Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
1. Śląska Liga Amatorów
Sezon 2021/2022

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 18 33 133:47
2. UKS Chorzów 18 32 137:43
3. ALTS Poczesna 18 30 146:34
4. LKS Strażak Mikołów 18 20 100:80
5. UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 18 15 83:97
6. UKS Wolej Ruda Śląska 18 14 67:113
7. LKS Wilki Wilcza 18 11 61:119
8. UKTS Sokół Orzesze 18 10 61:119
9. UKS Huragan Sosnowiec 18 10 60:120
10. MOSiR Czeladź 18 5 52:128

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-09-22
g. 17:30
W: pozytywna
1
1SLA 1
UKS Huragan Sosnowiec ALTS Poczesna 1:9 Szczegóły
SG:
2021-09-23
g. 19:00
W: pozytywna
2
1SLA 1
UKTS Sokół Orzesze UKS Chorzów 1:9 Szczegóły
SG:
2021-09-22
g. 18:00
W: pozytywna
3
1SLA 1
LKS Strażak Mikołów KTS Gliwice 4:6 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2021-11-04
g. 17:30
W: pozytywna
4
1SLA 1
LKS Wilki Wilcza UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 7:3 Szczegóły
SG:
2021-09-24
g. 17:00
W: pozytywna
5
1SLA 1
MOSiR Czeladź UKS Wolej Ruda Śląska 4:6 Szczegóły
SG:
2021-09-30
g. 19:00
W: pozytywna
10
1SLA 2
UKS Wolej Ruda Śląska LKS Wilki Wilcza 7:3 Szczegóły
SG:
2021-09-28
g. 19:00
W: pozytywna
6
1SLA 2
ALTS Poczesna UKTS Sokół Orzesze 9:1 Szczegóły
SG: Widz�w: ma�o
2021-09-30
g. 18:00
W: pozytywna
7
1SLA 2
UKS Chorzów UKS Huragan Sosnowiec 10:0 Szczegóły
SG:
2021-10-04
g. 18:30
W: pozytywna
8
1SLA 2
KTS Gliwice MOSiR Czeladź 9:1 Szczegóły
SG:
2021-10-11
g. 17:30
W: pozytywna
9
1SLA 2
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy LKS Strażak Mikołów 3:7 Szczegóły
SG: Marcin Krause
2021-10-08
g. 17:00
11
1SLA 3
MOSiR Czeladź ALTS Poczesna 0:10 Szczegóły
SG:
2021-10-07
g. 17:30
W: pozytywna
12
1SLA 3
LKS Wilki Wilcza UKS Chorzów 0:10 Szczegóły
SG:
2021-10-06
g. 18:00
W: pozytywna
13
1SLA 3
UKS Huragan Sosnowiec KTS Gliwice 0:10 Szczegóły
SG:
2021-10-19
g. 19:00
W: pozytywna
14
1SLA 3
UKS Wolej Ruda Śląska UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 7:3 Szczegóły
SG:
2021-10-08
g. 19:00
W: pozytywna
15
1SLA 3
LKS Strażak Mikołów UKTS Sokół Orzesze 9:1 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2021-10-21
g. 19:00
W: pozytywna
16
1SLA 4
ALTS Poczesna LKS Wilki Wilcza 10:0 Szczegóły
SG:
2021-11-09
g. 18:00
W: pozytywna
17
1SLA 4
UKS Chorzów LKS Strażak Mikołów 8:2 Szczegóły
SG:
2021-10-18
g. 18:30
W: pozytywna
18
1SLA 4
KTS Gliwice UKS Wolej Ruda Śląska 9:1 Szczegóły
SG:
2021-10-22
g. 17:30
W: pozytywna
19
1SLA 4
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy UKS Huragan Sosnowiec 8:2 Szczegóły
SG:
2021-10-21
g. 18:30
W: pozytywna
20
1SLA 4
UKTS Sokół Orzesze MOSiR Czeladź 3:7 Szczegóły
SG:
2021-10-28
g. 19:00
W: pozytywna
21
1SLA 5
UKS Wolej Ruda Śląska ALTS Poczesna 1:9 Szczegóły
SG:
2021-10-28
g. 18:00
W: pozytywna
22
1SLA 5
MOSiR Czeladź UKS Chorzów 1:9 Szczegóły
SG:
2021-11-09
g. 17:30
W: pozytywna
23
1SLA 5
LKS Wilki Wilcza KTS Gliwice 4:6 Szczegóły
SG:
2021-10-28
g. 18:30
W: pozytywna
24
1SLA 5
UKTS Sokół Orzesze UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 4:6 Szczegóły
SG:
2021-11-05
g. 18:00
W: pozytywna
25
1SLA 5
LKS Strażak Mikołów UKS Huragan Sosnowiec 10:0 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2021-12-09
g. 19:00
W: pozytywna
26
1SLA 6
ALTS Poczesna LKS Strażak Mikołów 10:0 Szczegóły
SG:
2021-11-18
g. 18:00
W: pozytywna
27
1SLA 6
UKS Chorzów UKS Wolej Ruda Śląska 10:0 Szczegóły
SG:
2021-11-15
g. 18:30
W: pozytywna
28
1SLA 6
KTS Gliwice UKTS Sokół Orzesze 9:1 Szczegóły
SG:
2021-11-19
g. 17:00
W: pozytywna
29
1SLA 6
MOSiR Czeladź UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 4:6 Szczegóły
SG:
2021-11-17
g. 18:00
W: pozytywna
30
1SLA 6
UKS Huragan Sosnowiec LKS Wilki Wilcza 6:4 Szczegóły
SG:
2021-11-22
g. 17:30
W: pozytywna
31
1SLA 7
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy ALTS Poczesna 1:9 Szczegóły
SG:
2021-12-22
g. 18:30
W: pozytywna
32
1SLA 7
KTS Gliwice UKS Chorzów 7:3 Szczegóły
SG:
2021-11-22
g. 18:00
W: pozytywna
33
1SLA 7
LKS Strażak Mikołów MOSiR Czeladź 7:3 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2021-11-25
g. 19:00
W: pozytywna
34
1SLA 7
UKS Wolej Ruda Śląska UKS Huragan Sosnowiec 6:4 Szczegóły
SG:
2021-11-25
g. 17:30
W: pozytywna
35
1SLA 7
LKS Wilki Wilcza UKTS Sokół Orzesze 5:5 Szczegóły
SG:
2021-12-02
g. 19:00
W: pozytywna
36
1SLA 8
ALTS Poczesna KTS Gliwice 5:5 Szczegóły
SG:
2021-12-09
g. 18:00
W: pozytywna
37
1SLA 8
UKS Chorzów UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 6:4 Szczegóły
SG:
2021-12-02
g. 18:00
W: pozytywna
38
1SLA 8
LKS Wilki Wilcza LKS Strażak Mikołów 2:8 Szczegóły
SG:
2021-12-02
g. 18:30
W: pozytywna
39
1SLA 8
UKTS Sokół Orzesze UKS Wolej Ruda Śląska 4:6 Szczegóły
SG:
2021-12-01
g. 18:00
W: pozytywna
40
1SLA 8
UKS Huragan Sosnowiec MOSiR Czeladź 8:2 Szczegóły
SG:
2021-12-16
g. 18:00
W: pozytywna
41
1SLA 9
UKS Chorzów ALTS Poczesna 6:4 Szczegóły
SG:
2021-11-29
g. 17:30
W: pozytywna
42
1SLA 9
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy KTS Gliwice 3:7 Szczegóły
SG:
2021-12-22
g. 18:00
W: pozytywna
43
1SLA 9
LKS Strażak Mikołów UKS Wolej Ruda Śląska 9:1 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2021-12-17
g. 17:00
W: pozytywna
44
1SLA 9
MOSiR Czeladź LKS Wilki Wilcza 5:5 Szczegóły
SG:
2021-12-16
g. 18:30
W: pozytywna
45
1SLA 9
UKTS Sokół Orzesze UKS Huragan Sosnowiec 2:8 Szczegóły
SG:
2022-01-27
g. 18:30
1
1SLA 10
UKTS Sokół Orzesze KTS Gliwice 3:7 Szczegóły
SG:
2022-04-08
g. 17:00
W: pozytywna
2
1SLA 10
MOSiR Czeladź UKS Chorzów 1:9 Szczegóły
SG:
2022-01-27
g. 19:00
W: pozytywna
3
1SLA 10
ALTS Poczesna UKS Wolej Ruda Śląska 10:0 Szczegóły
SG:
2022-01-26
g. 18:00
W: pozytywna
4
1SLA 10
UKS Huragan Sosnowiec LKS Strażak Mikołów 2:8 Szczegóły
SG:
2022-01-28
g. 18:00
W: pozytywna
5
1SLA 10
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy LKS Wilki Wilcza 10:0 Szczegóły
SG:
2022-02-02
g. 18:00
W: pozytywna
10
1SLA 11
UKS Huragan Sosnowiec UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 4:6 Szczegóły
SG:
2022-02-04
g. 17:00
6
1SLA 11
MOSiR Czeladź KTS Gliwice 3:7 Szczegóły
SG:
2022-02-03
g. 18:00
W: pozytywna
7
1SLA 11
UKS Chorzów UKTS Sokół Orzesze 10:0 Szczegóły
SG:
2022-02-03
g. 17:30
W: pozytywna
8
1SLA 11
LKS Wilki Wilcza ALTS Poczesna 2:8 Szczegóły
SG:
2022-02-03
g. 19:00
W: pozytywna
9
1SLA 11
UKS Wolej Ruda Śląska LKS Strażak Mikołów 4:6 Szczegóły
SG:
2022-02-07
g. 18:30
W: pozytywna
11
1SLA 12
KTS Gliwice LKS Wilki Wilcza 10:0 Szczegóły
SG:
2022-02-09
g. 18:00
W: pozytywna
12
1SLA 12
UKS Huragan Sosnowiec UKS Chorzów 3:7 Szczegóły
SG:
2022-02-10
g. 19:00
13
1SLA 12
UKTS Sokół Orzesze ALTS Poczesna 2:8 Szczegóły
SG:
2022-02-10
g. 18:00
14
1SLA 12
LKS Strażak Mikołów UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 6:4 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2022-02-10
g. 19:00
W: pozytywna
15
1SLA 12
UKS Wolej Ruda Śląska MOSiR Czeladź 5:5 Szczegóły
SG:
2022-02-28
g. 18:30
W: pozytywna
16
1SLA 13
KTS Gliwice UKS Huragan Sosnowiec 9:1 Szczegóły
SG:
2022-03-03
g. 19:00
W: pozytywna
17
1SLA 13
UKS Wolej Ruda Śląska UKS Chorzów 2:8 Szczegóły
SG:
2022-03-03
g. 19:00
W: pozytywna
18
1SLA 13
ALTS Poczesna UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 10:0 Szczegóły
SG: Paweł Gąsiorski
2022-03-15
g. 19:00
19
1SLA 13
UKTS Sokół Orzesze LKS Strażak Mikołów 7:3 Szczegóły
SG:
2022-03-03
g. 17:30
W: pozytywna
20
1SLA 13
LKS Wilki Wilcza MOSiR Czeladź 7:3 Szczegóły
SG:
2022-04-18
g. 18:30
W: pozytywna
21
1SLA 14
KTS Gliwice UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 7:3 Szczegóły
SG:
2022-03-10
g. 18:00
W: pozytywna
22
1SLA 14
UKS Chorzów LKS Wilki Wilcza 10:0 Szczegóły
SG:
2022-03-10
g. 19:00
W: pozytywna
23
1SLA 14
ALTS Poczesna UKS Huragan Sosnowiec 9:1 Szczegóły
SG: Paweł Gąsiorski
2022-05-13
g. 17:00
24
1SLA 14
MOSiR Czeladź LKS Strażak Mikołów 5:5 Szczegóły
SG:
2022-03-10
g. 19:00
25
1SLA 14
UKS Wolej Ruda Śląska UKTS Sokół Orzesze 5:5 Szczegóły
SG:
2022-03-24
g. 19:00
26
1SLA 15
UKS Wolej Ruda Śląska KTS Gliwice 1:9 Szczegóły
SG:
2022-03-25
g. 18:00
W: pozytywna
27
1SLA 15
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy UKS Chorzów 4:6 Szczegóły
SG:
2022-03-25
g. 17:00
28
1SLA 15
MOSiR Czeladź ALTS Poczesna 0:10 Szczegóły
SG:
2022-03-21
g. 19:00
29
1SLA 15
LKS Strażak Mikołów LKS Wilki Wilcza 4:6 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2022-03-23
g. 18:00
W: pozytywna
30
1SLA 15
UKS Huragan Sosnowiec UKTS Sokół Orzesze 5:5 Szczegóły
SG:
2022-03-28
g. 18:30
W: pozytywna
31
1SLA 16
KTS Gliwice LKS Strażak Mikołów 7:3 Szczegóły
SG:
2022-03-29
g. 19:00
W: pozytywna
32
1SLA 16
ALTS Poczesna UKS Chorzów 7:3 Szczegóły
SG: Paweł Gąsiorski
2022-03-31
g. 17:30
W: pozytywna
33
1SLA 16
LKS Wilki Wilcza UKS Wolej Ruda Śląska 7:3 Szczegóły
SG:
2022-04-01
g. 18:00
W: pozytywna
34
1SLA 16
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy UKTS Sokół Orzesze 5:5 Szczegóły
SG:
2022-04-01
g. 17:00
35
1SLA 16
MOSiR Czeladź UKS Huragan Sosnowiec 2:8 Szczegóły
SG:
2022-04-11
g. 18:30
W: pozytywna
36
1SLA 17
KTS Gliwice ALTS Poczesna 6:4 Szczegóły
SG:
2022-04-26
g. 18:00
W: pozytywna
37
1SLA 17
LKS Strażak Mikołów UKS Chorzów 4:6 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2022-04-13
g. 18:00
W: pozytywna
38
1SLA 17
UKS Huragan Sosnowiec UKS Wolej Ruda Śląska 2:8 Szczegóły
SG:
2022-04-15
g. 18:00
W: pozytywna
39
1SLA 17
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy MOSiR Czeladź 8:2 Szczegóły
SG:
2022-04-14
g. 19:00
40
1SLA 17
UKTS Sokół Orzesze LKS Wilki Wilcza 6:4 Szczegóły
SG:
2022-04-28
g. 18:00
W: pozytywna
41
1SLA 18
UKS Chorzów KTS Gliwice 7:3 Szczegóły
SG:
2022-04-29
g. 18:00
42
1SLA 18
LKS Strażak Mikołów ALTS Poczesna 5:5 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2022-04-29
g. 18:00
W: pozytywna
43
1SLA 18
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy UKS Wolej Ruda Śląska 6:4 Szczegóły
SG:
2022-04-28
g. 17:30
W: pozytywna
44
1SLA 18
LKS Wilki Wilcza UKS Huragan Sosnowiec 5:5 Szczegóły
SG:
2022-05-06
g. 17:00
45
1SLA 18
MOSiR Czeladź UKTS Sokół Orzesze 4:6 Szczegóły
SG: