Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 20 39 159:41
2. TTS II Bytom 20 35 145:55
3. LZS BLYSS Kujakowice 20 31 132:68
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 20 30 130:70
5. KS Naprzód Borucin 20 24 115:85
6. TS Kuźnia Martex Rybnik 20 21 107:93
7. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 20 20 95:105
8. UKTS Sokół I Orzesze 20 15 83:117
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice-Dziedzice 21 22 116:94
2. KS Mysław 21 21 104:106
3. LITS Meble Anders Żywiec 19 17 83:107
4. MUKS Jedynka Pszów 20 16 76:124
5. AKS Mikołów 20 10 67:133
6. Kadra Juniorów 20 7 70:130
7. LZS Odra Kąty Opolskie 20 6 75:125
8. UKS Huragan Sosnowiec 19 6 43:147
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Dane meczu

Data: 2018-09-05, godz. 18:00
Mecz nr: 003 2LM 1 (1. kolejka)

Weryfikacja: pozytywna

Sędzia Główny: Alfred Płaszczyński
TTS II Bytom 7:3 TS Kuźnia Martex Rybnik

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Balcerzak Marcin - Zwoliński Mariusz 1 3:1 (11:5, 11:5, 6:11, 11:9)
Wróbel Dariusz - Stecyszyn Jakub 1 3:1 (17:15, 11:6, 8:11, 11:8 )
Balcerzak Marcin - Stecyszyn Jakub 1 3:1 (11:6, 11:9, 7:11, 11:5 )
Wróbel Dariusz - Zwoliński Mariusz 1 0:3 (6:11, 9:11, 7:11 )
Twardowski Szymon - Prudel Leszek 2 0:3 (9:11, 9:11, 7:11)
Trela Mateusz - Gumiński Krzysztof 2 3:1 (11:9, 11:8, 7:11, 11:5)
Twardowski Szymon - Gumiński Krzysztof 2 3:2 (4:11, 8:11, 11:4, 11:6, 11:9)
Łysakowski Michał - Prudel Leszek 2 0:3 (5:11, 7:11, 5:11)
Balcerzak Marcin / Wróbel Dariusz - Zwoliński Mariusz / Prudel Leszek 1 3:0 (11:2, 11:3, 11:10)
Trela Mateusz / Twardowski Szymon - Gumiński Krzysztof / Stecyszyn Jakub 2 3:0 (11:7, 12:10, 11:8 )