Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Śląska Liga Amatorów
Sezon 2021/2022

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. Schodbud Mysłowice 18 36 158:22
2. UKS II Chorzów 18 32 127:53
3. KS Ogniwo Rogoźna Żory 18 25 111:69
4. LKS Strażak II Mikołów 18 20 83:97
5. UKS Wolej II Ruda Śląska 18 17 85:95
6. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 18 13 71:109
7. TKKF Chorzów 18 12 77:103
8. UKS III Chorzów 18 11 70:110
9. KS Viret CMC Zawiercie 18 8 60:120
10. TKKF II Chorzów 18 6 58:122

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-09-23
g. 19:00
W: pozytywna
1
2SLA 1
UKS Wolej II Ruda Śląska UKS III Chorzów 7:3 Szczegóły
SG:
2021-09-21
g. 18:00
W: pozytywna
2
2SLA 1
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza LKS Strażak II Mikołów 4:6 Szczegóły
SG:
2021-09-21
g. 19:30
W: pozytywna
3
2SLA 1
KS Viret CMC Zawiercie UKS II Chorzów 2:8 Szczegóły
SG:
2021-09-24
g. 17:00
W: pozytywna
4
2SLA 1
TKKF II Chorzów Schodbud Mysłowice 3:7 Szczegóły
SG:
2021-09-23
g. 18:00
W: pozytywna
5
2SLA 1
KS Ogniwo Rogoźna Żory TKKF Chorzów 7:3 Szczegóły
SG:
2021-10-01
g. 17:00
W: pozytywna
10
2SLA 2
TKKF Chorzów TKKF II Chorzów 9:1 Szczegóły
SG:
2021-09-27
g. 17:30
W: pozytywna
6
2SLA 2
UKS III Chorzów UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 10:0 Szczegóły
SG:
2021-09-27
g. 18:00
W: pozytywna
7
2SLA 2
LKS Strażak II Mikołów UKS Wolej II Ruda Śląska 6:4 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2021-09-27
g. 17:30
W: pozytywna
8
2SLA 2
UKS II Chorzów KS Ogniwo Rogoźna Żory 6:4 Szczegóły
SG:
2021-09-30
g. 18:00
W: pozytywna
9
2SLA 2
Schodbud Mysłowice KS Viret CMC Zawiercie 10:0 Szczegóły
SG:
2021-10-04
g. 17:30
W: pozytywna
11
2SLA 3
UKS III Chorzów KS Ogniwo Rogoźna Żory 2:8 Szczegóły
SG:
2021-10-05
g. 18:00
W: pozytywna
12
2SLA 3
LKS Strażak II Mikołów TKKF II Chorzów 8:2 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2021-10-07
g. 19:00
W: pozytywna
13
2SLA 3
UKS Wolej II Ruda Śląska UKS II Chorzów 2:8 Szczegóły
SG:
2021-10-08
g. 17:00
W: pozytywna
14
2SLA 3
TKKF Chorzów Schodbud Mysłowice 1:9 Szczegóły
SG:
2021-10-05
g. 18:30
W: pozytywna
15
2SLA 3
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza KS Viret CMC Zawiercie 4:6 Szczegóły
SG:
2021-10-22
g. 17:00
W: pozytywna
16
2SLA 4
TKKF II Chorzów UKS III Chorzów 7:3 Szczegóły
SG:
2021-10-20
g. 18:00
W: pozytywna
17
2SLA 4
KS Viret CMC Zawiercie LKS Strażak II Mikołów 2:8 Szczegóły
SG:
2021-10-19
g. 17:30
W: pozytywna
18
2SLA 4
UKS II Chorzów TKKF Chorzów 8:2 Szczegóły
SG:
2021-10-21
g. 18:00
W: pozytywna
19
2SLA 4
Schodbud Mysłowice UKS Wolej II Ruda Śląska 8:2 Szczegóły
SG:
2021-10-20
g. 18:00
W: pozytywna
20
2SLA 4
KS Ogniwo Rogoźna Żory UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 6:4 Szczegóły
SG:
2021-11-08
g. 17:30
W: pozytywna
21
2SLA 5
UKS III Chorzów TKKF Chorzów 6:4 Szczegóły
SG:
2021-10-26
g. 18:00
W: pozytywna
22
2SLA 5
LKS Strażak II Mikołów KS Ogniwo Rogoźna Żory 7:3 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2021-10-29
g. 17:00
W: pozytywna
23
2SLA 5
TKKF II Chorzów UKS II Chorzów 1:9 Szczegóły
SG:
2021-10-26
g. 18:30
W: pozytywna
24
2SLA 5
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza Schodbud Mysłowice 3:7 Szczegóły
SG:
2021-10-28
g. 19:00
W: pozytywna
25
2SLA 5
UKS Wolej II Ruda Śląska KS Viret CMC Zawiercie 7:3 Szczegóły
SG:
2021-11-16
g. 19:30
W: pozytywna
26
2SLA 6
KS Viret CMC Zawiercie UKS III Chorzów 5:5 Szczegóły
SG:
2021-11-19
g. 17:00
W: pozytywna
27
2SLA 6
TKKF Chorzów LKS Strażak II Mikołów 3:7 Szczegóły
SG:
2021-11-16
g. 17:30
W: pozytywna
28
2SLA 6
UKS II Chorzów UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 6:4 Szczegóły
SG:
2021-11-18
g. 18:00
29
2SLA 6
KS Ogniwo Rogoźna Żory Schodbud Mysłowice 3:7 Szczegóły
SG:
2021-11-19
g. 17:00
W: pozytywna
30
2SLA 6
TKKF II Chorzów UKS Wolej II Ruda Śląska 2:8 Szczegóły
SG:
2021-11-24
g. 18:00
W: pozytywna
31
2SLA 7
Schodbud Mysłowice UKS III Chorzów 10:0 Szczegóły
SG:
2021-11-23
g. 18:00
W: pozytywna
32
2SLA 7
LKS Strażak II Mikołów UKS II Chorzów 3:7 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2021-11-23
g. 18:30
W: pozytywna
33
2SLA 7
KS Viret CMC Zawiercie KS Ogniwo Rogoźna Żory 2:8 Szczegóły
SG:
2021-11-25
g. 19:00
W: pozytywna
34
2SLA 7
UKS Wolej II Ruda Śląska TKKF Chorzów 5:5 Szczegóły
SG:
2021-11-26
g. 17:00
W: pozytywna
35
2SLA 7
TKKF II Chorzów UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 2:8 Szczegóły
SG:
2021-11-29
g. 17:30
W: pozytywna
36
2SLA 8
UKS III Chorzów UKS II Chorzów 1:9 Szczegóły
SG:
2021-12-02
g. 18:00
W: pozytywna
37
2SLA 8
Schodbud Mysłowice LKS Strażak II Mikołów 10:0 Szczegóły
SG:
2021-11-30
g. 19:30
W: pozytywna
38
2SLA 8
KS Viret CMC Zawiercie TKKF II Chorzów 6:4 Szczegóły
SG:
2021-12-03
g. 17:00
W: pozytywna
39
2SLA 8
TKKF Chorzów UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 3:7 Szczegóły
SG:
2021-12-02
g. 19:00
W: pozytywna
40
2SLA 8
UKS Wolej II Ruda Śląska KS Ogniwo Rogoźna Żory 4:6 Szczegóły
SG:
2021-12-13
g. 17:30
W: pozytywna
41
2SLA 9
UKS III Chorzów LKS Strażak II Mikołów 6:4 Szczegóły
SG:
2021-12-14
g. 17:30
W: pozytywna
42
2SLA 9
UKS II Chorzów Schodbud Mysłowice 2:8 Szczegóły
SG:
2021-12-17
g. 17:00
W: pozytywna
43
2SLA 9
TKKF Chorzów KS Viret CMC Zawiercie 5:5 Szczegóły
SG:
2021-12-16
g. 18:00
W: pozytywna
44
2SLA 9
KS Ogniwo Rogoźna Żory TKKF II Chorzów 9:1 Szczegóły
SG:
2021-12-14
g. 18:30
W: pozytywna
45
2SLA 9
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza UKS Wolej II Ruda Śląska 7:3 Szczegóły
SG:
2022-01-27
g. 18:00
W: pozytywna
1
2SLA 10
Schodbud Mysłowice TKKF Chorzów 9:1 Szczegóły
SG:
2022-01-25
g. 17:30
W: pozytywna
2
2SLA 10
UKS II Chorzów TKKF II Chorzów 8:2 Szczegóły
SG:
2022-01-26
g. 18:00
W: pozytywna
3
2SLA 10
KS Ogniwo Rogoźna Żory KS Viret CMC Zawiercie 9:1 Szczegóły
SG:
2022-01-27
g. 18:00
W: pozytywna
4
2SLA 10
UKS Wolej II Ruda Śląska LKS Strażak II Mikołów 6:4 Szczegóły
SG:
2022-01-25
g. 18:30
W: pozytywna
5
2SLA 10
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza UKS III Chorzów 5:5 Szczegóły
SG:
2022-01-31
g. 17:30
W: pozytywna
10
2SLA 11
UKS III Chorzów KS Viret CMC Zawiercie 5:5 Szczegóły
SG:
2022-02-03
g. 18:00
W: pozytywna
6
2SLA 11
Schodbud Mysłowice TKKF II Chorzów 9:1 Szczegóły
SG:
2022-02-04
g. 17:00
W: pozytywna
7
2SLA 11
TKKF Chorzów UKS II Chorzów 4:6 Szczegóły
SG:
2022-02-02
g. 18:00
W: pozytywna
8
2SLA 11
KS Ogniwo Rogoźna Żory UKS Wolej II Ruda Śląska 7:3 Szczegóły
SG:
2022-02-01
g. 18:00
W: pozytywna
9
2SLA 11
LKS Strażak II Mikołów UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 4:6 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2022-02-08
g. 18:00
W: pozytywna
11
2SLA 12
KS Viret CMC Zawiercie Schodbud Mysłowice 1:9 Szczegóły
SG:
2022-02-08
g. 18:30
W: pozytywna
12
2SLA 12
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza UKS II Chorzów 0:10 Szczegóły
SG:
2022-02-11
g. 17:00
W: pozytywna
13
2SLA 12
TKKF II Chorzów KS Ogniwo Rogoźna Żory 5:5 Szczegóły
SG:
2022-02-08
g. 18:00
14
2SLA 12
LKS Strażak II Mikołów UKS III Chorzów 7:3 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2022-02-11
g. 17:00
W: pozytywna
15
2SLA 12
TKKF Chorzów UKS Wolej II Ruda Śląska 7:3 Szczegóły
SG:
2022-03-03
g. 18:00
W: pozytywna
16
2SLA 13
Schodbud Mysłowice UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 10:0 Szczegóły
SG:
2022-03-01
g. 17:30
W: pozytywna
17
2SLA 13
UKS II Chorzów UKS Wolej II Ruda Śląska 8:2 Szczegóły
SG:
2022-03-02
g. 18:00
18
2SLA 13
KS Ogniwo Rogoźna Żory UKS III Chorzów 7:3 Szczegóły
SG:
2022-03-31
g. 17:00
19
2SLA 13
TKKF II Chorzów LKS Strażak II Mikołów 3:7 Szczegóły
SG:
2022-03-01
g. 18:30
W: pozytywna
20
2SLA 13
KS Viret CMC Zawiercie TKKF Chorzów 5:5 Szczegóły
SG:
2022-03-14
g. 17:30
W: pozytywna
21
2SLA 14
UKS III Chorzów Schodbud Mysłowice 1:9 Szczegóły
SG:
2022-03-15
g. 17:30
W: pozytywna
22
2SLA 14
UKS II Chorzów KS Viret CMC Zawiercie 7:3 Szczegóły
SG:
2022-03-15
g. 18:30
W: pozytywna
23
2SLA 14
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza KS Ogniwo Rogoźna Żory 3:7 Szczegóły
SG:
2022-03-17
g. 18:00
24
2SLA 14
LKS Strażak II Mikołów TKKF Chorzów 6:4 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2022-03-17
g. 19:00
W: pozytywna
25
2SLA 14
UKS Wolej II Ruda Śląska TKKF II Chorzów 6:4 Szczegóły
SG:
2022-03-24
g. 18:00
W: pozytywna
26
2SLA 15
Schodbud Mysłowice UKS Wolej II Ruda Śląska 9:1 Szczegóły
SG: Michał Wolny
2022-03-22
g. 17:30
W: pozytywna
27
2SLA 15
UKS II Chorzów UKS III Chorzów 7:3 Szczegóły
SG:
2022-03-25
g. 17:00
W: pozytywna
28
2SLA 15
TKKF Chorzów KS Ogniwo Rogoźna Żory 3:7 Szczegóły
SG:
2022-03-22
g. 18:00
29
2SLA 15
LKS Strażak II Mikołów KS Viret CMC Zawiercie 6:4 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2022-03-22
g. 18:30
W: pozytywna
30
2SLA 15
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza TKKF II Chorzów 7:3 Szczegóły
SG:
2022-04-05
g. 18:00
31
2SLA 16
LKS Strażak II Mikołów Schodbud Mysłowice 0:10 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2022-04-06
g. 18:00
W: pozytywna
32
2SLA 16
KS Ogniwo Rogoźna Żory UKS II Chorzów 2:8 Szczegóły
SG:
2022-03-28
g. 17:30
W: pozytywna
33
2SLA 16
UKS III Chorzów UKS Wolej II Ruda Śląska 4:6 Szczegóły
SG:
2022-04-05
g. 18:30
W: pozytywna
34
2SLA 16
KS Viret CMC Zawiercie UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 4:6 Szczegóły
SG:
2022-04-08
g. 17:00
W: pozytywna
35
2SLA 16
TKKF II Chorzów TKKF Chorzów 5:5 Szczegóły
SG:
2022-04-14
g. 18:00
W: pozytywna
36
2SLA 17
Schodbud Mysłowice KS Ogniwo Rogoźna Żory 7:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Ptaszek
2022-04-12
g. 17:30
W: pozytywna
37
2SLA 17
UKS II Chorzów LKS Strażak II Mikołów 10:0 Szczegóły
SG:
2022-04-12
g. 18:30
W: pozytywna
38
2SLA 17
KS Viret CMC Zawiercie UKS Wolej II Ruda Śląska 4:6 Szczegóły
SG:
2022-04-11
g. 17:30
W: pozytywna
39
2SLA 17
UKS III Chorzów TKKF II Chorzów 6:4 Szczegóły
SG:
2022-04-12
g. 18:30
W: pozytywna
40
2SLA 17
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza TKKF Chorzów 3:7 Szczegóły
SG:
2022-04-24
g. 18:00
W: pozytywna
41
2SLA 18
Schodbud Mysłowice UKS II Chorzów 10:0 Szczegóły
SG: Grzegorz Ptaszek
2022-04-27
g. 18:00
W: pozytywna
42
2SLA 18
KS Ogniwo Rogoźna Żory LKS Strażak II Mikołów 10:0 Szczegóły
SG:
2022-04-24
g. 19:00
W: pozytywna
43
2SLA 18
UKS Wolej II Ruda Śląska UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 10:0 Szczegóły
SG:
2022-04-28
g. 17:00
W: pozytywna
44
2SLA 18
TKKF Chorzów UKS III Chorzów 6:4 Szczegóły
SG:
2022-04-28
g. 17:00
W: pozytywna
45
2SLA 18
TKKF II Chorzów KS Viret CMC Zawiercie 8:2 Szczegóły
SG: