woźniak Jakub / Tkocz Marek 2 1:3 (11:5, 7:11, 7:11, 5:11)