Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (gr. II)
Sezon 2021/2022

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 16 30 125:35
2. AKS II Mikołów 16 23 101:59
3. KS II Bojanów 16 21 97:63
4. LKS Strażak II Mikołów 16 20 90:70
5. MUKS Czerwionka 16 18 90:70
6. GKS Gwarek II Ornotnowice 16 14 70:90
7. LKS Wilki II Wilcza 16 9 66:94
8. MUKS II Czerwionka 16 5 51:109
9. LKS Strażak III Mikołów 16 4 30:130

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-07
g. 18:00
W: pozytywna
2
4LMII 1
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska LKS Wilki II Wilcza 6:4 Szczegóły
SG: Gabriel Bieniewski
2021-10-07
g. 17:30
W: pozytywna
3
4LMII 1
MUKS Czerwionka MUKS II Czerwionka 9:1 Szczegóły
SG: Grzegorz Smołka
2021-10-08
g. 17:00
W: pozytywna
4
4LMII 1
LKS Strażak II Mikołów LKS Strażak III Mikołów 9:1 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2021-10-06
g. 18:00
W: pozytywna
5
4LMII 1
GKS Gwarek II Ornotnowice AKS II Mikołów 5:5 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2021-10-28
g. 17:30
W: pozytywna
6
4LMII 2
LKS Wilki II Wilcza KS II Bojanów 7:3 Szczegóły
SG: Piotr Wiciok
2021-10-14
g. 17:30
W: pozytywna
7
4LMII 2
MUKS II Czerwionka MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 1:9 Szczegóły
SG: Grzegorz Smołka
2021-10-11
g. 18:00
W: pozytywna
8
4LMII 2
LKS Strażak III Mikołów MUKS Czerwionka 0:10 Szczegóły
SG: Dominik Rzepka
2021-10-12
g. 18:00
W: pozytywna
9
4LMII 2
AKS II Mikołów LKS Strażak II Mikołów 5:5 Szczegóły
SG: Dominik Rzepka
2021-10-20
g. 18:00
W: pozytywna
11
4LMII 3
KS II Bojanów MUKS II Czerwionka 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2021-10-28
g. 18:00
W: pozytywna
12
4LMII 3
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska LKS Strażak III Mikołów 10:0 Szczegóły
SG: Gabriel Bieniewski
2021-10-15
g. 17:30
W: pozytywna
13
4LMII 3
MUKS Czerwionka AKS II Mikołów 3:7 Szczegóły
SG: Grzegorz Smołka
2021-10-21
g. 18:00
W: pozytywna
14
4LMII 3
LKS Strażak II Mikołów GKS Gwarek II Ornotnowice 8:2 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2021-11-08
g. 18:00
W: pozytywna
16
4LMII 4
LKS Strażak III Mikołów KS II Bojanów 0:10 Szczegóły
SG: Dominik Rzepka
2021-11-03
g. 18:30
W: pozytywna
17
4LMII 4
AKS II Mikołów MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 4:6 Szczegóły
SG: Sabina Wyrobek
2021-11-03
g. 18:00
W: pozytywna
18
4LMII 4
GKS Gwarek II Ornotnowice MUKS Czerwionka 5:5 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2021-11-04
g. 17:30
W: pozytywna
20
4LMII 4
MUKS II Czerwionka LKS Wilki II Wilcza 1:9 Szczegóły
SG: Grzegorz Smołka
2021-11-15
g. 18:00
W: pozytywna
21
4LMII 5
KS II Bojanów AKS II Mikołów 6:4 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2021-11-18
g. 18:00
W: pozytywna
22
4LMII 5
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska GKS Gwarek II Ornotnowice 9:1 Szczegóły
SG: Gabriel Bieniewski
2021-11-16
g. 17:30
W: pozytywna
23
4LMII 5
MUKS Czerwionka LKS Strażak II Mikołów 5:5 Szczegóły
SG: Grzegorz Smołka
2021-11-18
g. 17:30
W: pozytywna
24
4LMII 5
LKS Wilki II Wilcza LKS Strażak III Mikołów 4:6 Szczegóły
SG: Jarosław Krasowski
2021-12-01
g. 18:00
W: pozytywna
26
4LMII 6
GKS Gwarek II Ornotnowice KS II Bojanów 1:9 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2021-12-16
g. 18:00
W: pozytywna
27
4LMII 6
LKS Strażak II Mikołów MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 2:8 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2021-12-01
g. 18:30
W: pozytywna
29
4LMII 6
AKS II Mikołów LKS Wilki II Wilcza 8:2 Szczegóły
SG: Sabina Wyrobek
2021-12-06
g. 17:15
W: pozytywna
30
4LMII 6
LKS Strażak III Mikołów MUKS II Czerwionka 6:4 Szczegóły
SG: Dominik Rzepka
2021-12-08
g. 18:00
W: pozytywna
31
4LMII 7
KS II Bojanów LKS Strażak II Mikołów 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2021-12-09
g. 18:00
W: pozytywna
32
4LMII 7
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska MUKS Czerwionka 7:3 Szczegóły
SG: Gabriel Bieniewski
2021-12-09
g. 17:30
W: pozytywna
33
4LMII 7
LKS Wilki II Wilcza GKS Gwarek II Ornotnowice 7:3 Szczegóły
SG: Ryszard Stawiarz
2021-12-09
g. 17:30
W: pozytywna
34
4LMII 7
MUKS II Czerwionka AKS II Mikołów 4:6 Szczegóły
SG: Grzegorz Smołka
2021-12-16
g. 17:30
W: pozytywna
36
4LMII 8
MUKS Czerwionka KS II Bojanów 3:7 Szczegóły
SG: Grzegorz Smołka
2021-12-21
g. 18:00
W: pozytywna
38
4LMII 8
LKS Strażak II Mikołów LKS Wilki II Wilcza 6:4 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2021-12-15
g. 18:00
W: pozytywna
39
4LMII 8
GKS Gwarek II Ornotnowice MUKS II Czerwionka 6:4 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2021-12-15
g. 18:30
W: pozytywna
40
4LMII 8
AKS II Mikołów LKS Strażak III Mikołów 9:1 Szczegóły
SG: Sabina Wyrobek
2021-11-24
g. 18:00
W: pozytywna
41
4LMII 9
KS II Bojanów MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2021-11-25
g. 17:30
W: pozytywna
42
4LMII 9
LKS Wilki II Wilcza MUKS Czerwionka 3:7 Szczegóły
SG: Piotr Wiciok
2021-11-25
g. 17:30
W: pozytywna
43
4LMII 9
MUKS II Czerwionka LKS Strażak II Mikołów 0:10 Szczegóły
SG: Grzegorz Smołka
2021-11-25
g. 18:00
W: pozytywna
44
4LMII 9
LKS Strażak III Mikołów GKS Gwarek II Ornotnowice 1:9 Szczegóły
SG: Dominik Rzepka
2022-01-27
g. 17:30
W: pozytywna
2
4LMII 10
MUKS II Czerwionka KS II Bojanów 1:9 Szczegóły
SG: Grzegorz Smołka
2022-01-24
g. 18:00
W: pozytywna
3
4LMII 10
LKS Strażak III Mikołów AKS II Mikołów 1:9 Szczegóły
SG: Dominik Rzepka
2022-01-26
g. 18:00
W: pozytywna
4
4LMII 10
GKS Gwarek II Ornotnowice LKS Strażak II Mikołów 8:2 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2022-01-27
g. 17:30
W: pozytywna
5
4LMII 10
MUKS Czerwionka LKS Wilki II Wilcza 7:3 Szczegóły
SG: Przemysław Stokłosa
2022-02-10
g. 18:00
W: pozytywna
10
4LMII 11
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska MUKS II Czerwionka 7:3 Szczegóły
SG: Gabriel Bieniewski
2022-02-17
g. 17:30
W: pozytywna
7
4LMII 11
LKS Wilki II Wilcza LKS Strażak II Mikołów 1:9 Szczegóły
SG: Piotr Wiciok
2022-02-09
g. 18:30
W: pozytywna
8
4LMII 11
AKS II Mikołów GKS Gwarek II Ornotnowice 8:2 Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2022-02-09
g. 18:00
W: pozytywna
9
4LMII 11
KS II Bojanów LKS Strażak III Mikołów 10:0 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2022-02-28
g. 18:00
W: pozytywna
12
4LMII 12
LKS Strażak III Mikołów MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 0:10 Szczegóły
SG: Dominik Rzepka
2022-03-02
g. 18:00
W: negatywna
13
4LMII 12
KS II Bojanów GKS Gwarek II Ornotnowice 0:10 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2022-03-03
g. 17:30
W: pozytywna
14
4LMII 12
LKS Wilki II Wilcza AKS II Mikołów 4:6 Szczegóły
SG: Ryszard Stawiarz
2022-02-24
g. 18:00
W: pozytywna
15
4LMII 12
LKS Strażak II Mikołów MUKS Czerwionka 4:6 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2022-03-09
g. 18:30
W: pozytywna
17
4LMII 13
AKS II Mikołów MUKS Czerwionka 6:4 Szczegóły
SG: Sabina Wyrobek
2022-03-09
g. 18:00
W: pozytywna
18
4LMII 13
KS II Bojanów LKS Wilki II Wilcza 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2022-03-09
g. 18:00
W: pozytywna
19
4LMII 13
GKS Gwarek II Ornotnowice MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 0:10 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2022-03-10
g. 17:30
W: pozytywna
20
4LMII 13
MUKS II Czerwionka LKS Strażak III Mikołów 8:2 Szczegóły
SG: Grzegorz Smołka
2022-03-17
g. 17:30
W: pozytywna
22
4LMII 14
MUKS II Czerwionka GKS Gwarek II Ornotnowice 6:4 Szczegóły
SG: Grzegorz Smołka
2022-03-17
g. 17:30
W: pozytywna
23
4LMII 14
LKS Wilki II Wilcza MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 1:9 Szczegóły
SG: Jarosław Krasowski
2022-03-16
g. 18:00
W: pozytywna
24
4LMII 14
KS II Bojanów MUKS Czerwionka 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2022-03-16
g. 16:30
W: pozytywna
25
4LMII 14
LKS Strażak II Mikołów AKS II Mikołów 6:4 Szczegóły
SG: Sabina Durak
2022-04-25
g. 18:30
W: pozytywna
27
4LMII 15
LKS Strażak II Mikołów KS II Bojanów 6:4 Szczegóły
SG: Dominik Rzepka
2022-03-31
g. 17:30
W: pozytywna
28
4LMII 15
MUKS Czerwionka MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 2:8 Szczegóły
SG: Grzegorz Smołka
2022-03-31
g. 17:30
W: pozytywna
29
4LMII 15
LKS Wilki II Wilcza MUKS II Czerwionka 5:5 Szczegóły
SG: Piotr Wiciok
2022-03-30
g. 18:00
W: pozytywna
30
4LMII 15
GKS Gwarek II Ornotnowice LKS Strażak III Mikołów 8:2 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2022-04-04
g. 18:00
W: pozytywna
32
4LMII 16
LKS Strażak III Mikołów LKS Wilki II Wilcza 4:6 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2022-04-07
g. 17:30
W: pozytywna
33
4LMII 16
MUKS II Czerwionka MUKS Czerwionka 4:6 Szczegóły
SG: Grzegorz Smołka
2022-04-07
g. 18:00
W: pozytywna
34
4LMII 16
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska LKS Strażak II Mikołów 8:2 Szczegóły
SG: Paweł Mysz
2022-04-06
g. 18:30
W: pozytywna
35
4LMII 16
AKS II Mikołów KS II Bojanów 7:3 Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2022-04-21
g. 18:00
W: pozytywna
37
4LMII 17
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska AKS II Mikołów 5:5 Szczegóły
SG: Gabriel Bieniewski
2022-04-20
g. 17:30
W: pozytywna
38
4LMII 17
LKS Strażak II Mikołów MUKS II Czerwionka 6:4 Szczegóły
SG: Dominik Rzepka
2022-04-12
g. 17:30
W: pozytywna
39
4LMII 17
MUKS Czerwionka LKS Strażak III Mikołów 7:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Smołka
2022-04-20
g. 18:00
W: pozytywna
40
4LMII 17
GKS Gwarek II Ornotnowice LKS Wilki II Wilcza 6:4 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2022-04-28
g. 17:30
W: pozytywna
42
4LMII 18
MUKS Czerwionka GKS Gwarek II Ornotnowice 10:0 Szczegóły
SG: Grzegorz Smołka
2022-05-04
g. 18:00
W: pozytywna
43
4LMII 18
LKS Strażak III Mikołów LKS Strażak II Mikołów 3:7 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2022-04-27
g. 18:30
W: pozytywna
44
4LMII 18
AKS II Mikołów MUKS II Czerwionka 8:2 Szczegóły
SG: Sabina Durak
2022-04-28
g. 18:00
W: pozytywna
45
4LMII 18
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska KS II Bojanów 8:2 Szczegóły
SG: Gabriel Bieniewski