Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (gr. III)
Sezon 2021/2022

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS UJD Częstochowa 12 24 98:22
2. LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 12 17 67:53
3. GLKS LOT Konopiska 12 16 78:42
4. MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 12 9 50:70
5. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 12 8 46:74
6. UKS Huragan Sosnowiec II 12 6 39:81
7. UKS Ikar II Mierzęcice 12 4 42:78
8. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-04
g. 18:00
W: pozytywna
2
4LMIII 1
GLKS LOT Konopiska UKS Huragan Sosnowiec II 10:0 Szczegóły
SG: Maciej Cierpiał
2021-10-07
g. 18:00
W: pozytywna
3
4LMIII 1
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 7:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Radko
2021-10-05
g. 18:30
W: pozytywna
4
4LMIII 1
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry KU AZS UJD Częstochowa 4:6 Szczegóły
SG: Adam Drzyzga
2021-10-14
g. 18:00
W: pozytywna
5
4LMIII 2
UKS Huragan Sosnowiec II UKS Ikar II Mierzęcice 5:5 Szczegóły
SG: Stanisław Szydło
2021-10-14
g. 18:30
W: pozytywna
6
4LMIII 2
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie GLKS LOT Konopiska 5:5 Szczegóły
SG: Jerzy Malcherek
2021-10-11
g. 18:00
W: pozytywna
7
4LMIII 2
KU AZS UJD Częstochowa LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 7:3 Szczegóły
SG: Wiesław Pięta
2021-10-21
g. 18:00
W: pozytywna
10
4LMIII 3
GLKS LOT Konopiska KU AZS UJD Częstochowa 3:7 Szczegóły
SG: Maciej Cierpiał
2021-10-21
g. 18:00
W: pozytywna
11
4LMIII 3
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 6:4 Szczegóły
SG: Grzegorz Radko
2021-10-22
g. 17:30
W: pozytywna
9
4LMIII 3
UKS Ikar II Mierzęcice MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 4:6 Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2021-11-02
g. 18:00
W: pozytywna
13
4LMIII 4
KU AZS UJD Częstochowa UKS Ikar II Mierzęcice 9:1 Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2021-11-02
g. 18:30
W: pozytywna
14
4LMIII 4
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry GLKS LOT Konopiska 2:8 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2021-11-04
g. 18:30
W: pozytywna
16
4LMIII 4
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie UKS Huragan Sosnowiec II 5:5 Szczegóły
SG: Jerzy Malcherek
2021-11-19
g. 17:30
W: pozytywna
17
4LMIII 5
UKS Ikar II Mierzęcice MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 5:5 Szczegóły
SG: Dorota Gajos
2021-11-15
g. 18:00
W: pozytywna
18
4LMIII 5
GLKS LOT Konopiska LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 7:3 Szczegóły
SG: Maciej Cierpiał
2021-11-18
g. 18:00
W: pozytywna
19
4LMIII 5
UKS Huragan Sosnowiec II KU AZS UJD Częstochowa 0:10 Szczegóły
SG: Stanisław Szydło
2021-12-02
g. 18:00
W: pozytywna
21
4LMIII 6
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno UKS Ikar II Mierzęcice 6:4 Szczegóły
SG: Grzegorz Radko
2021-11-30
g. 18:30
W: pozytywna
23
4LMIII 6
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry UKS Huragan Sosnowiec II 6:4 Szczegóły
SG: Jakub Michalski
2021-12-02
g. 18:00
W: pozytywna
24
4LMIII 6
KU AZS UJD Częstochowa MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 9:1 Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2021-12-07
g. 17:30
W: pozytywna
25
4LMIII 7
UKS Ikar II Mierzęcice GLKS LOT Konopiska 5:5 Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2021-12-09
g. 18:00
W: pozytywna
26
4LMIII 7
UKS Huragan Sosnowiec II LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 2:8 Szczegóły
SG: Szymon Matonia
2021-12-09
g. 18:30
W: pozytywna
27
4LMIII 7
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 5:5 Szczegóły
SG: Jerzy Malcherek
2022-01-27
g. 18:00
W: negatywna
2
4LMIII 8
UKS Huragan Sosnowiec II GLKS LOT Konopiska 0:10 Szczegóły
SG: Szymon Matonia
2022-02-04
g. 17:30
W: pozytywna
3
4LMIII 8
UKS Ikar II Mierzęcice LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 4:6 Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2022-01-25
g. 18:30
W: pozytywna
4
4LMIII 8
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 6:4 Szczegóły
SG: Adam Drzyzga
2022-02-08
g. 18:30
W: pozytywna
6
4LMIII 9
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 4:6 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2022-02-07
g. 18:00
W: pozytywna
7
4LMIII 9
GLKS LOT Konopiska UKS Ikar II Mierzęcice 7:3 Szczegóły
SG: Maciej Cierpiał
0000-00-00
g. 18:00
W: pozytywna
8
4LMIII 9
KU AZS UJD Częstochowa UKS Huragan Sosnowiec II 9:1 Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2022-03-04
g. 17:30
W: pozytywna
10
4LMIII 10
UKS Ikar II Mierzęcice KU AZS UJD Częstochowa 0:10 Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2022-02-28
g. 18:00
W: pozytywna
11
4LMIII 10
GLKS LOT Konopiska MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 8:2 Szczegóły
SG: Maciej Cierpiał
2022-03-03
g. 18:30
W: pozytywna
12
4LMIII 10
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 5:5 Szczegóły
SG: Jerzy Malcherek
2022-03-14
g. 18:00
W: pozytywna
14
4LMIII 11
GLKS LOT Konopiska MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 7:3 Szczegóły
SG: Maciej Cierpiał
2022-03-14
g. 18:00
W: pozytywna
15
4LMIII 11
KU AZS UJD Częstochowa MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 9:1 Szczegóły
SG: Wiesław Pięta
2022-03-18
g. 17:30
W: pozytywna
16
4LMIII 11
UKS Ikar II Mierzęcice UKS Huragan Sosnowiec II 3:7 Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2022-03-31
g. 18:00
W: negatywna
18
4LMIII 12
UKS Huragan Sosnowiec II MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 10:0 Szczegóły
SG: Szymon Matonia
2022-03-31
g. 18:30
W: pozytywna
19
4LMIII 12
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie KU AZS UJD Częstochowa 2:8 Szczegóły
SG: Jerzy Malcherek
2022-03-31
g. 18:00
W: pozytywna
20
4LMIII 12
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno GLKS LOT Konopiska 6:4 Szczegóły
SG: Grzegorz Radko
2022-04-07
g. 18:00
W: pozytywna
22
4LMIII 13
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno KU AZS UJD Częstochowa 2:8 Szczegóły
SG: Grzegorz Radko
2022-04-07
g. 18:00
W: pozytywna
23
4LMIII 13
UKS Huragan Sosnowiec II MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 4:6 Szczegóły
SG: Szymon Matonia
2022-04-05
g. 18:30
W: pozytywna
24
4LMIII 13
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry UKS Ikar II Mierzęcice 7:3 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2022-04-21
g. 18:30
W: pozytywna
26
4LMIII 14
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie UKS Ikar II Mierzęcice 5:5 Szczegóły
SG: Jerzy Malcherek
2022-04-21
g. 18:00
W: pozytywna
27
4LMIII 14
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno UKS Huragan Sosnowiec II 9:1 Szczegóły
SG: Grzegorz Radko
2022-04-11
g. 18:00
W: pozytywna
28
4LMIII 14
KU AZS UJD Częstochowa GLKS LOT Konopiska 6:4 Szczegóły
SG: Paweł Pięta