Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (gr. IV)
Sezon 2021/2022

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. STS I Żernica 14 25 95:45
2. ATS Ligota Łabędzka 14 22 88:52
3. UKS Feniks II Pyskowice 14 18 86:54
4. KTS VI Gliwice 14 14 67:73
5. STS II Żernica 14 13 70:70
6. ULKS Pławniowice 14 12 73:67
7. LKS Naprzód II Świbie 14 8 65:75
8. TTS Polonia IV Bytom 14 0 16:124

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-06
g. 18:00
W: pozytywna
1
4LMIII 1
ULKS Pławniowice KTS VI Gliwice 6:4 Szczegóły
SG: Leszek Pięta
2021-10-06
g. 17:30
W: pozytywna
2
4LMIII 1
STS II Żernica STS I Żernica 4:6 Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2021-10-08
g. 18:00
W: pozytywna
3
4LMIII 1
UKS Feniks II Pyskowice TTS Polonia IV Bytom 10:0 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2021-10-08
g. 18:00
W: pozytywna
4
4LMIII 1
LKS Naprzód II Świbie ATS Ligota Łabędzka 2:8 Szczegóły
SG: Piotr Klencz
2021-10-15
g. 18:00
W: pozytywna
5
4LMIII 2
LKS Naprzód II Świbie KTS VI Gliwice 4:6 Szczegóły
SG: Rafał Kobiński
2021-10-15
g. 19:00
W: pozytywna
6
4LMIII 2
ATS Ligota Łabędzka UKS Feniks II Pyskowice 6:4 Szczegóły
SG: Edward Ciesielski
2021-10-14
g. 18:00
W: pozytywna
7
4LMIII 2
TTS Polonia IV Bytom STS II Żernica 4:6 Szczegóły
SG: Mieczysław Jeweczko
2021-10-13
g. 17:30
W: pozytywna
8
4LMIII 2
STS I Żernica ULKS Pławniowice 7:3 Szczegóły
SG: Daniel Nosiadek
2021-10-20
g. 18:00
W: pozytywna
10
4LMIII 3
ULKS Pławniowice TTS Polonia IV Bytom 8:2 Szczegóły
SG: Leszek Pięta
2021-10-20
g. 17:30
W: pozytywna
11
4LMIII 3
STS II Żernica ATS Ligota Łabędzka 5:5 Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2021-10-22
g. 18:00
W: pozytywna
12
4LMIII 3
UKS Feniks II Pyskowice LKS Naprzód II Świbie 5:5 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2021-10-29
g. 19:00
W: pozytywna
9
4LMIII 3
KTS VI Gliwice STS I Żernica 4:6 Szczegóły
SG: Edward Ciesielski
2021-11-12
g. 18:00
W: pozytywna
13
4LMIII 4
UKS Feniks II Pyskowice KTS VI Gliwice 7:3 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2021-11-05
g. 18:00
W: pozytywna
14
4LMIII 4
LKS Naprzód II Świbie STS II Żernica 4:6 Szczegóły
SG: Piotr Klencz
2021-11-05
g. 19:00
W: pozytywna
15
4LMIII 4
ATS Ligota Łabędzka ULKS Pławniowice 6:4 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2021-11-04
g. 18:00
W: pozytywna
16
4LMIII 4
TTS Polonia IV Bytom STS I Żernica 1:9 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2021-11-19
g. 19:00
W: pozytywna
17
4LMIII 5
KTS VI Gliwice TTS Polonia IV Bytom 8:2 Szczegóły
SG: Edward Ciesielski
2021-11-17
g. 17:30
W: pozytywna
18
4LMIII 5
STS I Żernica ATS Ligota Łabędzka 6:4 Szczegóły
SG: Daniel Nosiadek
2021-11-17
g. 18:00
W: pozytywna
19
4LMIII 5
ULKS Pławniowice LKS Naprzód II Świbie 7:3 Szczegóły
SG: Leszek Pięta
2021-11-17
g. 17:30
W: pozytywna
20
4LMIII 5
STS II Żernica UKS Feniks II Pyskowice 1:9 Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2021-12-01
g. 17:30
W: pozytywna
21
4LMIII 6
STS II Żernica KTS VI Gliwice 5:5 Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2021-12-03
g. 18:00
W: pozytywna
22
4LMIII 6
UKS Feniks II Pyskowice ULKS Pławniowice 7:3 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2021-12-03
g. 18:00
W: pozytywna
23
4LMIII 6
LKS Naprzód II Świbie STS I Żernica 3:7 Szczegóły
SG: Rafał Kobiński
2021-12-03
g. 19:00
W: pozytywna
24
4LMIII 6
ATS Ligota Łabędzka TTS Polonia IV Bytom 10:0 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2021-12-17
g. 19:00
W: pozytywna
25
4LMIII 7
KTS VI Gliwice ATS Ligota Łabędzka 3:7 Szczegóły
SG: Edward Ciesielski
2021-12-09
g. 18:00
W: pozytywna
26
4LMIII 7
TTS Polonia IV Bytom LKS Naprzód II Świbie 2:8 Szczegóły
SG: Mieczysław Jeweczko
2021-12-08
g. 17:30
W: pozytywna
27
4LMIII 7
STS I Żernica UKS Feniks II Pyskowice 6:4 Szczegóły
SG: Daniel Nosiadek
2021-12-08
g. 18:00
W: pozytywna
28
4LMIII 7
ULKS Pławniowice STS II Żernica 5:5 Szczegóły
SG: Leszek Pięta
2022-01-26
g. 17:30
W: pozytywna
1
4LMIII 8
STS I Żernica TTS Polonia IV Bytom 10:0 Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2022-03-09
g. 19:00
W: pozytywna
2
4LMIII 8
ATS Ligota Łabędzka LKS Naprzód II Świbie 6:4 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2022-02-25
g. 19:00
W: pozytywna
3
4LMIII 8
KTS VI Gliwice UKS Feniks II Pyskowice 1:9 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2022-01-26
g. 17:30
W: pozytywna
4
4LMIII 8
STS II Żernica ULKS Pławniowice 5:5 Szczegóły
SG: Daniel Nosiadek
2022-02-09
g. 17:30
W: pozytywna
5
4LMIII 9
STS II Żernica TTS Polonia IV Bytom 10:0 Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2022-02-09
g. 18:00
W: pozytywna
6
4LMIII 9
ULKS Pławniowice UKS Feniks II Pyskowice 9:1 Szczegóły
SG: Leszek Pięta
2022-02-11
g. 19:00
W: pozytywna
7
4LMIII 9
ATS Ligota Łabędzka KTS VI Gliwice 4:6 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2022-02-16
g. 17:30
W: pozytywna
8
4LMIII 9
STS I Żernica LKS Naprzód II Świbie 7:3 Szczegóły
SG: Daniel Nosiadek
2022-03-02
g. 17:30
W: pozytywna
10
4LMIII 10
STS I Żernica KTS VI Gliwice 9:1 Szczegóły
SG: Daniel Nosiadek
2022-03-02
g. 18:00
W: pozytywna
11
4LMIII 10
ULKS Pławniowice ATS Ligota Łabędzka 4:6 Szczegóły
SG: Leszek Pięta
2022-03-02
g. 18:00
W: pozytywna
12
4LMIII 10
UKS Feniks II Pyskowice STS II Żernica 6:4 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2022-03-04
g. 18:00
W: pozytywna
9
4LMIII 10
LKS Naprzód II Świbie TTS Polonia IV Bytom 10:0 Szczegóły
SG: Piotr Klencz
2022-03-17
g. 18:00
W: pozytywna
13
4LMIII 11
TTS Polonia IV Bytom UKS Feniks II Pyskowice 1:9 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2022-03-18
g. 19:00
W: pozytywna
14
4LMIII 11
ATS Ligota Łabędzka STS II Żernica 5:5 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2022-03-11
g. 18:00
W: pozytywna
15
4LMIII 11
ULKS Pławniowice STS I Żernica 3:7 Szczegóły
SG: Leszek Pięta
2022-03-18
g. 19:00
W: pozytywna
16
4LMIII 11
KTS VI Gliwice LKS Naprzód II Świbie 5:5 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2022-03-31
g. 18:00
W: pozytywna
17
4LMIII 12
TTS Polonia IV Bytom KTS VI Gliwice 2:8 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2022-04-01
g. 18:00
W: pozytywna
18
4LMIII 12
LKS Naprzód II Świbie ULKS Pławniowice 6:4 Szczegóły
SG: Rafał Kobiński
2022-03-30
g. 17:30
W: pozytywna
19
4LMIII 12
STS I Żernica STS II Żernica 6:4 Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2022-03-30
g. 18:00
W: pozytywna
20
4LMIII 12
UKS Feniks II Pyskowice ATS Ligota Łabędzka 4:6 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2022-04-07
g. 18:00
W: pozytywna
21
4LMIII 13
TTS Polonia IV Bytom ATS Ligota Łabędzka 1:9 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2022-04-13
g. 19:00
W: pozytywna
22
4LMIII 13
UKS Feniks II Pyskowice STS I Żernica 5:5 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2022-04-06
g. 17:30
W: pozytywna
23
4LMIII 13
STS II Żernica LKS Naprzód II Świbie 6:4 Szczegóły
SG: Daniel Nosiadek
2022-04-08
g. 19:00
W: pozytywna
24
4LMIII 13
KTS VI Gliwice ULKS Pławniowice 7:3 Szczegóły
SG:
2022-04-21
g. 18:00
W: pozytywna
25
4LMIII 14
TTS Polonia IV Bytom ULKS Pławniowice 1:9 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2022-04-22
g. 19:00
W: pozytywna
26
4LMIII 14
KTS VI Gliwice STS II Żernica 6:4 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2022-04-22
g. 18:00
W: pozytywna
27
4LMIII 14
LKS Naprzód II Świbie UKS Feniks II Pyskowice 4:6 Szczegóły
SG: Piotr Klencz
2022-04-22
g. 19:00
W: pozytywna
28
4LMIII 14
ATS Ligota Łabędzka STS I Żernica 6:4 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer