Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (gr. I)
Sezon 2021/2022

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-07
g. 18:00
W: pozytywna
1
4LMI 1
PKS Olimpijczyk Gilowice LUKS II Węgierska Górka 9:1 Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2021-10-04
g. 18:30
W: pozytywna
2
4LMI 1
MKS IV Czechowice-Dziedzice UKS Sportowa Jedynka Skoczów 9:1 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2021-10-07
g. 18:00
W: pozytywna
3
4LMI 1
Lesznianka II Leszna Góra Lesznianka III Leszna Góra 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Pustówka
2021-10-07
g. 17:00
W: pozytywna
4
4LMI 1
Fundacja Talent II Cieszyn LITS Meble Anders III Żywiec 7:3 Szczegóły
SG: Arkadiusz Krajewski
2021-10-07
g. 18:00
W: pozytywna
5
4LMI 1
UKS The Best Bestwinka UKS Wiślańskie Orły 5:5 Szczegóły
SG: Dagmara Sikora
2021-10-13
g. 18:00
W: pozytywna
10
4LMI 2
LUKS II Węgierska Górka UKS The Best Bestwinka 0:10 Szczegóły
SG: Tomasz Madej
2021-10-13
g. 17:45
W: pozytywna
6
4LMI 2
UKS Sportowa Jedynka Skoczów PKS Olimpijczyk Gilowice 2:8 Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2021-10-14
g. 18:00
W: pozytywna
7
4LMI 2
Lesznianka III Leszna Góra MKS IV Czechowice-Dziedzice 2:8 Szczegóły
SG: Joanna Blachura
2021-10-13
g. 18:30
W: pozytywna
8
4LMI 2
LITS Meble Anders III Żywiec Lesznianka II Leszna Góra 1:9 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2021-10-13
g. 18:00
W: pozytywna
9
4LMI 2
UKS Wiślańskie Orły Fundacja Talent II Cieszyn 6:4 Szczegóły
SG: Mateusz Lorc
2021-10-21
g. 18:00
W: pozytywna
11
4LMI 3
PKS Olimpijczyk Gilowice Lesznianka III Leszna Góra 9:1 Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2021-10-21
g. 18:30
W: negatywna
12
4LMI 3
MKS IV Czechowice-Dziedzice LITS Meble Anders III Żywiec 0:10 Szczegóły
SG: Joanna Blachura
2021-10-21
g. 18:00
W: pozytywna
13
4LMI 3
Lesznianka II Leszna Góra UKS Wiślańskie Orły 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Pustówka
2021-10-21
g. 17:00
W: pozytywna
14
4LMI 3
Fundacja Talent II Cieszyn UKS The Best Bestwinka 5:5 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2021-10-20
g. 17:45
W: pozytywna
15
4LMI 3
UKS Sportowa Jedynka Skoczów LUKS II Węgierska Górka 6:4 Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2021-11-03
g. 18:30
W: pozytywna
16
4LMI 4
LITS Meble Anders III Żywiec PKS Olimpijczyk Gilowice 0:10 Szczegóły
SG: Adam Jurasz
2021-11-03
g. 18:00
W: pozytywna
17
4LMI 4
UKS Wiślańskie Orły MKS IV Czechowice-Dziedzice 4:6 Szczegóły
SG: Mateusz Lorc
2021-11-04
g. 18:00
W: pozytywna
18
4LMI 4
UKS The Best Bestwinka Lesznianka II Leszna Góra 5:5 Szczegóły
SG: Dagmara Sikora
2021-11-03
g. 18:00
W: negatywna
19
4LMI 4
LUKS II Węgierska Górka Fundacja Talent II Cieszyn 0:10 Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2021-11-04
g. 18:00
W: pozytywna
20
4LMI 4
Lesznianka III Leszna Góra UKS Sportowa Jedynka Skoczów 3:7 Szczegóły
SG: Andrzej Pustówka
2021-11-18
g. 18:00
W: pozytywna
21
4LMI 5
PKS Olimpijczyk Gilowice UKS Wiślańskie Orły 8:2 Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2021-11-18
g. 18:30
W: pozytywna
22
4LMI 5
MKS IV Czechowice-Dziedzice UKS The Best Bestwinka 5:5 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2021-11-18
g. 18:00
W: pozytywna
23
4LMI 5
Lesznianka II Leszna Góra Fundacja Talent II Cieszyn 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Pustówka
2021-11-17
g. 17:45
W: pozytywna
24
4LMI 5
UKS Sportowa Jedynka Skoczów LITS Meble Anders III Żywiec 7:3 Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2021-11-18
g. 18:00
25
4LMI 5
Lesznianka III Leszna Góra LUKS II Węgierska Górka 6:4 Szczegóły
SG: Andrzej Pustówka
2021-12-02
g. 18:00
26
4LMI 6
UKS The Best Bestwinka PKS Olimpijczyk Gilowice 6:4 Szczegóły
SG: Dagmara Sikora
2021-12-02
g. 17:00
27
4LMI 6
Fundacja Talent II Cieszyn MKS IV Czechowice-Dziedzice 2:8 Szczegóły
SG: Arkadiusz Krajewski
2021-12-01
g. 18:00
28
4LMI 6
LUKS II Węgierska Górka Lesznianka II Leszna Góra 0:10 Szczegóły
SG: Ireneusz Krutak
2021-12-01
g. 18:00
29
4LMI 6
UKS Wiślańskie Orły UKS Sportowa Jedynka Skoczów 7:3 Szczegóły
SG: Mateusz Lorc
2021-12-01
g. 18:30
30
4LMI 6
LITS Meble Anders III Żywiec Lesznianka III Leszna Góra 4:6 Szczegóły
SG: Krzysztof Białek
2021-12-09
g. 18:00
31
4LMI 7
PKS Olimpijczyk Gilowice Fundacja Talent II Cieszyn -:- Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2021-12-09
g. 18:30
32
4LMI 7
MKS IV Czechowice-Dziedzice Lesznianka II Leszna Góra -:- Szczegóły
SG: Joanna Blachura
2021-12-08
g. 18:00
33
4LMI 7
UKS Sportowa Jedynka Skoczów UKS The Best Bestwinka -:- Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2021-12-09
g. 18:00
34
4LMI 7
Lesznianka III Leszna Góra UKS Wiślańskie Orły -:- Szczegóły
SG: Andrzej Pustówka
2021-12-08
g. 18:30
35
4LMI 7
LITS Meble Anders III Żywiec LUKS II Węgierska Górka -:- Szczegóły
SG: Jerzy Schreiber
2021-12-16
g. 18:00
36
4LMI 8
Lesznianka II Leszna Góra PKS Olimpijczyk Gilowice -:- Szczegóły
SG: Andrzej Pustówka
2021-12-15
g. 18:00
37
4LMI 8
LUKS II Węgierska Górka MKS IV Czechowice-Dziedzice -:- Szczegóły
SG: Tomasz Madej
2021-12-16
g. 17:00
38
4LMI 8
Fundacja Talent II Cieszyn UKS Sportowa Jedynka Skoczów -:- Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2021-12-16
g. 18:00
39
4LMI 8
UKS The Best Bestwinka Lesznianka III Leszna Góra -:- Szczegóły
SG: Dagmara Sikora
2021-12-15
g. 18:00
40
4LMI 8
UKS Wiślańskie Orły LITS Meble Anders III Żywiec -:- Szczegóły
SG: Mateusz Lorc
2021-11-25
g. 18:00
41
4LMI 9
PKS Olimpijczyk Gilowice MKS IV Czechowice-Dziedzice 2:8 Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2021-11-24
g. 17:45
42
4LMI 9
UKS Sportowa Jedynka Skoczów Lesznianka II Leszna Góra 10:0 Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2021-11-25
g. 18:00
43
4LMI 9
Lesznianka III Leszna Góra Fundacja Talent II Cieszyn 1:9 Szczegóły
SG: Andrzej Pustówka
2021-11-24
g. 18:30
44
4LMI 9
LITS Meble Anders III Żywiec UKS The Best Bestwinka 4:6 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2021-11-24
g. 18:00
45
4LMI 9
UKS Wiślańskie Orły LUKS II Węgierska Górka 10:0 Szczegóły
SG: Mateusz Lorc